Kripto, trejdovanje i slicno

Započeo Stifler ツ, Jul 28, 2022, 02:08:57 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Jel ima neko iskustva sa tim jebenim kriptovalutama trejdanjem i slicno, gledam profil na ig i tiktok balkan milioneri, buraz udjem u highlighst na insta ima 200 nekih storija kako pisu poruke da su nesto zaradili kako je dobar trade uspjesan i slicno, da li je moguce da je to sve fake.


Da li se isplati platiti i uloziti 50 100e ili je to cisto mlacenje slame i para?

naravno sustina je da se ne moze nauciti i zaraditi neki ogroman novac preko noci, ali radim u firmi plus bavim se prodajom IPTVA po evropi ko zna sta je to, tako da bi dobrodoso jos jedan izvor zarade, da li se isplati probati to trejdovanje i ima li neko neka iskustva?
Poslednja Izmena: Jul 28, 2022, 02:14:20 PRE PODNE od Stifler ツ

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Jul 28, 2022, 02:08:57 PRE PODNE
Jel ima neko iskustva sa tim jebenim kriptovalutama trejdanjem i slicno, gledam profil na ig i tiktok balkan milioneri, buraz udjem u highlighst na insta ima 200 nekih storija kako pisu poruke da su nesto zaradili kako je dobar trade uspjesan i slicno, da li je moguce da je to sve fake.


Da li se isplati platiti i uloziti 50 100e ili je to cisto mlacenje slame i para?

naravno sustina je da se ne moze nauciti i zaraditi neki ogroman novac preko noci, ali radim u firmi plus bavim se prodajom IPTVA po evropi ko zna sta je to, tako da bi dobrodoso jos jedan izvor zarade, da li se isplati probati to trejdovanje i ima li neko neka iskustva?
nista nije fake legit je sve moj prijatelj je uzeo ako se dobro secam 700e za nekih 15 dana. Jel tvoj Xtreme iptv balkan?

samo nemoj upasti u neku ponzi schemu i dobar si
big dog

koliko znam balkan.milioneri vodi Edin (youtuber) ne bi trebalo da je fejk, pokusaj sta da ti kazem vrijedi pokusati
BIGDOG ENTERTAINMENT

Radim s kripto dosta, ako sta treba javi se :)

Citat: Purdinho poslato Jul 28, 2022, 23:50:10 POSLE PODNE
Radim s kripto dosta, ako sta treba javi se :)
brate moj ti ako si igdje rudario, rudario si u rudniku da se ne lazemo brate nema potrebe znamo te purda i to mnogo bolje nego sto ti mislis mogu iznijeti nesto jako jako stidno sto bi te dovelo do propasti ali necu jer nisam takav covjek da objavljujem privatne poruke na fb post, ocigledno je to kucni odgoj, a ti koliko vidim nisi ni za kurac odgojen
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: almvx poslato Jul 28, 2022, 23:57:06 POSLE PODNE
brate moj ti ako si igdje rudario, rudario si u rudniku da se ne lazemo brate nema potrebe znamo te purda i to mnogo bolje nego sto ti mislis mogu iznijeti nesto jako jako stidno sto bi te dovelo do propasti ali necu jer nisam takav covjek da objavljujem privatne poruke na fb post, ocigledno je to kucni odgoj, a ti koliko vidim nisi ni za kurac odgojen
Bavim se online marketingom i prodajom na engleskom trzistu, ne bi ti vjerovao koliko ljudi trguju s litecoin , bitcoin i jos nekoliko kriptovaluta, to mi je jedan od izvora zarada, preko coinbase aplikacije ako znas sta je, smaras kolega, smaras.

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Jul 28, 2022, 02:08:57 PRE PODNE
Jel ima neko iskustva sa tim jebenim kriptovalutama trejdanjem i slicno, gledam profil na ig i tiktok balkan milioneri, buraz udjem u highlighst na insta ima 200 nekih storija kako pisu poruke da su nesto zaradili kako je dobar trade uspjesan i slicno, da li je moguce da je to sve fake.


Da li se isplati platiti i uloziti 50 100e ili je to cisto mlacenje slame i para?

naravno sustina je da se ne moze nauciti i zaraditi neki ogroman novac preko noci, ali radim u firmi plus bavim se prodajom IPTVA po evropi ko zna sta je to, tako da bi dobrodoso jos jedan izvor zarade, da li se isplati probati to trejdovanje i ima li neko neka iskustva?
Ja svakako mislim da se to isplati ako znas u sta ulazes, trebao bi dosta pratiti sami pad i porast crypto valute u koju zelis uloziti, trenutno ti je najbolja aplikacija za to Binance jer ti daje tocno u sekundu kako koja valuta pada i raste. Uostalom ne mozes izgubiti svakako bilo koja crypto kada-tada naraste, treba samo vremena. Imam kolegu koji je ulagao u crypto i uspio je zaraditi milion, ali se dosta dugo bavio s time prije nego je uspio.

Citat: almvx poslato Jul 28, 2022, 23:57:06 POSLE PODNE
brate moj ti ako si igdje rudario, rudario si u rudniku da se ne lazemo brate nema potrebe znamo te purda i to mnogo bolje nego sto ti mislis mogu iznijeti nesto jako jako stidno sto bi te dovelo do propasti ali necu jer nisam takav covjek da objavljujem privatne poruke na fb post, ocigledno je to kucni odgoj, a ti koliko vidim nisi ni za kurac odgojen
Pazi na rečnik!

Što se tiče trejdovanja kriptovaluta, moguće je zarađivati. Samo taj uspeh neće doći preko noći. Potrebno je vremena, iskustva, znanja i ulaganja. Treba da znaš u šta ulažeš i kako, treba ti znanje. Treba ti vreme da pratiš berzu, pad i rast cene. Treba ti iskustva da bi znao kako da rešiš problem, kako da posavetuješ sam sebe. Nijedan uspešan trejder to nije postao preko noći. Ako hoćeš zaradu sa strane preko kriptovaluta, sedi i posveti se izvestan period. Nisu ti potrebni TKDInvesting, Balkan milioner i ostali "trejderi". Dovoljno je da potražiš online kripto kurs i eto. Mislim da ti to onda i neće biti "zarada sa strane" već glavni izvor. Sve ti je dostupno, samo nađi vremena da sve istražiš. Srećno.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Jul 29, 2022, 00:26:11 PRE PODNE
Pazi na rečnik!

Što se tiče trejdovanja kriptovaluta, moguće je zarađivati. Samo taj uspeh neće doći preko noći. Potrebno je vremena, iskustva, znanja i ulaganja. Treba da znaš u šta ulažeš i kako, treba ti znanje. Treba ti vreme da pratiš berzu, pad i rast cene. Treba ti iskustva da bi znao kako da rešiš problem, kako da posavetuješ sam sebe. Nijedan uspešan trejder to nije postao preko noći. Ako hoćeš zaradu sa strane preko kriptovaluta, sedi i posveti se izvestan period. Nisu ti potrebni TKDInvesting, Balkan milioner i ostali "trejderi". Dovoljno je da potražiš online kripto kurs i eto. Mislim da ti to onda i neće biti "zarada sa strane" već glavni izvor. Sve ti je dostupno, samo nađi vremena da sve istražiš. Srećno.
to jeste ali moram da napomenem kako je sam Edin ( covek koji je pokrenuo pricu oko Balkan Millioner ) rekao, sto bi odvajali godinu dana da bi nesto naucili kad mi kod njega to mozemo ja msm u maksimalno mesec dana. Sad veoma jeste lepo da ti sam taj detaljan proces naucis, ali problem je sto sad na internetu zavisi gde mozes da nadjes ceo kurs i to da je detaljno isprican, a da je ispravno preprican... Puno tu posla treba a najgore je to sto bi taj kurs bio na engleskom, a pritom zivimo na balkanu dosta malo ljudi ce se potruditi da nauci kroz kurs i dosta njih ne zna engleski.. Ali opet kazem sve zavisi od toga koliko neko ima volje i zelje.
Poslednja Izmena: Jul 29, 2022, 00:38:08 PRE PODNE od .fuck

Citat: .fuck poslato Jul 29, 2022, 00:35:34 PRE PODNE
to jeste ali moram da napomenem kako je sam Edin ( covek koji je pokrenuo pricu oko Balkan Millioner ) rekao da sto bi odvajali godinu dana da bi nesto naucili kad mi kod njega to mozemo ja msm u maksimalno mesec dana. Sad veoma jeste lepo da ti sam taj detaljan proces naucis al problem je sto sad na internetu zavisi gde mozes da nadjes ceo kurs i to da je detaljno isprican, a da valja... Puno tu posla treba a najgore je to sto bi taj kurs bio na engleskom a pritom da zivimo na balkanu dosta malo ljudi ce se em potruditi da nauci kroz kurs em dosta njih ne zna engleski.. Al opet kazem sve zavisi od toga koliko neko ima volje i zelje

Ako ne znaš engleski, šta uopšte tražiš onlajn? Svako ko hoće da se bavi IT-em i ostalim digitalnim poslovima mora da zna engleski, čisto da razume govornika i da zna osnove komunikacije. "Puno tu posla treba..." naravno da treba - "Hard work pays off". Možeš da nađeš kurs na internetu jako lako ako se potrudiš i ako znaš šta zapravo tražiš. Tom dečku svaka čast ako je zaista uspeo u tom poslu, ali mislim da treba da daš svoj maksimum u bilo kom poslu ako želiš uspeti. Tako ćeš stići i naviku da samostalno radiš, a i iskustvo. Sedi i nauči, motivacija se često gubi, zato je bitna disciplina. Treba da nastaviš dalje ako si već odlučio da se baviš time, bez obzira da li imaš motivacije ili ne. Samo se zamislite u budućnosti kako ne možete sebi da oprostite što se sad niste trudili.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Jul 29, 2022, 00:48:57 PRE PODNE
Ako ne znaš engleski, šta uopšte tražiš onlajn? Svako ko hoće da se bavi IT-em i ostalim digitalnim poslovima mora da zna engleski, čisto da razume govornika i da zna osnove komunikacije. "Puno tu posla treba..." naravno da treba - "Hard work pays off". Možeš da nađeš kurs na internetu jako lako ako se potrudiš i ako znaš šta zapravo tražiš. Tom dečku svaka čast ako je zaista uspeo u tom poslu, ali mislim da treba da daš svoj maksimum u bilo kom poslu ako želiš uspeti. Tako ćeš stići i naviku da samostalno radiš, a i iskustvo. Sedi i nauči, motivacija se često gubi, zato je bitna disciplina. Treba da nastaviš dalje ako si već odlučio da se baviš time, bez obzira da li imaš motivacije ili ne. Samo se zamislite u budućnosti kako ne možete sebi da oprostite što se sad niste trudili.
facts

cistom sumnjam da ti instagram, tiktok "milioneri" mogu tebe nauciti nesto, prodavanjem kurseva/clanstva za telegram grupe itd..
ja u trenutnom marketu ne bih ulazio, sretno tho

Citat: andr00- poslato Jul 29, 2022, 00:57:43 PRE PODNE
cistom sumnjam da ti instagram, tiktok "milioneri" mogu tebe nauciti nesto, prodavanjem kurseva/clanstva za telegram grupe itd..
ja u trenutnom marketu ne bih ulazio, sretno tho
Ne znam ni ja iskreno, to se tek skoro pojavilo pa cu malo sacekati da prodje taj hype pa se onda mozda uclaniti jer ne znam koliko je to bezbedno i da nije scam mada pricaju svi kako je legit itd al ipak bih ja uzeo hu2 nekako mi je to cistije

Citat: .fuck poslato Jul 29, 2022, 01:06:10 PRE PODNE
Ne znam ni ja iskreno, to se tek skoro pojavilo pa cu malo sacekati da prodje taj hype pa se onda mozda uclaniti jer ne znam koliko je to bezbedno i da nije scam mada pricaju svi kako je legit itd al ipak bih ja uzeo hu2 nekako mi je to cistije
buraz reci da se zajebavas za hu2 hahahahahahaha