[Pomoc] Modovi

Započeo mafica, Oktobar 19, 2010, 16:49:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

ja kad sam kupio gta bosnia mod i sebi install i imao sam onu mapu samo sto ne valja CD igram 10 min izbaci me iz igre a sve to mozes naci i na gta.cz ili gtainside.com...  :-*

Citat: Luis Mendoza poslato Oktobar 20, 2010, 19:46:51 POSLE PODNE
ja kad sam kupio gta bosnia mod i sebi install i imao sam onu mapu samo sto ne valja CD igram 10 min izbaci me iz igre a sve to mozes naci i na gta.cz ili gtainside.com...  :-*
na GTA Inside sam gledao i nisam naso,a ovo gta.cz cu pogledati...unaprijed hvala

Zlatan_Ibrahimovic


Citat: Luis Mendoza poslato Oktobar 20, 2010, 23:05:22 POSLE PODNE
eto pa ako nadjes javi mi
niakko da prokuzim kako skidat s ove stranice udem u downlaod i onda mi ono broji oko 10sec najvisse i kad zavrsi samo stoji 0 i nista se nedogada..  :'( :'( :'(

Ja ne skidam te modove...imam samo Parkour mod koji cu izbrisati jer mi je nepotreban
Citat: Luis Mendoza poslato Oktobar 20, 2010, 19:46:51 POSLE PODNE
ja kad sam kupio gta bosnia mod i sebi install i imao sam onu mapu samo sto ne valja CD igram 10 min izbaci me iz igre a sve to mozes naci i na gta.cz ili gtainside.com...  :-*
Ja sam igrao kdo druga GTA Bosna,super je,imaju nasa auta i tako to  ;D[/color]




Citat: Sub Zero poslato Oktobar 21, 2010, 15:43:16 POSLE PODNE
Ja ne skidam te modove...imam samo Parkour mod koji cu izbrisati jer mi je nepotreban
Citat: Luis Mendoza poslato Oktobar 20, 2010, 19:46:51 POSLE PODNE
ja kad sam kupio gta bosnia mod i sebi install i imao sam onu mapu samo sto ne valja CD igram 10 min izbaci me iz igre a sve to mozes naci i na gta.cz ili gtainside.com...  :-*
Ja sam igrao kdo druga GTA Bosna,super je,imaju nasa auta i tako to  ;D[/color]
ma i vi i GTA Bosnia...ev sad sam cuo da ona mapa je samo mod pa de ako neko moze da mi nade,ja nigdje ga nemogu naci..

http://www.gtagarage.com/mods/browse.php  trazi tu ima jer sam je ja imo


PS: Moze se ubacit mapa iz MTA kao mod gle ovo gle i ovo -.-"

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Citat: [CH]Bazuka poslato Oktobar 21, 2010, 16:28:37 POSLE PODNE
http://www.gtagarage.com/mods/browse.php  trazi tu ima jer sam je ja imo


PS: Moze se ubacit mapa iz MTA kao mod gle ovo gle i ovo -.-"
ee naso sam za mapu ubacio sam i sve super radi...sad me jos zanima kako svoju mapu sto sam napravio u MTA ubacit u GTA SP...

Skini prvo TxdWorkshop ako zelis da menjas odnosno bojis txd file a posle skini 3Ds Studio Max u kome ces da stavis sve lepo 3D .

a za MTa nemam pojma

Citat: Al3x4 poslato Oktobar 21, 2010, 16:57:21 POSLE PODNE
Skini prvo TxdWorkshop ako zelis da menjas odnosno bojis txd file a posle skini 3Ds Studio Max u kome ces da stavis sve lepo 3D .

zasto je to ako je u veziu one karte nebrinite to sam uradio...-.- :D samo mi treba pomoc ako neki moze da se javi i da objasni malo koji program i to da ubacim u GTA SP ??

Zlatan_Ibrahimovic

joj mafica neznas downloadati sa gta.cz koji si ti n00b xD

Citat: Luis Mendoza poslato Oktobar 22, 2010, 21:04:24 POSLE PODNE
joj mafica neznas downloadati sa gta.cz koji si ti n00b xD
pa de mi ti reci..:D otvori mi onu stranicu broji do 0 i kad dode samo stoji nista se nepojavljuje..:S

Zlatan_Ibrahimovic

pa klikni tamo ima jbt...ne znam ti ni ja vise objasniti xD

Citat: Luis Mendoza poslato Oktobar 23, 2010, 09:04:18 PRE PODNE
pa klikni tamo ima jbt...ne znam ti ni ja vise objasniti xD
reci neznam nii ja i gotovo jbt...aj ko zna nek se javi!