"File or function is not found"

Započeo krizmanikdev, Maj 26, 2022, 11:08:07 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Backupovao sam fileove prije reinstalacije windowsa i kada sam usao u windows skinuo sam skriptu sa google drivea. U gamemodu nema errora ali kada upalim samp-server.exe
u cmd mi izbacuje Script[gamemodes/FORTUNE.amx]: Run time error 19: "File or function is not found", pretpostavljam da je problem do tog FORTUNE.amx ali on je u gamemode folderu ne znam do cega bi mogao biti problem
Deo skripte: //
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log):   Loaded 0 filterscripts.

Script[gamemodes/FORTUNE.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"

Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): //
Poslednja Izmena: Maj 27, 2022, 12:13:46 POSLE PODNE od Deleted User




Citat: #Montana poslato Maj 26, 2022, 12:22:03 POSLE PODNE
Plugine da li ti je ucitao?
Server Plugins
--------------
Loading plugin: sscanf
  Failed.
Loading plugin: crashdetect
  CrashDetect v4.15.1 is OK.
  Loaded.
Loading plugin: streamer
  Failed.
Loading plugin: SKY
  Loaded.
Loaded 2 plugins.

nije sve



[quote author=@ Lukq link=topic=141895.msg1029699#msg1029699 date=1653556087]
Problem(error/warning): Backupovao sam fileove prije reinstalacije windowsa i kada sam usao u windows skinuo sam skriptu sa google drivea. U gamemodu nema errora ali kada upalim samp-server.exe
u cmd mi izbacuje Script[gamemodes/FORTUNE.amx]: Run time error 19: "File or function is not found", pretpostavljam da je problem do tog FORTUNE.amx ali on je u gamemode folderu ne znam do cega bi mogao biti problem
Deo skripte: //
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log):   Loaded 0 filterscripts.

Script[gamemodes/FORTUNE.amx]: Run time error 19: "File or function is not found"

Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): //
[/quote]ako si reinstalirao windows skini all in one runtime i za svaki slucaj skini .NET najnoviji ako ti nije skinut
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: almiirr1 poslato Maj 26, 2022, 12:50:03 POSLE PODNE
ako si reinstalirao windows skini all in one runtime i za svaki slucaj skini .NET najnoviji ako ti nije skinut
skinuo sam Microsoft Visual C++ i to je rijesilo problem, hvala