Youtube downloader

Započeo Bit Frosty, Mart 15, 2022, 19:35:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pokusaj realtime aplikacije na node.js uz pomoc streamova (nesto nalik pipelines u C++).
Verovatno ima bagova posto je sve skrpljeno na brzaka, cak je "dizajn" napravljen samo da radi, jedino sam se pomucio oko automatskog pastovanja linkova, to mi je bila zelja. Inace app ima vec par godina, juce sam se tek nakanio da update sve da koliko toliko radi sa trenutnim youtube api.

Sve je kao i u drugim ytdl aplikacijama samo sto je u realtime to jest nema fajlova na HDD-u nego kako se skida tako se odmah convery u upload.



PS: API mozda i moze za samp stream ali nije za to namjenen i samo ce bezpotrebno trositi resurse koji su ograniceni posto je heroku free dyno.

Nije open source ili sam ćorav da vidim link?

Citat: Slade poslato Mart 17, 2022, 21:52:57 POSLE PODNE
Nije open source ili sam ćorav da vidim link?
Nije open source, nisam ga push na github

ok, ali sumnjam da ce mnogo njih koristiti s tim da nije open source, a ti nisi "neka kompanija" kojoj bi i mogli verovati. Nemoj da shvatis ovo kao kritiku, nadam se da si onaj normalan sa sampa, pa je znas prihvatiti haha :D

edit: vidim sad ovaj tvoj komentar i poruku za source, tako da nadam se da ces uploadovati i source kada ga stavis na github
Poslednja Izmena: Mart 18, 2022, 20:46:20 POSLE PODNE od Vasic
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Nisam ocekivao da ce ljude zainteresovati ovakva glupost posto je napravljeno samo da vidim kako rade pipes u node u poredjenu sa streamovima u c++
https://github.com/NegativeIQ/ytdl