Siemens Gaming RolePlay/DM | Nedjelja 20 sati

Započeo Vilko, Oktobar 21, 2010, 12:22:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.


makelele


Stavio sam jedan raven mod, jedini problem je spawn to rijesavam sada! Posto mi je GF dojadio, malo da promjenimo :)

Pa GF i Raven su ti skoro isto :D.. Svaki drugi server ih koristi ,al opet kazem srecno nadam se da ces uspjeti
Poslednja Izmena: Oktobar 24, 2010, 19:27:04 POSLE PODNE od ‎(॓_॔) - Čιѕтσ яєкяєαтινησ - (॓_॔)

makelele

ma de i GF i Raven svi koriste trud se vidi edino kada ti napravis svoj vlastiti mod!!!

Boris, radim svoj mod!

OTVORENJE 20:00!

Citat: mad9dog poslato Oktobar 24, 2010, 18:25:55 POSLE PODNE
to je shit od server sam mog rec

Zato sto si me MOLIO za gamemastera? I ja ti ga nedam?

Decko, ubijes me ak imas preko deset godina, molis me na privatnu poruku DAJ MI GAMEMASTERA, nedam ti ga, nauci se ponasat!
Poslednja Izmena: Oktobar 24, 2010, 20:40:55 POSLE PODNE od [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »

Vilko ja i ti nismo baÅ¡ dobri  ! al svejedno se nadam da ćete uspijeti u svojem projektu  ;)
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Tomo ... Ja sam dobar s tobom, ali.. Posto si mi retardiran otkad si posto CH DM vodja, pun sebe :(

Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Oktobar 24, 2010, 20:53:23 POSLE PODNE
Tomo ... Ja sam dobar s tobom, ali.. Posto si mi retardiran otkad si posto CH DM vodja, pun sebe :(

vidim kak si dobar samnom !! a vićeÅ¡ mi da sam retardiran !! da sam retardiran nebi sigurno bio nikad niÅ¡ta !!  ;D
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Eto onda si pun sebe otkad si posto vodja DMa! Mislis da si najbolji zato sto si vodja popularnog balkanskog servera? E pa nisi ;)

mogu reci da sam bio uzbudjen kada si najavio taj svoj gamemod ali sam se razocarao kada si ga sjebao i stavio ravens  :'( zato uvijek trebas imati kopiju gamemoda  ;)




Sub.. Popravljam mod i bit ce sto prije! Bit ce reotvorenje

EDIT: ako stignem bit ce i onaj od >0< uskoro :P
Poslednja Izmena: Oktobar 24, 2010, 22:18:38 POSLE PODNE od [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »

Ovi vasi admini nisam vido gore ja kazem na report obican raven mod i oni me ban lol sranje server bolje ako neumete da napravite mod kupite onda.
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Ryder-Covekov[EGRP] poslato Oktobar 24, 2010, 22:22:22 POSLE PODNE
Ovi vasi admini nisam vido gore ja kazem na report obican raven mod i oni me ban lol [cenzura] server bolje ako neumete da napravite mod kupite onda.
Ja sam te banao,rekao si da je sranje server,mi ne trpimo bebaće kao šta si ti .. -.-
I nismo razmaženo derište ko ti pa da kupujemo MOD LOL!

Citat: RedMan poslato Oktobar 24, 2010, 22:25:35 POSLE PODNE
Citat: Ryder-Covekov[EGRP] poslato Oktobar 24, 2010, 22:22:22 POSLE PODNE
Ovi vasi admini nisam vido gore ja kazem na report obican raven mod i oni me ban lol [cenzura] server bolje ako neumete da napravite mod kupite onda.
Ja sam te banao,rekao si da je [cenzura] server,mi ne trpimo bebaće kao šta si ti .. -.-
I nismo razmaženo derište ko ti pa da kupujemo MOD LOL!

I ja sam par sekundi poslje toga usao i tjeo te banat, jer znam da ces reklamirat taj tvoj europa server -.-