Pitanje

Započeo nemy, Mart 28, 2022, 13:38:01 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako treba mi vasa odluka
Da li da uzmem E-trail
Ili E-gear
Da dodam uz E-trail dobijam domen i port 7777
A uz E-gear domen al sa 7 na pocetku a ostatak moze biti svakav npr:7890
I na e-gear ima domen al taj domen je e-gear.com:7890

Zz
fakenexsus



E-power
7777 port i cene su niske dosta
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: ╲⎝⧹๖̶̶̶ζ[ɴᴇxꜱᴜꜱ]⧸⎠╱ poslato Mart 28, 2022, 13:38:01 POSLE PODNE
Ovako treba mi vasa odluka
Da li da uzmem E-trail
Ili E-gear
Da dodam uz E-trail dobijam domen i port 7777
A uz E-gear domen al sa 7 na pocetku a ostatak moze biti svakav npr:7890
I na e-gear ima domen al taj domen je e-gear.com:7890


Nije licno iskustvo ali od nekih drugih ljudi. E-Trail administracija/support nemaju blage veze s mozgom. Pozicioniraju se kao samp hosteri medjutim ne umeju da instaliraju neke osnovne shared libraries tipa mysql 16 i slicno, a opravdanje im je da koriste noviju debian verziju za koju nema tih libraries (onda znas koliko je absurdan host).

Za E-Gear iskreno neznam, ja sam ga strpao u isti kos kao i raspali E-Trail ali 2 osobe su mi rekli da nisu losi, sad koliko je to tacno nmg da garantujem.
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Paradox.pwn poslato Mart 28, 2022, 15:15:31 POSLE PODNE
E-power
7777 port i cene su niske dosta
sabljetov host, HAHHHAH
big dog

Citat: Deleted User poslato Mart 28, 2022, 17:27:33 POSLE PODNE
Nije licno iskustvo ali od nekih drugih ljudi. E-Trail administracija/support nemaju blage veze s mozgom. Pozicioniraju se kao samp hosteri medjutim ne umeju da instaliraju neke osnovne shared libraries tipa mysql 16 i slicno, a opravdanje im je da koriste noviju debian verziju za koju nema tih libraries (onda znas koliko je absurdan host).

Za E-Gear iskreno neznam, ja sam ga strpao u isti kos kao i raspali E-Trail ali 2 osobe su mi rekli da nisu losi, sad koliko je to tacno nmg da garantujem.
Pazi ja nisam koristio e-trail al cujem da je dobar
Do duse jesam E-Gear al pazi vise se puta desi da mi mape pocnu lagat po srw ili ih nema
Udjem na local sve uredu??
Zz
fakenexsus