Lux Samp Nagradna Igra

Započeo heber, Oktobar 22, 2010, 20:40:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Prije 4 dana sam narucio original PS CS5(3x) 60KM i PES 2011 50 KM, ljudi iz Shupa Shopa su nazvali i rekli da se moze dignuti.
Posto vas nikako drugacije nisam mogao privuc otvaramo prvu i zadnju nagradnu igru ove godine.
Za nagradnu igru cete morati napraviti Baner Lux Samp, Logo Lux Samp i badzevi: Lux Samp(Admin)(Lider)(Moderator)(SMod)(Fan Art Team).
Badgevi u formatu:
A to sto sam dao 110 KM nisam mislio to za nagradnu igru vec danas mi je 250 maraka od fakulteta doslo za mjesec 10.
Zbog toga vam dajem ove nagrade. Ja sam sebi uzeo CS5 trial jer se tim ne koristim plus pirat PES 2011.
Tako da izvolite. Tema za prijave radova: http://www.luxsamp.smfnew.com/index.php?topic=185.msg900#msg900
Oni koji se prijavljivaju moraju obavezno reći točnu adresu svoje kuće/stana/škole jer samo tu saljemo. Hvala !


Nagrade za nagradnu igru ce biti: (Fan Art tema)

PhotoShop Original(CD) instalacija bez triala original(3x).


Pro Evolution Soccer 2011 Original PC (1x).


Mene samo zanima gdje si narucio Origigi Pes 2011,osim u ovim trgovinama koji kradu narod visokim cijenama :P

Citat: Classico poslato Oktobar 22, 2010, 20:54:06 POSLE PODNE
Mene samo zanima gdje si narucio Origigi Pes 2011,osim u ovim trgovinama koji kradu narod visokim cijenama :P
shupa shop dalje pitaj mostaraca.