[Pitanje] Drift server!

Započeo Nemanja :P, Oktobar 19, 2010, 20:09:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Curto poslato Oktobar 21, 2010, 15:14:27 POSLE PODNE
Dojadi mi nekad igranje na RP modu, al ako mi se igra rata odem na cod2/cod4 mp  :D
Ali Stunt onako, 30min iugram i to rijetko, ako mi se da nekada
ja mislim da bi na serveru bilo dosta igraca...

Ja za sada planiram samo drift, race mod bez dm i stunt, imam jednu ideju ali nemogu nikako da je uradim jer neznam bas najbolje da skriptam  :(  Tako da za sada na mom GM dodajem samo mesta za drift i race naravno i teleport do tih mesta, ubacio sam FS da kada driftujes dobijas pare (neznam sta ce pare ali nema veze za sada je sve za DZ  ;D ) , ubacio sam FS brzinomer koji pravi pauzu od 1 sec kada menja brzine (Nekome ce biti teze za drift, a nekome lakse  :D ), ubacio sam registraciju koja cuva ip i pare tako da nemoze niko da udje sa vaseg acc.... Planiram jos dosta stvarni da ubacim ali nemam puno vremena  >:(

Citat: Nemanja :P poslato Oktobar 22, 2010, 17:52:47 POSLE PODNE
Planiram jos dosta stvarni da ubacim ali nemam puno vremena  >:(
a sta ti je vrijeme krivo...jeli to mroas za odredeno vrijeme otvorit il sta...ako mislis driftove samo onda pisi propalo..Bez stuntova se mozes pozdravit sa server ja ti kazem...Ja kad ulazim na servere za zajebanciju prvo gledam ima li stunta i toga,a tek onda ostalo....
Sta vi gledate kad udete prvi put?

lol nemam vremena zbog skole, imam testove za voznju tako da mora malo da se ucim   8)

Citat: Nemanja :P poslato Oktobar 22, 2010, 18:47:53 POSLE PODNE
lol nemam vremena zbog skole, imam testove za voznju tako da mora malo da se ucim   8)
pa jbt malopomalo nemoras srvr odma sljedeci tjeadn otvorit..kad malo jos naucis scriptat i to nekad na ljeto :D pa ya

Evo sada gledam neke mape po netu za stunt da i to ubacim, ima dosta dobrih za pocetak  :D
Radim malo svakog dana  8)

Citat: Nemanja :P poslato Oktobar 22, 2010, 18:59:45 POSLE PODNE
Evo sada gledam neke mape po netu za stunt da i to ubacim, ima dosta dobrih za pocetak  :D
Radim malo svakog dana  8)
al obavezno ubaci stunt obavezno,ako ti je problem mappat ja cu ti sve izmappat ti samo izscriptaj

Ubacio sam mnogo stunt mapa, i Krecem da radim dm zone!!! tako da cu najverovatnije da otvorim server sa ovim modom,hvala svima na predlozima!!!   ;)

Citat: Nemanja :P poslato Novembar 04, 2010, 15:14:26 POSLE PODNE
Ubacio sam mnogo stunt mapa, i Krecem da radim dm zone!!! tako da cu najverovatnije da otvorim server sa ovim modom,hvala svima na predlozima!!!   ;)
ma nis.ako treba pomoc oko neceg zovi..

Citat: mafica poslato Novembar 08, 2010, 09:33:14 PRE PODNE
Citat: Nemanja :P poslato Novembar 04, 2010, 15:14:26 POSLE PODNE
Ubacio sam mnogo stunt mapa, i Krecem da radim dm zone!!! tako da cu najverovatnije da otvorim server sa ovim modom,hvala svima na predlozima!!!   ;)
ma nis.ako treba pomoc oko neceg zovi..

Hvala, msm da nece trebati, mape su skoro sve uradjene, sada samo ubacujemo neke sitnice, tako da bi trebao server da bude gotov brzo, Neznam tacno kada jer radimo polako nemamo trenutno mnogo vremena.

Citat: Nemanja :P poslato Novembar 08, 2010, 09:59:56 PRE PODNE
Hvala, msm da nece trebati, mape su skoro sve uradjene, sada samo ubacujemo neke sitnice, tako da bi trebao server da bude gotov brzo, Neznam tacno kada jer radimo polako nemamo trenutno mnogo vremena.
xD,....nemoj mi samo reci da radis s Damirom..:D onda bih se slagirao..:D

Citat: mafica poslato Novembar 08, 2010, 22:06:32 POSLE PODNE
Citat: Nemanja :P poslato Novembar 08, 2010, 09:59:56 PRE PODNE
Hvala, msm da nece trebati, mape su skoro sve uradjene, sada samo ubacujemo neke sitnice, tako da bi trebao server da bude gotov brzo, Neznam tacno kada jer radimo polako nemamo trenutno mnogo vremena.
xD,....nemoj mi samo reci da radis s Damirom..:D onda bih se slagirao..:D

LOL koji damir? Skriptu radim sam, a mape radi moj map tim!!! Neznam ni jednog damira!!!

Citat: Nemanja :P poslato Novembar 08, 2010, 22:27:38 POSLE PODNE
Citat: mafica poslato Novembar 08, 2010, 22:06:32 POSLE PODNE
Citat: Nemanja :P poslato Novembar 08, 2010, 09:59:56 PRE PODNE
Hvala, msm da nece trebati, mape su skoro sve uradjene, sada samo ubacujemo neke sitnice, tako da bi trebao server da bude gotov brzo, Neznam tacno kada jer radimo polako nemamo trenutno mnogo vremena.
xD,....nemoj mi samo reci da radis s Damirom..:D onda bih se slagirao..:D

LOL koji damir? Skriptu radim sam, a mape radi moj map tim!!! Neznam ni jednog damira!!!
i bolje ti je.. :D kad bude otvaranje obavijesti nas...

P.S.    Obavezno dolazim...

Ma neznam tog damira niti me zanima koje!!!! Znam sam radim imam moj map tim, nista vise mi netreba, Mod je skoro gotov samo se sada malo edit.

Citat: Nemanja :P poslato Novembar 08, 2010, 22:39:55 POSLE PODNE
Ma neznam tog damira niti me zanima koje!!!! Znam sam radim imam moj map tim, nista vise mi netreba, Mod je skoro gotov samo se sada malo edit.

e na profilu malo ovo uredi pise ti "Skriper pocetnik" stavi "Pocetni Scripter" :D