Balkan SA:MP

Započeo LoOdaK, Maj 09, 2022, 01:23:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav forumaši,
prije nekoliko mjeseci sam editovao izgled balkan samp foruma pomoću ekstenzije Stylus, čisto da malo ažuriram trenutni monotoni izgled teme.

Edit nije ništa specijalno ali mislim da je forum dobio koju boju više. Da napomenem tema nije završena i postoji još mnogo stvari koje treba popraviti

Došao sam na ideju da temu podijelim sa vama, da čujem vaša mišljenja i prijedloge koje bih rado implementirao.

Evo jedan sc teme prije svega:




Ako želite da isprobate temu potrebno je da instalirate ekstenziju Stylus. Možete je preuzeti sa ovog linka: https://chrome.google.com/webstore/detail/stylus/clngdbkpkpeebahjckkjfobafhncgmne?hl=en

Ako nemate temu u padajućem meniju Stylusa, možete je preuzeti preko ovog linka: https://userstyles.world/style/4610/balkan-sa-mp-redesign-loodak
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



10/10 realno svidja mi se da zameni ovaj stari izgled
Graphic Designer - Contact info
[email protected]
https://markovicdesigns.carrd.co/

Najs men   8)
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

ovo odsad koristim
brutala 10/10
graphic designer / music producer
          
instagram:
          
last release on streaming platforms:


Veri najs bolje od trenutnog svakako

Hvala, ako imate kakav prijedlog ili ako ste vidjeli neku grešku samo pišite.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Maj 09, 2022, 15:02:28 POSLE PODNE
Hvala, ako imate kakav prijedlog ili ako ste vidjeli neku grešku samo pišite.

Iskr bio sam poceo u PS radit dizajn bsampa al me smorilo nesto ako mi se dadne dovrsit sendam ti da pokusamo nesto

primjetio sam gresku, samo "Pitanje/Savet" ima okvir a nijedan ostali kao "Info/Pomoc"...
graphic designer / music producer
          
instagram:
          
last release on streaming platforms:


Citat: fejza poslato Maj 10, 2022, 00:07:03 PRE PODNE
primjetio sam gresku, samo "Pitanje/Savet" ima okvir a nijedan ostali kao "Info/Pomoc"...

Hvala ali to još uvijek nisam ni odradio, na to-do listi je ;)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Daj dark temu... Znam da ima nesto vec slicno ali ta mi je odvratna.

Odrađen je update, popravljeno je par stvari.

Citat: Deleted User poslato Maj 10, 2022, 21:12:53 POSLE PODNE
Daj dark temu... Znam da ima nesto vec slicno ali ta mi je odvratna.
Nisam planirao raditi dark temu.Nisam neki web design majstor ali ako nekad budem imao slobodnog vremena možda i odradim.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!