Nova Kuca || RPG - 18.02 U 20H

Započeo Softic, Februar 14, 2022, 12:21:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


samp : 51.195.54.79:7777
Forum: www.nk-ogc.com
FB: https://www.facebook.com/nkrp2017/
Teamspeak3: nkrpg

Nova Kuca RPG - free vip
Pozdrav svim korisnicima Balkan Samp platforme , pa da krenemo , Nova Kuca zajednica postoji od 2016 godine mozda ste vi svi nekad igrali na njoj posto nasi gamemodovi koji su objavljeni na balkan samp imaju i preko 20k pregleda po tome odprilike znam da je vecina vas igrala na njoj i dalje igra :) zadnji open server je radio aktivno 6 mjeseci odlucili smo da ga lockamo na par dana kao sto svi i znate na svim serverima globalno je problem staff i mi smo odlucili da uradimo rework cjelog staffa kao i update koji ce se desiti sada u petak u 20h to jeste 18.02.2022 u 20h , svi ste pozvani na open i nadam se da ce vam se svidjeti update koji smo spremili za vas , jer obratili smo paznju na najmanju sitnicu da bude u skladu s vasim zeljama :D
Usput potrebni su nam lideri , test admini .
Link foruma : www.nk-ogc.com



Poslednja Izmena: Maj 02, 2022, 07:37:20 PRE PODNE od ╲⎝⧹๖̶̶̶ζ[ɴᴇxꜱᴜꜱ]⧸⎠╱

Nova Kuca Community - Founder , Owner




Citat: Fr0z3n poslato Februar 14, 2022, 14:59:53 POSLE PODNE
GL
hvala baki

Citat: qua poslato Februar 14, 2022, 17:03:18 POSLE PODNE
gl ae da vidimo kako ce proci open
hvala baki nadamo se da ce biti sve bez problema
Vandals Project OGC
[size=11.25pt]Vandals Project OGC[/size][/font]
[/color]

Zamisli nazoves server Nova Kuca i jos dodas roleplay kao tip igre.
Mene je sramota.

Citat: dre poslato Februar 15, 2022, 12:33:40 POSLE PODNE
Zamisli nazoves server Nova Kuca i jos dodas roleplay kao tip igre.
Mene je sramota.
al se ti decko gubis po ovom forumu, nije da branim novu kucu ali gledam tvoje ostale postove i odgovore na teme i previse se gubis izmisljas nesto nez ni ja sta, mozda je to moje misljenje a mozda i cinjenica :)
Poslednja Izmena: Februar 15, 2022, 13:18:58 POSLE PODNE od qua

Citat: qua poslato Februar 15, 2022, 13:14:51 POSLE PODNE
al se ti decko gubis po ovom forumu, nije da branim novu kucu ali gledam tvoje ostale postove i odgovore na teme i previse se gubis izmisljas nesto nez ni ja sta, mozda je to moje misljenje a mozda i cinjenica :)
Ne gubim se bratski, tu sam. Koje si to moje postove gledao?
Ja se pokusavam sto normalnije ponasati, ali nazalost ima previse tringoloida od kojih ne mozes nista ISKRENO da prokomentarises.

Citat: dre poslato Februar 15, 2022, 13:59:23 POSLE PODNE
Ne gubim se bratski, tu sam. Koje si to moje postove gledao?
Ja se pokusavam sto normalnije ponasati, ali nazalost ima previse tringoloida od kojih ne mozes nista ISKRENO da prokomentarises.
To poslednje i jesi u pravu ali, pogresio sam ne postove nebo komentare po postovima

Citat: qua poslato Februar 15, 2022, 14:02:42 POSLE PODNE
To poslednje i jesi u pravu ali, pogresio sam ne postove nebo komentare po postovima
Moram brate, treba neko drzati ovo zivim!

Citat: dre poslato Februar 15, 2022, 12:33:40 POSLE PODNE
Zamisli nazoves server Nova Kuca i jos dodas roleplay kao tip igre.
Mene je sramota.

Mene drungar moj nije , sve dok ima ovako dobrih komentara poput predhodnih , ja sam zadovoljan radom servera takodje zasto bi me bilo sramota kada na tom serveru igra 80+ igraca po noci cak i 100+ ?
Tako da drug prvo ostvari nesto svoje , ja sam uspio pa cak i sa najglupljim imenom privuci ljude kod sebe :)
A kao drugo zar je ime zajednice bitno da se negdje okupi ekipa i igra se ?

Nova Kuca Community - Founder , Owner

Citat: dre poslato Februar 15, 2022, 12:33:40 POSLE PODNE
Zamisli nazoves server Nova Kuca i jos dodas roleplay kao tip igre.
Mene je sramota.
Treca stvar jeste ta sto si napisao "Mene bi bilo sramota" a samim time shvatam da ne postujes pravila ovog podforuma koja su navedena .

Nova Kuca Community - Founder , Owner

Citat: Softic poslato Februar 17, 2022, 12:36:20 POSLE PODNE
Mene drungar moj nije , sve dok ima ovako dobrih komentara poput predhodnih , ja sam zadovoljan radom servera takodje zasto bi me bilo sramota kada na tom serveru igra 80+ igraca po noci cak i 100+ ?
Tako da drug prvo ostvari nesto svoje , ja sam uspio pa cak i sa najglupljim imenom privuci ljude kod sebe :)
A kao drugo zar je ime zajednice bitno da se negdje okupi ekipa i igra se ?
Otkud ti znas da li sam ja ostvario nesto svoje ili nisam?
Svako moze da sakupi igrace tako sto ce da baci 20-30eur na server i da promeni neke sitnice u gamemodu.

Citat: dre poslato Februar 17, 2022, 13:17:56 POSLE PODNE
Otkud ti znas da li sam ja ostvario nesto svoje ili nisam?
Svako moze da sakupi igrace tako sto ce da baci 20-30eur na server i da promeni neke sitnice u gamemodu.
Predpostavio sam to jer ovakve komentare ostavljaju samo oni koji nisu imali nikad nista svoje , ili su pokusali otvoriti server ali im nije islo :)
Edukuj se koliko na evolutionu kosta sam samp server od 150 - 200 slotova + koliko kosta licensiran TS3 server , onda mozemo da pricamo , a do tad ...

Nova Kuca Community - Founder , Owner

Citat: dre poslato Februar 17, 2022, 13:17:56 POSLE PODNE
Otkud ti znas da li sam ja ostvario nesto svoje ili nisam?
Svako moze da sakupi igrace tako sto ce da baci 20-30eur na server i da promeni neke sitnice u gamemodu.
Ali , ja nemam namjeru da sjedim ovdje i da se svadjam sa tobom , uglavnom hvala tebi i na kritici  , vjerujem da ces doci na open :D

Nova Kuca Community - Founder , Owner