[Pomoc] Kako?

Započeo Rotcod, Oktobar 22, 2010, 12:55:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zanima me kako da napravim nesto slicno ovako na pocetku igre? http://www.xfire.com/video/391514/

Mislis ovo kako dolazis avionom? I Ides od cpa do cpa?

Citat: gonss.pwn poslato Oktobar 22, 2010, 12:57:51 POSLE PODNE
Mislis ovo kako dolazis avionom? I Ides od cpa do cpa?

Samo sa avionom i kad se zavrsi video kako da se spawna ostalo cu ja sve posto imam drugaciju ideju...

lol to je malo jebeno napravit  ;D moras stavit kameru da se pomjera i snimit bota da vozi avion a da bi to ustimo sve treba imat dosta zivaca, vremena i iskustva  ;D

Meni su sa forum sampa drugog rekli da samo napravim kao object i move object i to je to a za kameru je naj lakse :)

Pa moze i tako ako je t object ja sam mislio da je vozilo al eto ako je object jos bolje  ;D

Pa ako su ti oni rekli, zasto pitas ovdje? I da, ja bi ti preporucio ako budes radio npca da ga strpas u virtual world ali svaki npc u drugi vw jer ako dvoje ljudi se bude regalo vidjet ces dva npca i doci ce do crasha.....

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Oktobar 23, 2010, 10:06:27 PRE PODNE
Pa ako su ti oni rekli, zasto pitas ovdje? I da, ja bi ti preporucio ako budes radio npca da ga strpas u virtual world ali svaki npc u drugi vw jer ako dvoje ljudi se bude regalo vidjet ces dva npca i doci ce do crasha.....

tacno a ako ce sobjecte onda stavljaj CreatePlayerObject jer ako stavis CreateObject svaki bi igrac vidio avion i ako bi jedan prije se rego pa on gleda avion a i drugi odma iza njega njemu bi samo isla slika a aviona nidje xd

Pa daj te mi nesku ideju kako " Lako " cu ja to napraviti  :-*

pa eto imas kad igrac udje na servr ili kad vec oces stavi MovePlayerObject a kameru stavi da se krece po nebu i onda samo ustimas brzinu aviona i kamere i to je to