[0.3.DL] choppa100's Showroom

Započeo choppa100, April 11, 2022, 19:58:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: nedobognikom.pwn poslato Jun 20, 2022, 14:38:30 POSLE PODNE
Samo sam rekao da po meni nema poente ako od toga nemas dobit. Zar se ne sme imati misljenje i reci isto ? Za razliku od onog debila neshallona ovi znaju nesto xDD
A zasto postoje map galerije na primer, je l' ljudi zaradjuju kada tamo postave svoju mapu?

Citat: ryco poslato Jun 20, 2022, 14:40:10 POSLE PODNE
A zasto postoje map galerije na primer, je l' ljudi zaradjuju kada tamo postave svoju mapu?

Showcase i galerije, itd... Postavljas da bi pokazao svoj rad, da bi privukao kupce tvonih usluga ? Zar to nije prosta logika ? Meni nije logicno da se radi 0.3DL showcase jer od toga nemas nista bukvalno, nula dinara, na balkanu. Moje misljenje... Osim toga vecina njih uzima sve sa interneta i malo izmeni i predstavi kao svoje... Kao onaj neshallon debil, developer kao a sve uzeo sa ruskih i poljskih foruma, pa predstavlja kao njegovo. Isto i dizajnovi sve sa neta, precrta i uradi druge boje, nista vise. Vi barem radite nesto za razliku od vecine, skidam kapu za to. Srecno dalje sa ovim xDD
Poslednja Izmena: Jun 20, 2022, 14:46:26 POSLE PODNE od nedobognikom.pwn

Citat: nedobognikom.pwn poslato Jun 20, 2022, 14:44:52 POSLE PODNE
Showcase i galerije, itd... Postavljas da bi pokazao svoj rad, da bi privukao kupce tvonih usluga ? Zar to nije prosta logika ? Meni nije logicno da se radi 0.3DL showcase jer od toga nemas nista bukvalno, nula dinara, na balkanu. Moje misljenje... Osim toga vecina njih uzima sve sa interneta i malo izmeni i predstavi kao svoje... Kao onaj neshallon debil, developer kao a sve uzeo sa ruskih i poljskih foruma, pa predstavlja kao njegovo. Isto i dizajnovi sve sa neta, precrta i uradi druge boje, nista vise. Vi barem radite nesto za razliku od vecine, skidam kapu za to. Srecno dalje sa ovim xDD
Ovo nema veze sa zaradjivanjem, rekao sam ti 100 puta. Predstavljamo svoj rad, ne da bi privukli kupce, vec da bismo pokazali sta se moze napraviti i da bismo culi tudja misljenja.
Nema nikakve veze da li je ovo 0.3.DL showroom ili sta vec, pokazujemo svoje modele/mappe ljudima, oni ostave svoje misljenje i to je to.

Citat: realshoota_ poslato Jun 20, 2022, 11:42:02 PRE PODNE
ono kada neko radi nešto što ti u snovima ne možeš pa se zalis

translated
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.


Ovo je top ali parking mi se i ne uklapa bas uz to sve

Citat: Paradox.pwn poslato Jun 23, 2022, 23:18:06 POSLE PODNE
Ovo je top ali parking mi se i ne uklapa bas uz to sve
Hvala, ali parking mora biti tu pored projectsa i marketa, ovo je radjeno po projectsima iz stvarnog zivota.
Svakako gde bi se ljudi parkirali?
Poslednja Izmena: Jun 23, 2022, 23:34:58 POSLE PODNE od ryco

Citat: ryco poslato Jun 23, 2022, 23:23:45 POSLE PODNE
Hvala, ali parking mora biti tu pored projectsa i marketa, ovo je radjeno po projectsima iz stvarnog zivota.
Svakako gde bi se ljudi parkirali?
Nisam mislio da nije potreban parking nego mi se ne uklapa ovaj zidic


Kelly Park, Crenshaw Avenue, Compton
cred: me, Ryhes

Poslednja Izmena: Jun 25, 2022, 13:52:02 POSLE PODNE od ryco


fire asf

svidja mi se ideja communitya, lici na ryhesov el pecado radi ovih projectsa
takodje kombinacija puteva i uklapanje busheva mi se svidja, vertex - fire

seks
BIGDOG ENTERTAINMENT