Siemens Gaming RolePlay/DM | Nedjelja 20 sati

Započeo Vilko, Oktobar 21, 2010, 12:22:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.



...Neno...


i moj se danas otvara u 20 h i tvoj i demirov xD  ;D
skype: marko.pintaric1 :)

Ne znam ja oce se ovaj otvorit cuo sam da si zeznio ove u Game HR pa da im nisu stigle pare tak da nezz bas oce bit otvorenja
Little Devil will burn you

makelele


Citat: []Jan poslato Oktobar 24, 2010, 13:20:31 POSLE PODNE
Ne znam ja oce se ovaj otvorit cuo sam da si zeznio ove u Game HR pa da im nisu stigle pare tak da nezz bas oce bit otvorenja

Ko ti je to reko haha? Ti mislis da sam ja prevario BSP hosting? Ili oni mene? Ja mogu poslat sad kom oces uplatnicu da sam ja POSLAO novce bsp hostingu, al se onaj retardus pravi lud da nije primio.. Pitaj Gvozdenog da je primio novce ;) Dobro je pa nisu veliki novci

Btw. dobili smo 40 slotova za otvorenje jer mi se puno vas odazvalo, pa sam zamolio gvozdenog ;)

meni gamehosting.rs nije dao server poslao im uplatnicu i nisu mi dali servera htio sam ih tuzit bgm  ;D
skype: marko.pintaric1 :)

I ja sam htjeo BSPhosting jer imam sve dokaze da mi nisu dali server a ja sam platio.. Ali posto je to internet i ljudi varaju, nek on to nosi na dusi ;)


EDIT:

Vilkec says:
Decko koji ima hosting kod bsp hosta
koji je mene vec zajebo
I on misli da sam ja tog bsp hosting zajebo
I zato misli da sam i tebe
Gvozdeni says:
mah
meni su novci sjeli
a on nek misli kaj hoce


Aha Jan..
Poslednja Izmena: Oktobar 24, 2010, 16:31:48 POSLE PODNE od [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »


E sada cu vam nesto reci.. Bit cete mozda razocarani modom, jer sam ga ujebo sto posto! Sjebo sam sva vozila pa na spawnu imate zamjenska :D
Ugl. nece bit na bozic ovaj novi mod, vec STO STO STO ranije!


EDIT: Ocete da ubacim jedan drugi mod? Radio sam ga isto ja.. Nema bugova nikakvih ;)
Poslednja Izmena: Oktobar 24, 2010, 18:08:06 POSLE PODNE od [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »

Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Oktobar 24, 2010, 17:18:22 POSLE PODNE
E sada cu vam nesto reci.. Bit cete mozda razocarani modom, jer sam ga ujebo sto posto! Sjebo sam sva vozila pa na spawnu imate zamjenska :D
Ugl. nece bit na bozic ovaj novi mod, vec STO STO STO ranije!


EDIT: Ocete da ubacim jedan drugi mod? Radio sam ga isto ja.. Nema bugova nikakvih ;)

Zasto onda otvaras server ako nemas dobar mod i ako jos pravi mod radis??
Mysterious roleplay

tako sam se i ja zeznuo :D i sad server stoji prazan,dok ja radim mod xD


Citat: â–º|Slick|Crack|â—,, poslato Oktobar 24, 2010, 18:19:57 POSLE PODNE
Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Oktobar 24, 2010, 17:18:22 POSLE PODNE
E sada cu vam nesto reci.. Bit cete mozda razocarani modom, jer sam ga ujebo sto posto! Sjebo sam sva vozila pa na spawnu imate zamjenska :D
Ugl. nece bit na bozic ovaj novi mod, vec STO STO STO ranije!


EDIT: Ocete da ubacim jedan drugi mod? Radio sam ga isto ja.. Nema bugova nikakvih ;)

Zasto onda otvaras server ako nemas dobar mod i ako jos pravi mod radis??

Sve je bilo uredu do danas, kada sam slucajno obrisao petnajstak auta i pobrkali mi se IDovi -.-
Al ugl ide Raven edit, i nece bit ove organizacije :(