| UG | Sistem droge prezentacija

Započeo Stifler ツ, April 09, 2022, 21:24:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


~ Prezentacija br. 1 - Sistem droge ~

Pozdrav svim clanovima BS foruma.

Danas zelimo da vam prezentujemo sistem droge koji ce se nalaziti na nasem serveru.

Na serveru postoje dvije vrste droge a to su trava i heroin.
Pri koristenju trave vas armor se puni 50% dok u slucaju koristenja heroina armor se puni na 100% !


~ Trava

Trava se dobija sadjenjem, a da bi ste sadili drogu prvo morate kupiti sjeme za nju.
Kada zasadite travu na odredjenom polju morate cekati pet minuta da trava poraste, a kada poraste i uberete je dobijete odredjenu kolicinu neobradjene trave.
Sljedeci korak je obradjivanje trave, kada kucate komandu dobit cete obradjenu travu koju mozete konzumirati, a dio trave koji se ne bude mogao obraditi se dodaje u silos.

Takodjer moramo napomenuti da su ova dva sisteme povezana, objasnjenje imate u nastavku prezentacije !


~ Heroin

Da bi ste zapoceli proizvodnju heroina morate otidji po dio neobradjene trave, nakon toga imate par koraka kroz koje cete morati proci kako bi zavrsili postupak proizvodnje heroina.
Za sada vam necemo otkrivati koji su to koraci, to je na vama da istrazite...

Vazno je jos napomenuti da ako nema neobradjene trave u silosu, vi necete moci proizvoditi heroina, sto znaci da cete morati prvo raditi sadnju trave pa tek onda proizvodnju heroina.

Lajkujte i podijelite objavu u znak podrske, veoma smo zahvalni sto pratite i podrzavate rad nase zajednice !

U nastavku vam donosimo par fotografija ovog sistema...



https://imgur.com/a/qvWqkrT
Poslednja Izmena: April 09, 2022, 21:26:27 POSLE PODNE od Stifler ツ


Lrpo lepo svida mi se
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

napominjem da sistemi nisu nesto nevidjeno na svijetu, ali znam da ce vrsiti svrhu koja nama treba i znam kakav server pravim i hocu.

hvala obojici


edit: jbga tek sad vidim da ima greski u tekstu jer sam nesto mijenjao al sad nmg edit temu ko ga jebe  :D
Poslednja Izmena: April 09, 2022, 21:57:25 POSLE PODNE od Stifler ツ

Lep logo, za sistem me bas briga   :D
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.







Sviđa mi se iako nisu otkriveni svi detalji. Dopada mi se ovaj ambijent prerade trave u unutrašnjosti, podsjeća me na filmove.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!