× | Naslov uklonjen zbog potencijalno uvredljivih reči

Započeo PESTA, Avgust 27, 2022, 15:24:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Cao svima ovdje vlasnik Meanwhile zajednice, pisem ovaj post iz razloga sto vidim da mali VOID prodaje mod na forumu iz razloga sto nije rad placen, ja se izvinjavam ako nesto nije uredu u tekstu jer radim a nastavljam ovo pisat cim kuci dodjem, molim sve da se ne zalijetaju da kupuju mw mod od VOID-a. Razlog svega ovoga je sto je momak bio placen prvo a nije zavrsio svoj posao gdje je server poceo da baguje da neke skripte ne rade ili ne dovrsi svoj posao do kraja, sto znaci sistem je samo povrsinski odradjen. Momak se nije udostojio da udje na ts 15 dana da mu se objasni sta treba da radi a primio je pare 150€, medjutim vidim nista se ne desava dodje mi sa pricom bicu tu oko 23:00h na ts budi i ti, naravno ne pojavi se. Na kraju vidim da je mod ubagovan lik se ne javlja preko dana samo uvecer i tu meni pukne film. Uzmem refundam pare logicno jer sam prevaren od strane debila. Ja molim znaci svu Administraciju ovog foruma da obrise bilo koji post sto se tice MEANWHILE servera. Danas cu okacit preko 25+ slika njegovog i mog chata oko 18-19h.
Hocu samo da otvorite oci i da vidite kome paznju dajete. **NEMOJ LOCK OSTAVI DA MOGU POSTAVITI SLIKE POSLE POSLA**
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2022, 02:43:13 PRE PODNE od Vasic
meanwhile-ogc.com x gta-balkan.com

Ako je mod ubagan zasto ga koristis? Ako je bilo toliko bagova sa sistemima koji su radjeni, zasto to niko nije primetio kada su u toku rada istih? Odradim sistem, odmah se testiralo detaljno od strane tvoje administracije. Apsolutno svaki sistem. Za ta 2 sistema na kraju si rekao da ostavim posle opena. Ne zelim uopste da ulazim u bilo kakve rasprave sa nekim ko je retard, mod je idalje na prodaju, necu pruzati nikakve dokaze zato sto nemam potrebu za dokazivanjem svog rada. Niko do sada nije imao problema samnom, a ovo radim 4 godine, i sada si dosao ti da popisas sve to. Sve sto je uradjeno, uradjeno onako kako je napisano i zahtevano, zasto mi to nije receno za bilo koji sistem, u toku samog testiranja? Nego to odjednom na kraju kada je pokrenut refund.

Ovo moze samo da sluzi kao dokaz bilo kome ko radi bilo sta na sampu da ne pravi nikakvu saradnju sa tobom.

Meanwhile mod idalje na prodaju, ponude u privatnom chatu ili discordu ;)

Hahahahahahahahahahhahaha vazi cekamo dalje samo da kuci dodjem. A sto ga dalje koristim zato sto su Omcho i Vedran fixali sve do zadnje minute opena jer jebiga ti si takav kakav jesi, sve ti je poslano, zapisano jos smo te zvali da udjes ali "ne mozes" sve do dana opena ni tad nisi usao ali zato grizes za pare a ne radis svoj posao. Naravno za 2-3 sedmice dolazi Levu pa ce nastavit radit onaj ko ga je i radio a ne balavac, tebi druze ako su ono sistemi al hajde ima vremena ispisat cu se kad budem za komp.LP
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2022, 15:55:46 POSLE PODNE od PESTA
meanwhile-ogc.com x gta-balkan.com

Nije mi jasna logika. Ukoliko je mod toliko ubagovan, koja je tebi razlika ako ga neko kupi? Mislim svejedno nece moci da ga koristi ko covek zbog tih bagova....Razumeo bih upozorenje da je ubagovan, ali zahtev da se makne bilo sta sto ima meanwhile u sebi vec ne ulazi u bilo kakvu logiku.
Takodje napisao si da si zvao na Team Speak, sve je to lepo za dogovor, opis i objasnjenja detaljno. Ali svaki takav dogvor i sve mora imati i neku dokumentaciju, pa makar obicne poruke po discordu i slicno.

Koliko vidim trazio full refound za mod, a to znaci gubis sva prava na isti, i moras da ga maknes sa servera (ako cemo realno i legalno da govorimo - jeste da niko nece tuziti zbog sampa ali cinjenica ostaje)

I jos nesto, neko je "popravljao" bagove na modu, samim tim ne moze da se zna da li je taj neko napravio jos vise bagova popravlajuci neki drugi. To se svakome desi, i to je programiranje. Jedan popravis, nadjes jos 2 nakon toga.
Ali eto posto si prozvao coveka red bi bio da das i dokaze...Nismo Amerikanci, imamo neosporive dokaze ali ih necemo pokazati nikome...

Ako je neko otpoceo neki rad, pojave se bagovi, to treba da resi onaj koji je to i radio, ne neki drugi skripter. To je prvo i osnovno u ovoj prici sto vidim da je nelogicno...

Ako nije uradio sisteme kako kazes, nego samo povrsno, od kud ti sistemi onda na MW modu trenutno ? Da ih neko nije uradio drugi umesto njega ?

Jako mi je jasna situacija ovog tipa, kada je jedan moj prijatelj isto od neke "velike zajednice" dobio refund za kako kazu "neodradjen posao, mnogo bagova", doveden drugi skripter da popravi te "bagove".

Sta god pricao, ne mozes ubiti reputaciju nekog ko je godinama bio bez ijedne greske, pa je pogresio kod tebe ? To se desilo i sa jos par jako dobrih skriptera koji su i quit isti "posao".

Preuzeo si potpuni refund od 150e za posao koji je odradjen, umesto da je isti taj resio probleme, ali lakse je dobiti sve uradjeno zar ne ? Pa povuci pare i tim parama platiti druge skriptere. Ne ulazim u to da li ti imas novca ili nemas, niti me zanima, ali principi rada su takvi za bilo kakav rad "programera" generalno. Nisi ispao fer i korektan na kraju. Ako je bas tako kako ti kazes, zasto nisi vratio verziju moda koja je bila pre V01D-a i dao drugim skripterima da odrade te sisteme, nego su radili preko rada od istog tog ? Puno pravo da proda iskreno, ta verzija nije placena posteno za rad, jer onaj koji radi to i resi. Koliko znam on je bio na odmoru od prvog do petnaestog, sobzirom da ga nije bilo za talk nikako na discordu. Treba da proda, neka pokrije svoj minus u vremenu koje je potrosio da uradi nesto a nije dobio novac(refund) koji je posteno odradio.

Prica ti nesto mnogo ne pije vodu, video sam i post na fejsu. To sto te podrzava tvoj community ne znaci da imas pravo, da je sve tako kako si ti rekao.

^Peace
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Eh evo me pa da pocnem vidim neke komentare sve posteno nema sta neka radi ali ja ne dijelim pare dzaba zelim ono za sta je placen, naravno momak nije zavrsio kako treba posao dobio je mod od Levua gdje je opet pojebo stvari poceo iz mysql da stavlja u ini itd. Drugi su dosli da fixaju stvari za 2 dana i opet nije se moglo stici jer je zakazan open, makar da je on usao pre open taj dan da bude tu pa da podje sa nama placen je ipak makar da vidi sta radi drugo je localhost sto on radi a drugo je server kada su igraci tu kada neko nesto radi ali nema veze. Pare opet ponavljam dobio je prije odrade posla i ako je vec jednom izradio za 150 eura neka sam prizna ali nema veze mozda nece, ostavit cu link imgura da vidite screenshotove. Iskreno nisam dosao da unistim nikome nista samo da dokazem da je sve bilo posteno sa moje strane ali jednostavno momak se ne javlja, ja njemu ne mogu  njemu porukama objasnit neke stvari momak igra kantera po citav dan navecer poslije 12 radi po 2-3h jos nesto hoce da gasi. To je to od mene ne zelim se raspravljat i to je to samo sam rekao sto sam i mislio.

IMGUR SLIKE : https://imgur.com/a/KX3sk5K

meanwhile-ogc.com x gta-balkan.com

+ rep za VOID-a lik je korektan radio je kod mene na RR-u posteno I kvalitetno uradio sve.
Ne mozes ovako rusiti ugled koji je stekao na posten nacin

Citat: PESTA poslato Avgust 27, 2022, 21:46:30 POSLE PODNE
Eh evo me pa da pocnem vidim neke komentare sve posteno nema sta neka radi ali ja ne dijelim pare dzaba zelim ono za sta je placen, naravno momak nije zavrsio kako treba posao dobio je mod od Levua gdje je opet pojebo stvari poceo iz mysql da stavlja u ini itd. Drugi su dosli da fixaju stvari za 2 dana i opet nije se moglo stici jer je zakazan open, makar da je on usao pre open taj dan da bude tu pa da podje sa nama placen je ipak makar da vidi sta radi drugo je localhost sto on radi a drugo je server kada su igraci tu kada neko nesto radi ali nema veze. Pare opet ponavljam dobio je prije odrade posla i ako je vec jednom izradio za 150 eura neka sam prizna ali nema veze mozda nece, ostavit cu link imgura da vidite screenshotove. Iskreno nisam dosao da unistim nikome nista samo da dokazem da je sve bilo posteno sa moje strane ali jednostavno momak se ne javlja, ja njemu ne mogu  njemu porukama objasnit neke stvari momak igra kantera po citav dan navecer poslije 12 radi po 2-3h jos nesto hoce da gasi. To je to od mene ne zelim se raspravljat i to je to samo sam rekao sto sam i mislio.

IMGUR SLIKE : https://imgur.com/a/KX3sk5K

I ovde na slikama stavio si samo de ti je on poslao poruke, gde su tvoje poruke ili si ofarbao sa cetkicom
Jadnooo

Sve je to iz grupnom ne brini i naseg chata pogledaj bolje :D
samo djelic ima gdje je poslao link moda to je izrezano ne brini nista ti  :'(

+ Od prije sto je odradio za 150e // IMGUR SLIKE : https://imgur.com/a/0SQgBdt
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2022, 21:53:27 POSLE PODNE od PESTA
meanwhile-ogc.com x gta-balkan.com

Citat: PESTA poslato Avgust 27, 2022, 21:52:26 POSLE PODNE
Sve je to iz grupnom ne brini i naseg chata pogledaj bolje :D
samo djelic ima gdje je poslao link moda to je izrezano ne brini nista ti  :'(

+ Od prije sto je odradio za 150e // IMGUR SLIKE : https://imgur.com/a/0SQgBdt

I sta je na kraju ostalo da se uradi? Kada sam poslao mod??

Citat: PESTA poslato Avgust 27, 2022, 21:46:30 POSLE PODNE
Eh evo me pa da pocnem vidim neke komentare sve posteno nema sta neka radi ali ja ne dijelim pare dzaba zelim ono za sta je placen, naravno momak nije zavrsio kako treba posao dobio je mod od Levua gdje je opet pojebo stvari poceo iz mysql da stavlja u ini itd. Drugi su dosli da fixaju stvari za 2 dana i opet nije se moglo stici jer je zakazan open, makar da je on usao pre open taj dan da bude tu pa da podje sa nama placen je ipak makar da vidi sta radi drugo je localhost sto on radi a drugo je server kada su igraci tu kada neko nesto radi ali nema veze. Pare opet ponavljam dobio je prije odrade posla i ako je vec jednom izradio za 150 eura neka sam prizna ali nema veze mozda nece, ostavit cu link imgura da vidite screenshotove. Iskreno nisam dosao da unistim nikome nista samo da dokazem da je sve bilo posteno sa moje strane ali jednostavno momak se ne javlja, ja njemu ne mogu  njemu porukama objasnit neke stvari momak igra kantera po citav dan navecer poslije 12 radi po 2-3h jos nesto hoce da gasi. To je to od mene ne zelim se raspravljat i to je to samo sam rekao sto sam i mislio.

IMGUR SLIKE : https://imgur.com/a/KX3sk5K



Kako li ovo nije primeceno u toku testiranja, nista vise. Sam si rekao 3 dana pred open, nemoj raditi nista, samo posalji mod, i posle opena zavrsi ta dva sistema i to je to.

To su sve slike sa tvoje verzije nista poslije ima jos samo ja nemam slike imaju ostali, ja ti druze govorim udji na server da se testira da nas ima vise ti kazes ne napisi tamo trello, ja moram cekat ispred monitora kad tesitira npr evo ovo cekas 20 minuta gledas u nju kako ti kroz vrijeme prvo biljka bude ka dposadis pa prodje timer onda se sniper/kalas pojavi i na kraju evo polica. Ima tu dosta da se nabroji samo nisi ispao covjek pa dosao i radio kako treba a ne da igras kantera i da mi pises po 1-2 noci ako treba sta :D.
meanwhile-ogc.com x gta-balkan.com

samo cu reci kako 100+ ljudi nije imalo nikakvog problema kada su poslovali sa voidom do sada

Suvisno je vise diskutovati na ovoj temi , koliko je ljudima pomogao toliko ih je i sjebao ... Nema se sta reci lik se bruka za male pare i to ga moze kostati u zivotu ..

Citat: TonyD poslato Avgust 27, 2022, 22:32:48 POSLE PODNE
Suvisno je vise diskutovati na ovoj temi , koliko je ljudima pomogao toliko ih je i sjebao ... Nema se sta reci lik se bruka za male pare i to ga moze kostati u zivotu ..

Koga sam to sjebao :O ?

Citat: V01D poslato Avgust 28, 2022, 00:49:01 PRE PODNE
Koga sam to sjebao :O ?

Slusaj majstore nemoj se praviti kao da si s marsa pao , neko ce ti doci na kucnu adresu i zbog takvih sranja sto radis isprebijace te kao picku pa da vredu pare koje su bacene na tebe.