[Pitanje] Drift server!

Započeo Nemanja :P, Oktobar 19, 2010, 20:09:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Sta mislite da li bi bilo igraca na nekom Balkanskom drift serveru, jer sada sredjujem jedan iz dosade i tako ucim da skriptam(za sada mi idi dosta dobro ubacio sam dosta mesta za drift samo jos treba da ih uradim u MTA)


ZicMortal

Unaprijed propalo ja mislim, znam lika, talijan ima svoj drift server... i uspjeva mu


Ali ovdje na balkanu, nema šanse da uspije nešto takvoga.

stvarno ne verujem da bi mogo da uspe bilo koji server na balkanu a da nije RolePlay jer se kod nas igra samo RP mod, ali ima vremena kada im se neigra RP pa bi nesto drugo kao drift ili stunt mod, ali to je retko, mozda bi na drift serveru bili samo 1-2h dnevno a zato na RP mogu i po 5-6h  ::)

Ne. "Ja" iskreno mislim da drift serveri nisu nesto. Stavis tri ograde, dva porta, pet auta i to je odma drift.. Treba razvit dobre drift systeme, odlicne i realne mape, naci super admin ekipu ali da svaki zna neki strani jezik da drugi mogu zatraziti pomoc, imati dobre anti cheatove.... Evo posto svi rade rp, ja sam odusto od Saw Rolâ,¬PlaY, sad radim Saw $tuntagâ,¬s... bio bi dobar drift server ali znaj da neces imat mnogo igraca..

Ako ne razisljas o RP, onda otvori DM.. To balknaci vole..

hmmm DM nisam probao da radim, pokusao sam par RP moda ali me najvise zezaju kola za org, a DM bi mogo da probam ali ja nesto ne volim bas puno DM vise volim drift,stunt,drag,race itd.

jedno pitanje nevezano za temu: Jel ima neko TUT kako da ubacim kola u org npr u GTARP mod ako ima neka mi posalje u PM, jer imam neku fixi ideju za taj GM ali mi trebaju kola za org  :-\

Evo ja ti kazem da ima TuT za DM od 0
A za to koristi trazilicu :D

Moj prijedlog posto na balkanu neznam ima li takvih server uopce (ispravite me ako grijesim) moj prijedlog je da otvoris server i mislim da bi imao dovoljno igraca,al otvori ga na sljedeci nacni...
Fino stunt napravi po Aero najvise jer ima prostora i sve,nemoj sve samo nabacat da bude uradeno sve to fino uradi,,..i nemoj da cim se izade s aera sve obicno malo i po gradu..napravis komande za teleport (to raja voli) npr za port na sve tri aera /aero1 /aero2 /aero3 itd...al napravis da se moze igrat DM stunt drift i sve kad god pozelis npr napravis neki DM i na koamndu /dm1 se portas tamo dobijas gun i pocnes rat...a tako i za drift samo malo drugacije... npr napravis drift checkpointove i to da na komandu /drift1 se portas do drifta i tamo stavis auta i onda jedan checkpoint nek stalno bude crven (pocetni) i kad udes u taj krug da ti pise npr. ako se zelis pridruziti driftu kucaj /join i kad to ukucas slijedi odbrojavanje...itd. ev ja sam ti nes reko malo za pomoc ako ces pravit,ako neces onda nista..Sretno ako budes pravio javi mi se na MSN [email protected]

Ja bi ti predlozio da otvoris Stunt/Drift/DM server..ima puno posla i u MTA i u skripti ali vrijedi  :-\ svi igraci vole malo driftati i DMati  :)




Citat: mafica poslato Oktobar 20, 2010, 19:59:43 POSLE PODNE
Moj prijedlog posto na balkanu neznam ima li takvih server uopce (ispravite me ako grijesim) moj prijedlog je da otvoris server i mislim da bi imao dovoljno igraca,al otvori ga na sljedeci nacni...
Fino stunt napravi po Aero najvise jer ima prostora i sve,nemoj sve samo nabacat da bude uradeno sve to fino uradi,,..i nemoj da cim se izade s aera sve obicno malo i po gradu..napravis komande za teleport (to raja voli) npr za port na sve tri aera /aero1 /aero2 /aero3 itd...al napravis da se moze igrat DM stunt drift i sve kad god pozelis npr napravis neki DM i na koamndu /dm1 se portas tamo dobijas gun i pocnes rat...a tako i za drift samo malo drugacije... npr napravis drift checkpointove i to da na komandu /drift1 se portas do drifta i tamo stavis auta i onda jedan checkpoint nek stalno bude crven (pocetni) i kad udes u taj krug da ti pise npr. ako se zelis pridruziti driftu kucaj /join i kad to ukucas slijedi odbrojavanje...itd. ev ja sam ti nes reko malo za pomoc ako ces pravit,ako neces onda nista..Sretno ako budes pravio javi mi se na MSN [email protected]

Hmmm jeste to sve super, ali ja neznam da napravim dosta stvari, ovaj Drift mod sam skinuo sa neta dodao sam par teleporta kao sto je /tune1 /tune2 /tune3 neki textdraw kada se port pise u uglu primer tune1 da se zna gde si doso  :D  ima oko 13 driftova i naravno teleporta. To za chachpoint i /join bi napravio kada bi znao. Dodacu te na MSN da me pomognes ako hoces i imam jednu ideju koju moram da ti predlozim neznam koliko znas da skriptas ali msm da tu netreba puno da se skripta   :P

P.S Dodao sam te na MSN!!!!

I ja ti predlazem da napravis Stunt/Drift/DM mod..
Ali moras da imas streamer za objekte (stavi Streamer Plugin) i napravi u MTA dobre mape koje ce biti na aeru (sva tri),dosta drift mesta,DM zone napravis tako da kad ukucas na primer /dm da te stvori na neko mesto i dobijes oruzije i kad zavrsis DM onda ukucas na primer /dmexit i tako te neke stvari..msm ako znas da napravis.Ja sam jos pre 2 godine napravio war server i imao sam igraca,ali tad nisam znao ni sta znaci rec host pa nisam sam morao na kucnom,ali komp mi je bio ceo dan upaljen i dolazili su ljudi iz raznih zemalja pa can i sa balkana.Ali to nije za balkan,na balkanu svi sad igraju RolePlay,to je po meni najbolje ali nebi nista skodilo da imamo par stunt servera..eto toko od mene ;)

NPR. Ja obozavam drift i to, ali najbolje je RPati to, tj. ulicne utrke na RP modu. Kupis auto, uredis ga i da takav ostane, i onda se utrkujes 1v1 po noci i u pare, to je zanimljivije 10000 puta
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

Citat: Curto poslato Oktobar 21, 2010, 09:49:46 PRE PODNE
NPR. Ja obozavam drift i to, ali najbolje je RPati to, tj. ulicne utrke na RP modu. Kupis auto, uredis ga i da takav ostane, i onda se utrkujes 1v1 po noci i u pare, to je zanimljivije 10000 puta
jeste zanimljivije..al de reci da tebi nekad ne dode da odes sa RP servera na DM/stunt da se zajebajes skaces i to..A ovaj sto je otvorio temu :;D neznam kako se zoves ja ti znam mappat tu ti mogu sve napravit a scriptat nesto malo...NA DM/STUNT SERVERU SCRIPTANJA NEMOZE BITI VISE OD RP...ja to bar mislim..napravis mozda sve  ukupno 50 komandi sto se tice ono..npr. za portove za dmove za auta npr kucas /car i izbaci ti tabelu i tamo imas motori auta sportska auta bicikla kamioni avioni brodovi i sta ti izaberes to ti se stvori,al ako niko to auto nekoristi odredeno vrijeme ono nestane...

Dojadi mi nekad igranje na RP modu, al ako mi se igra rata odem na cod2/cod4 mp  :D
Ali Stunt onako, 30min iugram i to rijetko, ako mi se da nekada
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.