Pitanje

Započeo EnesSah22, Mart 13, 2022, 23:04:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako poceo sam da radim na Underground modu,citav je u mysql iskreno jel vrijedi pokusavati od ovoga napraviti nesto.?Ima par bagova uglavnom su oko dinamicnog kreiranja i mijesanju nekih stvari
Hvala.

Ljudi uzmite neki mysql...Koji vam je qurac vise...Znaci nije da govorim ovo e mysql je moderniji, lakse ti je za UCP ili nesto slicno...Ne govorim sa gledista performansi servera.
Dok ti otvoris i napises u fajl, samp server (main loop) ceka posto nema threadinga za fajlove u samp-u. Dok mysql plugin je threaded, i main loop nastavlja, a kad sql server zavrsi pozove se callback.
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Deleted User poslato Mart 18, 2022, 22:00:14 POSLE PODNE
Ljudi uzmite neki mysql...Koji vam je qurac vise...Znaci nije da govorim ovo e mysql je moderniji, lakse ti je za UCP ili nesto slicno...Ne govorim sa gledista performansi servera.
Dok ti otvoris i napises u fajl, samp server (main loop) ceka posto nema threadinga za fajlove u samp-u. Dok mysql plugin je threaded, i main loop nastavlja, a kad sql server zavrsi pozove se callback.
Stvarno mislis da ih to zanima? UCP? Lmfao
Njima je bitno da im rade filterskripte, mape i textdrawovi, a to sto ni ne znaju na kojoj osnovi rade nije bitno :D

Ne znam zasto odgovarte na temu u koju niste upuceni,mod je mysql i pitam zato sto sam mislio da je vec neko pokusavao da taj mod "ustabili".Pitam zato sto me zanima da li ima kakve bagove za obaranje