[VZ] Iphone System

Započeo kaizer, Jul 26, 2022, 12:12:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kako će izgledati iPhone na Venezuela RolePlay Community možete vidjeti na slici?


- iPhone trenutno posjeduje sve aplikacije koje ima i obični telefon na serveru ( kontakti, pozivi, sms, gps, muzika, postavke, twitter, posljednji pozivi ).
- Iphone će Vam biti samo ukoliko igrate putem našeg launchera, ako igrate preko običnog SAMP klijenta imati ćete stari Huawei mobitel.

- Svaka aplikacija je detaljno odrađena na najbolji mogući način.
Sada putem Twittera čak možete slati i slike, uskoro će biti snimljen video na kaizer i Venezuela YouTube kanalu.

- Također želimo da Vas obavjestimo da smo uspjeli napraviti dugo očekivano pričanje putem mobitela. ?
Sada kada ste u pozivu možete pričati na tipku B i čuti će Vas igrač sa kojim pričate a i osobe koje su u blizini Vas.

Ovim updateom naš server dobija još jedan dobri sistem koji će u budućnosti vjerovatno biti još bolji.
Posjetite naš server i isprobajte sve mogućnosti koje Vam ova skripta nudi, nadamo se da će Vam se svidjeti.


Ex-Developer : GodFather Community
Ex-Developer : Balkan ForEver Community
Developer : Venezuela Community





Obrisani svi nekulturni komentari.

@tema Prefora stvar :D

Ovako na izgled, nije lose lijepo izgleda

Malo je glupo to sto igrac koji ne koristi launcher nece imati taj TextDraw, bilo bi bolje da se prebacite na 0.3.DL client verziju bas zbog tih neki stvari.

@tema Moze proci
Poslednja Izmena: Jul 26, 2022, 13:58:37 POSLE PODNE od ɴᴏᴅɪ
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama

Zaključili smo davno taj dio o 0.3dl, nećemo prelaziti na tu verziju, možda tek kada open mp izbaci tu verziju.
Ex-Developer : GodFather Community
Ex-Developer : Balkan ForEver Community
Developer : Venezuela Community




Ovaj sistem na launcheru nije toliko fascinantan, jer ipak launcher je i igraci ocekuju da takvi sistemi budu. Sve u svemu svaka cast i postovanje, ali ipak kada se sve pogleda 50% igraca nece moci koristiti nista od ovoga, ali eto vas servera vasa pravila i to je to. Ja da sam na vasem mjestu prilagodio bih skriptu na 0.3.DL SAMP verziju i svi igraci bi imali ovakav slican sistem (textdraw/sprite/custom models...) i jako jako jako bi se povecao broj igraca na serveru jer bi ljudi dosli, skinuli 0.3.DL verziju i igrali bez ikakvih problema i bez skidanja launchera od 5-6gb (folder).
Pola toga (vegetacija, roads, system reloadanja itd... necu spominjati druge stvari), ali dosta dosta feature's se moglo izvuci sa 0.3.DL verzijom SAMP-a, srecno :)

@tema desetka
BIGDOG ENTERTAINMENT

80 % igrača koji igraju na venezueli koriste launcher, ko ne koristi i dalje ima stari mobitel i ima iste aplikacije kao i ovdje, samo što su ovdje dosta ljepše napravljene.
Pričanje preko mobitela će biti moguće i igraču sa launchera i igraču sa običnog sampa ili android klijenta, ne vidim kako su oni ovdje oštećeni.

Jest da je iphone ui dosta ljepši od trenutnog mobitela ali jednostavno ne vidim zašto toliko "promovišete" 0.3dl kad i sam launcher radi odličan posao.
Skripta neće biti prilagođena za 0.3dl sve dok ne bude officijalna od strane open mpa ili sampa ( zašto koristiti verziju sampa za koju se moraš izjeb*t da skineš ).
Igrača ne bi bilo na 0.3dl više u to sam siguran jer dosta igrača igra i preko mobitela pa zašto bi jednostavno nekome uskratio tu opciju ?

Launcher skine full gta zato i zauzima toliko prostora, ne skida onaj koji ima modifikovani audio i pri tome zauzima dosta manje.
Ex-Developer : GodFather Community
Ex-Developer : Balkan ForEver Community
Developer : Venezuela Community




Nije bas najbolje porediti servere koji koriste klasican SAMP klijent/server i prilagodjeni launcher. Vi mozete koristiti bilo kakvu modifikaciju za SAMP kako bi unapredili samu igricu. Opet niste iskoristili ni pola mogucnosti, a ubacujete neke nebuloze, da ne spominjem koriscenje vegetacije, retexturisanja koje se ne uklapa nimalo i sl. A launcher vam zauzima 6-7gb. 50% stvari iz samog gamemode-a mozete prebaciti da rade kao modifikacija od ~150mb. Koristite klasicne SAMP objekte, umesto modovane environment modele, a ako nemate ko ce vam to raditi, mozete cak i default GTA SA mapu raditi preko IPL-IDE fajlova.

Nemam nista protiv ali ovo je vise modificiranje igrice, koje u svakom slucaju nije dovoljno iskorisceno, nego sam SERVER koji se toliko uzdize.
Poslednja Izmena: Jul 26, 2022, 15:11:24 POSLE PODNE od omar the dinosaur

Citat: kaizer poslato Jul 26, 2022, 14:10:23 POSLE PODNE
80 % igrača koji igraju na venezueli koriste launcher, ko ne koristi i dalje ima stari mobitel i ima iste aplikacije kao i ovdje, samo što su ovdje dosta ljepše napravljene.
Pričanje preko mobitela će biti moguće i igraču sa launchera i igraču sa običnog sampa ili android klijenta, ne vidim kako su oni ovdje oštećeni.

Jest da je iphone ui dosta ljepši od trenutnog mobitela ali jednostavno ne vidim zašto toliko "promovišete" 0.3dl kad i sam launcher radi odličan posao.
Skripta neće biti prilagođena za 0.3dl sve dok ne bude officijalna od strane open mpa ili sampa ( zašto koristiti verziju sampa za koju se moraš izjeb*t da skineš ).
Igrača ne bi bilo na 0.3dl više u to sam siguran jer dosta igrača igra i preko mobitela pa zašto bi jednostavno nekome uskratio tu opciju ?

Launcher skine full gta zato i zauzima toliko prostora, ne skida onaj koji ima modifikovani audio i pri tome zauzima dosta manje.
pasa moj, priznaj samo da je lakse ubacivat sranje modove na launcher nego da sam odradis nesto na 0.3dl, ne treba ti nikakvo zajebavanje da skines 0.3dl, imas link, skines i to je to, mozes skinit i codsmp pa igrat na obadvije verzije sa jednim klijentom
big dog

svako svoje zna najbolje  ;)
Ex-Developer : GodFather Community
Ex-Developer : Balkan ForEver Community
Developer : Venezuela Community




Klikom na sliku možete vidjeti prezentaciju Iphone Sistema na youtube kanalu.

Ex-Developer : GodFather Community
Ex-Developer : Balkan ForEver Community
Developer : Venezuela Community




Svaki glupavi komentar ce biti obrisan ,drzite se teme , ne seksualnih stvari i podje*avanja :)

sistem je ok ali nije nesto wow jer ono launcher ja nazalost encu moci to testati jer me mrzi skidati launcher jer uvek imam nekih problema pa s eobratim tvojim lepim adminima i pricam 5 h da bi mi rekli e do tvog kompa je
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?