| UG | Sverc materijala prezentacija

Započeo Stifler ツ, Maj 02, 2022, 18:49:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



~ Prezentacija br. 2 - Sverc materijala ~

Pozdrav svim pratiocima BS foruma.

Danas cemo vam predstaviti sistem svercovanja materijala.
Prije pocetka prezentacije zelimo napomenuti ono sto smo zaboravili u prethodnoj prezentaciji, a to je da su BANDE zaduzene za drogu, odnosno sadnju i proizvodnju, a MAFIJE su te koje su zaduzene za proizvodnju odnosno sverc materijala.



~ Sverc ~

Prije pokretanja sverca morate biti u kombiju modela Pony, svaka mafija ima po dva takva kombija.
Sverc pokrecete komandom /smugglemats,  zatim morate otici na zadanu lokaciju te uzeti kutiju sa materijalima u ruke, nakon sto to uradite kutiju morate ostaviti u kombi za sverc na tipku Y.
Kada ubacite kutiju u kombi morate odvesti na checkpoint i kada to odradite dobijete odredjenu kolicinu materijala, te iste mozete iskoristiti za proizvodnju oruzja, ili ipak za razmjenu sa nekom od bandi odnosno materijali u zamjenu za drogu.

Sistem nije komplikovan ali ce biti koristan i ispunjavace svoju svrhu.

Za sada je napravljena jedna ruta sverca a ukoliko bude potrebe u buducnosti ce biti kreirano jos. Takodjer vazno je napomenuti da vise igraca u istom kombiju moze svercati istovremeno, te da clanovi organa reda i protivnickih bandi i mafija mogu posjecivati rutu sverca sto ce dovoditi do vatrenih okrsaja svakodnevno.

Lajkujte i podijelite objavu u znak podrske, veoma smo zahvalni sto pratite i podrzavate rad nase zajednice !
U nastavku vam donosimo par fotografija ovog sistema...




https://imgur.com/a/DHB34v8
Poslednja Izmena: Maj 02, 2022, 18:54:48 POSLE PODNE od Stifler ツ

sistem nije nesto wau al ce odradjivat pos'o, ostavite svoje misljenje slobodno prihvatamo i sve kritike


edit: jel moze moderator stavit novi link slika imgur drka nesto https://imgur.com/a/V7PIG0d
Poslednja Izmena: Maj 02, 2022, 18:55:58 POSLE PODNE od Stifler ツ

Top, iskr jedva cekam da se otvori da igram negde malo :)


Konacno nesto normalno za igru
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Paradox.pwn poslato Maj 03, 2022, 09:49:31 PRE PODNE
Konacno nesto normalno za igru

to i zelimo, nista tdovi glupi na svakom sistemu, bice i unikatnosti al ne tdovi i ta sranja nego u drugom smislu, bitno je samo da bude rokacine :D


hvala svima

ovo mi se svidja ;) samo gurajte
BIGDOG ENTERTAINMENT


Ok se čini sistem međutim ova stvar oko rute i posjećivanja iste mi se ne dopada. Pošto materijali igraju prilično bitnu ulogu u igri, pretpostavljam da će onda prevoz materijala biti prilično čest. Ono što mi se ne dopada je da organi reda mogu "loviti" švercere. Ako postoji samo jedna ruta onda mi to gubi potpuni smisao, organi reda mogu samo čekati i hapsiti ili rokati vozila. Na taj način niko neće htjeti voziti materijale. Mislim da bi se trebalo malo inovirati u smislu lovljenja švercera od strane organa reda i spriječavanja šverca od strane ostalih mafija. Jedna od ideja koja mi pada je da mafije mogu preoteti kombi i same pakete u njemu međutim kada postoji jedna ruta to pravi problem. Ja bih se tu malo poigrao i pokušao osmisliti nešto inovativnije kod prevoza i sprečavanja šverca.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!