Sta je bolje

Započeo nemy, April 01, 2022, 20:36:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Sta je po vama bolje imati na serveru:
Teamspeak 3
Ili
Discord
Zz
fakenexsus


Nista.

To je SAMP server, nije neophodno imati bilo kakav komunikacioni server, a narocito sto svi koriste teamspeak i discord. Zasto toliko volite to forsirati?
Preko discorda ti barem ljudi mogu saznati za server, lako mozes promovisati, dok im na teamspeaku treba IP da bi mogli uci.

Citat: choppa100 poslato April 01, 2022, 21:52:38 POSLE PODNE
Nista.

To je SAMP server, nije neophodno imati bilo kakav komunikacioni server, a narocito sto svi koriste teamspeak i discord. Zasto toliko volite to forsirati?
Preko discorda ti barem ljudi mogu saznati za server, lako mozes promovisati, dok im na teamspeaku treba IP da bi mogli uci.
E ali onda imas teamspeak plugin za server gde mozes implementirati in game radio chat, localni chat i slicno...
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Deleted User poslato April 01, 2022, 22:22:55 POSLE PODNE
E ali onda imas teamspeak plugin za server gde mozes implementirati in game radio chat, localni chat i slicno...
U redu je to, ali nije bas zdravo da ljudi misle da ce ako imaju teamspeak imati uspesan server.

Citat: Deleted User poslato April 01, 2022, 22:22:55 POSLE PODNE
E ali onda imas teamspeak plugin za server gde mozes implementirati in game radio chat, localni chat i slicno...
sve se to moze uraditi i sa obicnim voice-om

Ja sam razmisljao oboje al na fazon da mi na ts3 igraci pricaju a da na discord reklamiram svoj srw i sve ostalo
Zz
fakenexsus