Story Life - RPG

Započeo noddy_, Jul 07, 2022, 17:49:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Solid poslato Oktobar 06, 2022, 20:51:58 POSLE PODNE
Nigdje ne piše da se ocjenjuje samo back-end moda, to je neko glupo pravilo koje si ti sam sebi postavio i to je u redu. Problem nastaje kada ti drugima pokušavaš nametnuti to pravilo bez ikakve osnove. Da to piše u pravilima podforuma, pa hajde, ali ne piše.
Isto važi i za tebe ovo što sam gore napisao. Nigdje, ama baš nigdje ne piše da se treba ocjenjivati samo tehnički dio moda (kod). Ove ostale gluposti koje si napisao neću ni da komentarišem jer očigledno trebaš liječenje kada nekome preporučuješ da se objesi zbog obične igre.

I naravno da je bitno da se ocjenjuje zabavni aspekt moda, jer to je ono što privlači igrače i što ovu igru čini zanimljivom. Džaba tebi mod koji je sa tehničke strane perfektan, ako je sam po sebi dosadan. Također, ako je mod tehnički nesređen, to ga ne čini automatski lošim modom, sve se to može srediti (ako je zamisao moda dobra i ako uopšte ima poente to raditi). Pogledajte skyrim, jedna od najbugovitijih i tehnički najnesređenijih igara, a opet jedna od najboljih igara ikada.
Ne znam ko te slagao za skyrim, to za skyrim je tvoje misljenje, mod moze biti zabavan ali ako ti budes imao i nekih 50 igraca zbog neoptimizovanog koda i svega toga nece moci odrzati ma da imas najbolje "sisteme" to ti ne moze pomoci kontas drug moj
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: remixations poslato Oktobar 06, 2022, 20:54:29 POSLE PODNE
Ne znam ko te slagao za skyrim, to za skyrim je tvoje misljenje, mod moze biti zabavan ali ako ti budes imao i nekih 50 igraca zbog neoptimizovanog koda i svega toga nece moci odrzati ma da imas najbolje "sisteme" to ti ne moze pomoci kontas drug moj
Šta za skyrim, to da je jedna od najboljih igara ili da je bugovita? Da je jedna od najboljih igara ikada, dokaz su 227 nagrada za najbolju igru godine, te po broju osvojenih nagrada ispred skyrima su samo vičer 3, tlou 1 i 2. A da je bugovita, pa to valjda svi znaju, pogotovo oni koji su igru igrali po njenom izlasku. Ista situacija je i sa vičerom 3, strašno bugovita igra po izlasku, a eto po osvojenim nagradama je druga po redu.

A što se tiče moda, slažem se da je tehnička strana bitna i da ju treba uzeti u obzir pri ocjenjivanju. Ali, nije jedina bitna i ne možeš reći ljudima koji mod ocijene na osnovu drugih aspekata da su retardirani, a pogotovo ne da se trebaju ubiti, objesiti i sl.
Poslednja Izmena: Oktobar 06, 2022, 21:09:50 POSLE PODNE od Solid

Citat: Galardo poslato Oktobar 06, 2022, 14:01:47 POSLE PODNE
Mislim da se ovdje za gamemode-ove uvazavaju kritike na racun napisanog koda, stilizovanje vizuelnih stvari bi trebalo biti posljednje za ocjenu.
Oke, fala ti sada znam za zauvek.
To get something you never had,
You have to do something you never did.

Citat: remixations poslato Oktobar 06, 2022, 16:55:42 POSLE PODNE
Dodje neki panglu, ocjenjuje gamemode iz 2017 godine jos na Balkanu znaci 2010, nema potrebe da se svadja sa retardima kao sto ih je pola na ovome forumu i ocjenjuju gamemode iz perspektive igraca koji ne zna ocigledno sta treba ocjenjivati. Ako si vec zelio ocijeniti server, sisteme ajde da kazemo i to, to ocjenjujes na zajednici, ovdje prvobitno ocjenjues kod, strukturu koda i preglednost itd... Nemas ti sta kojeg kurca ocjenjivati zabavu jebenu na skripti u kojoj udjes na localhost i igras se sam sa sobom ne kontam? To vi i znate samo, udju u folder odmah pokrecu samp-server.exe kad im se ne upali mole po forumu random ljude da im ulaze na anydesk da bi mogli igrati sami sa sobom na localhostu kako bi isprobali server, dzabe tebi sistemi koji u igri izgledaju fino kada ti poznajes cinjenicu da gamemode pada na odredjenom broju igraca, raznih objekata nebitnih, tdova nabacanih, sve u svemu ne bih preporucio ovaj gamemode nikome jer je zastario, kod nas na Balkanu se idalje forsira kod iz 2010 ja to stvarno ne mogu da vjerujem i takodjer mape sa uzasnim teksturama i nabacanim objektima... Poput ovakve djece koja ulaze na forum i pisu po skripti "Zemun Hard RolePlay" oni se trebaju ubiti, skociti sa mosta, objesiti se ili jednostavno odrezati vene i nista drugo. Zaostali ste morate to sebi uglaviti u taj mali mozak koji jedva posjedujete i skontati to jednostavno, mada tesko jer ste glupi kao tri kurca. I naravno dodje drugo dijete i pocne pametovati starijem o samp zajednici koji je na sampu vise od njegovih ukupnih godina, ah sramota. Ne znam poentu vise 2022 postavljanja ovih modova te i hvaljenja istih jer ovdje nema nista za pohvalu, pogledajte ovaj mod i pola modova sa ovog foruma, svi su jako jako slicni jer jednostavno ne znaju napraviti nesto svoje, uzmu tudje i hvale se "skripta by zemunac roleplayer hd" "gamemode radjen od 0 by zemunac roleplayer hd". Nemam vise sta da kazem stvarno ste me iznenadili koliko ste zapravo zatupljeni i maloumni, pozdrav  :)
Kao prvo nisam samo igra localhost, nego sam vec igrao i na samoj zajednici. Uglavnom ispricavam se , pogrijesio jesam i to priznajem ali ne morate mi tako nabijat grubo u mozak, recite lijepo.
To get something you never had,
You have to do something you never did.

Nekako nisam hteo da ulazim u ovu diskusiju posto sigurno nece nista izmeniti ali eto reci cu svoje.

Napisati, dobar, los, super, sranje i slicno, je neobjektivno. Ocenivati samo po nekoj slici ili to sto se provozas po mapi 2 minuta je isto tako neobjektivno (ako ne i gore).
Forum je inace za ucenje programiranja/skriptanja samp servera, nihovo predstavljanje i pomoc kada se naidje na problem. Sto znaci da je primarno za programiranje, a logicno je da se onda primarno ocenjuje kod.
Druga stvar je to da ako imas zdrav kod, zameniti mapu ili TD je cas posla, ali ako imas dobre mape i TD-ove a sranje kod, dzabe si krecio. Primer bi bio prosirenje sistema organizacija i dodavanje novih organizacija i zona u modovima gde ima clan1...clan30. Uzmi, pokusaj, vidi koliko ce ti trebati. Umesto da to bude 30 sekundi i 3 linije ako imas coordinate, ovde ce ti trebati 30 minuta i pitanje je da li ce raditi kako bogu spada.

Dosao sam da kazem da cu kupit celi Story Life i da prestanete da pricate o istom jer 99% vas ne zna ni ko je Walter i sta je lik napravio od ovog gamemod-a. Nelsona necu komentirati mnogo, ova verzija je za to vreme bila brutalna, balkan je uvek kasnio i koga vise boli kurac ? Da vam odam jednu tajnu, sve Gamemodove koje sam objavio kao brutalne osnove, imam jako jako malo odgovora, jer nema sta da se vidi na slikama, tehnicki deo malo njih razume. Batalite se suplje price, nek ocenjuje ko kako hoce, koga jebeno briga...
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Come on ljudi, opustite se. Ja stvarno ne vidim razlog ove svadje. Pobogu ovo je SAMP, igrica iz 2004, pola vas tu ni ne igra vise SAMP kao ni ja, ali zbog nekih sjecanja udjem na ovako opcenit forum da vidim sta se radi na SAMP-u i onda se sjetim da je na SAMP-u oduvijek bila samo svadja, a ona lijepa sjecanja odmah nestanu. Ljudi smo, svi imamo svoja misljenja i nema potrebe da neko drugi nekom govori sta da misli. Nemojte se svadjat zbog gluposti, pogtovo ne zbog ove verzije moda koja je uzas. Mod je prastar i ta verzija moda je kaos. Ostavite se svadja i opustite se bar jednom :)

Byee

Citat: JohnnY. poslato Oktobar 07, 2022, 13:56:46 POSLE PODNE
Come on ljudi, opustite se. Ja stvarno ne vidim razlog ove svadje. Pobogu ovo je SAMP, igrica iz 2004, pola vas tu ni ne igra vise SAMP kao ni ja, ali zbog nekih sjecanja udjem na ovako opcenit forum da vidim sta se radi na SAMP-u i onda se sjetim da je na SAMP-u oduvijek bila samo svadja, a ona lijepa sjecanja odmah nestanu. Ljudi smo, svi imamo svoja misljenja i nema potrebe da neko drugi nekom govori sta da misli. Nemojte se svadjat zbog gluposti, pogtovo ne zbog ove verzije moda koja je uzas. Mod je prastar i ta verzija moda je kaos. Ostavite se svadja i opustite se bar jednom :)

Byee

ako je iko sredio mod onda si to ti :D

sto se tice svadja znas i sam cega je sve bilo na SLu, dok je postojao

Uh..... , pa da krenemo!
- Slaba optimizacija
- Ima veću količinu bugova i da napomenem sql fajl je skroz sjeban do jaja
- Loše učitavanje mapa
- Kod shit


5/10
Može to puno, puno bolje

Citat: realivcha poslato Decembar 29, 2022, 17:09:53 POSLE PODNE
Uh..... , pa da krenemo!
- Slaba optimizacija
- Ima veću količinu bugova i da napomenem sql fajl je skroz sjeban do jaja
- Loše učitavanje mapa
- Kod shit


5/10
Može to puno, puno bolje
Nemoj samo ti pls
SPEED HACK (C++) https://github.com/nouddy/samp-speed-hack
Reliant GameMode (open.mp) https://github.com/nouddy/reliant-omp
SA:MP Landing Page https://github.com/nouddy/samp-landing-page


Kolko drama ima u 7 grama