Pomoc i informacija

Započeo Stifler ツ, Mart 06, 2022, 01:16:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aj neko iskreno, underpoint mod jel se isplati edotovat iz korijena, ne ko ove edite luda kuca karine palcevi itd, jel ima sta na modu da baguje opasno sem onih bugiva za obaranje koji ce se fixat lako, moze li server izdrzat 200 300 igraca u naletu i slicno, neko ako ima strucno misljenje hvala

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Mart 06, 2022, 01:16:53 PRE PODNE
aj neko iskreno, underpoint mod jel se isplati edotovat iz korijena, ne ko ove edite luda kuca karine palcevi itd, jel ima sta na modu da baguje opasno sem onih bugiva za obaranje koji ce se fixat lako, moze li server izdrzat 200 300 igraca u naletu i slicno, neko ako ima strucno misljenje hvala
Pa msm da bi mogao nekakako al moja preporuka ti je da uzmes ath
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: ! Paradox poslato Mart 06, 2022, 01:18:57 PRE PODNE
Pa msm da bi mogao nekakako al moja preporuka ti je da uzmes ath


sta se na njemu treba prvo fixat, kakav je kod i to?

ili je ipak bolja opcija srbija gaming?

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Mart 06, 2022, 01:16:53 PRE PODNE
aj neko iskreno, underpoint mod jel se isplati edotovat iz korijena, ne ko ove edite luda kuca karine palcevi itd, jel ima sta na modu da baguje opasno sem onih bugiva za obaranje koji ce se fixat lako, moze li server izdrzat 200 300 igraca u naletu i slicno, neko ako ima strucno misljenje hvala
NE!

Citat: Stifler ãƒ,, poslato Mart 06, 2022, 02:01:11 PRE PODNE
ili je ipak bolja opcija srbija gaming?
Ako oces sve iz korjena edit mzs al moje preporuke ath
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?