[GLASANJE!] De glasajte koji je naj bolji pohotshop

Započeo Zlatan_Ibrahimovic, Oktobar 22, 2010, 21:15:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



cs4
There is no power like ///M Power
If One Day Speed Kills Me, Do Not Cry Because I Was Smiling!


PhotoShop CS4 je ubedljivo najbolji. Nije uopste toliko tezak za rukovanje, i veoma je jednostavno uradjen. Preporucujem ga svima jer uz malo tutorijala i igranja sa raznim alatkama moze se napraviti nesto veoma zanimljivo  ;)



Gle, najbolji(meni) je CS4, no ako nemas prijasnjeg iskustva, preporucio bih ti CS5 jer svi novi tutovi ce biti u Cs5 a Cs4 ne biti proslost( :( )

Nije svakome isto najbolji,meni je najbolje cs3 i ako je isto ka i druge verzije cs4 i cs5 takodjer su brushevi bolje u cs4 i to al meni je lakse sa cs4


ja imam nekih 2 tjedna Cs4 i zadovoljan sam,moze se dosta lako nauciti neke osnove,meni bi trebao foruma nekakvi,sryte sta idem offtopic ali jel ima neki negdje forum za tutoriale za Ps a da su na hrv....mozei  na eng al da nisu na njihovoj stranici od photoshopa???

CS5 je bolji ima vise toga moze se naucit svasta  ;D
skype: marko.pintaric1 :)

Zlatan_Ibrahimovic

ja imam CS5 ali tesko je na njemu raditi ne moze se izgleda raditi kao na drugima :(

svaki photoshop je za nesto najbolji, ako se oces bavit ps tuningom onda koristis cs3 isto tako i za signatures, ali cs5 je nanoviji sa jako puno mogucnosti ;) ali s njime se treba znat sluziti ;)

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: Deniro poslato Oktobar 22, 2010, 22:53:56 POSLE PODNE
PhotoShop CS4 je ubedljivo najbolji. Nije uopste toliko tezak za rukovanje, i veoma je jednostavno uradjen. Preporucujem ga svima jer uz malo tutorijala i igranja sa raznim alatkama moze se napraviti nesto veoma zanimljivo  ;)
Potpis!

Zlatan_Ibrahimovic

meni se svidja ovo od galeba i od ovih balkan underground logo a ja nisam bas pro sa photoshopom xD