Testanje gamemoda preko hamacia

Započeo Tony Zero, Oktobar 22, 2010, 21:15:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

E sada zavrsio sam gamemod(nisam jos zavrsio :) )i trebam da testam gamemod sa drugim likovima (nije vazno kojim  ;) ),pa me zanima sta i kako da radim da testamo preko hamachia...pokusavao sam ali nisam uspio..neznam kako  :-X





lijepo skines ti i tvoji drugovi hamaci instalirate ga i ti npr napravis novi network nazoves ga nekako npr Sub_Zero test i stavis password neki i tvoji drugovi kad instaliraju hamaci odu pod join network upisu ime netvorka u ovom primjeru Sub_Zero test i upisu password koji si stavio i sad imas onaj nekakav ip u svom hamaciju gore pokraj tipke za gasenej hamacija ip ti je nesta 5.142 npr itd itd...kopiras taj ip i na kraj mu jos dodas :7777  (znaci doads mu port) i kad si to dodo taj cijelokpuni ip posaljes drugovima i dignes kucni server i njima bi trebi on biti online na sam clientu kad cu dodali tu tvoju ip adresu.. Eto to ti je to mora raditi nema druge...

Pocetnicko pitanje.......Mogao si malo pretraziti forum,sigurno negdje ima tut,to ti je prelagano
Extreme Generation - 178.63.80.210 :7871

ovdje moze lock da nebi bili suvisnih komentara..znam kako se testa preko hamachia  :) ala jesam pametan