[0.3.DL] choppa100's Showroom

Započeo choppa100, April 11, 2022, 19:58:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: nedobognikom.pwn poslato Jun 20, 2022, 11:40:30 PRE PODNE
Balkanski forum, nije strani, koga briga ovde za modele lol
Nemoj plakati.
big dog


Citat: NYChustla poslato Jun 20, 2022, 12:18:47 POSLE PODNE
lmfao

Da mi se svidja, da ali nema poente postavljati ovde jednostavno

ima poente, ovo je nas showroom
big dog

Citat: NYChustla poslato Jun 20, 2022, 12:20:21 POSLE PODNE
ima poente, ovo je nas showroom

Koja je poenta postavljati bilo sta sto ti nece doneti novac, nema poente showroom ako niko ne kupi od tebe proizvod

Citat: nedobognikom.pwn poslato Jun 20, 2022, 12:22:00 POSLE PODNE
Koja je poenta postavljati bilo sta sto ti nece doneti novac, nema poente showroom ako niko ne kupi od tebe proizvod
Vecina ovih modela je prodana stranim serverima/radjena za strane servere :D
big dog

Citat: NYChustla poslato Jun 20, 2022, 12:22:35 POSLE PODNE
Vecina ovih modela je prodana stranim serverima/radjena za strane servere :D

Ali ti niko odavde nije narucio niti jedan model za novac xDD

Citat: nedobognikom.pwn poslato Jun 20, 2022, 12:24:00 POSLE PODNE
Ali ti niko odavde nije narucio niti jedan model za novac xDD
I mean, pare su pare, zar ne?
Cak stranci i bolje placaju :D
big dog

Citat: nedobognikom.pwn poslato Jun 20, 2022, 12:22:00 POSLE PODNE
Koja je poenta postavljati bilo sta sto ti nece doneti novac, nema poente showroom ako niko ne kupi od tebe proizvod
Ovo ni ne postoji da bi neko kupio proizvod od nas, vec da prikazujemo svoje radove ljudima, dajemo dobre ideje i sl.

Citat: nedobognikom.pwn poslato Jun 20, 2022, 12:24:00 POSLE PODNE
Ali ti niko odavde nije narucio niti jedan model za novac xDD
Da, to smo vec razjasnili, balkanci se ne bave ovime, kao ni mi njima.
Ako ti nesto ne odgovara, samo napusti thread, nemoj nam ga dzabe upropastavati.
Poslednja Izmena: Jun 20, 2022, 12:26:55 POSLE PODNE od ryco

Citat: ryco poslato Jun 20, 2022, 11:43:36 PRE PODNE
Citav Glen Park + deo Jeffersona, od Jefferson Motela, pa do Las Colinasa i Bahamas Motela.
mozes uzeti dobar novac ako radis za nekoga pusti ove sto govore i oni bi radili da znaju u blender uci kako treba

@nedobognikom.pwn Ako ti se ne svidja forum imas Odjavi se ili Log off
Zz
fakenexsus



Citat: nedobognikom.pwn poslato Jun 20, 2022, 12:22:00 POSLE PODNE
Koja je poenta postavljati bilo sta sto ti nece doneti novac, nema poente showroom ako niko ne kupi od tebe proizvod
Momak ti si malo loud a? Ukleta Kuca (svidja mi se) ? Zasto si uopste dosao ovdje srati nekome po temi ako nemas pojma o tome ti fakticki njih (prozivas) jer rade ono sto vole i usput zaradjuju ne shvatam. Idite igrajte se sa Skill Arena modovima, cijeli ovaj showroom i ryco kao i NYChustla su probudili u meni da i ja pogledam i da se zainteresujem za to, i polako shvatam, a i tebi bi preporucio da se malo zainteresiras sta ljudi rade i da pokusas nesto tako, ja sam pokusao eto i od sada cu pokusati bolje i bolje. Tako da ti je bolje ovo savladati i ako uspjesno savladas mozes se ukljuciti u neke projekte strane/prodavati modele stranim serverima koji su na 0.3DLU, oni su zapravo najpametniji...
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: ryco poslato Jun 20, 2022, 12:25:25 POSLE PODNE
Ovo ni ne postoji da bi neko kupio proizvod od nas, vec da prikazujemo svoje radove ljudima, dajemo dobre ideje i sl.
Da, to smo vec razjasnili, balkanci se ne bave ovime, kao ni mi njima.
Ako ti nesto ne odgovara, samo napusti thread, nemoj nam ga dzabe upropastavati.
balkance nikad nece zanimati 0.3dl dok god ima 0.3.7 modova jer lakse je uzeti nesto otvoriti srv imati 20 igraca nego se potruditi

Ja planiram preko ljeta krenuti 0.3.DL raditi zato sto je bas lagan a lijepo izgleda i mnogo je bolji od 0.3.7 zato sto je to vec propalo na Balkan Samp nikad nece nikad ni izaci 0.3.DL mod.

Edit: @ryco i @NYChustla su ekstra ljudi za rad i oni su cak i pokrenuli 0.3.DL tako da braco samo nastavite raditi ekstra radi te i ulazete bas puno vremena i para nemoj te da vas ovakvi sprecavaju
Poslednja Izmena: Jun 20, 2022, 14:28:16 POSLE PODNE od Nexsus
Zz
fakenexsus



Samo sam rekao da po meni nema poente ako od toga nemas dobit. Zar se ne sme imati misljenje i reci isto ? Za razliku od onog debila neshallona ovi znaju nesto xDD