Reunited Community | Full Verzija

Započeo Pexara, Februar 12, 2022, 15:05:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ! Paradox poslato Mart 11, 2022, 11:34:10 PRE PODNE
Namestio si kad sam ti ja objasnio, poslao cfg i plugine
ja bih zeleo da imam  ovaj mod svidja mi se lepo je odradjen

Citat: ! Paradox poslato Mart 11, 2022, 11:34:10 PRE PODNE
Namestio si kad sam ti ja objasnio, poslao cfg i plugine
jel ovaj mod ima bagova



Citat: Dimi123321123 poslato Mart 11, 2022, 11:50:20 PRE PODNE
kad ce ga objavit
Previse ga je jednostavno fixati Samp napravi server.cgf i plugine namesti 20min

Citat: Dimi123321123 poslato Mart 11, 2022, 11:50:20 PRE PODNE
kad ce ga objavit
Brate objavim svoj edit ideal geming koji sam radio napravim voic chat ubacio sve obrisumi sve sta objavim necu objavjivat nista samo cu rec za ovaj mod ima fixana verzija moda u modu pogledaj te malo ja sam fixo tako plugins imate 3 plugina kojima su nastavci namjerno sjebani maknite to 2 errora ima u skripti filterskripte ubacite napravite server.cgf
Javite mi se na Facebook/Sablje BJ Poslati cu vam Server.cgf
Poslednja Izmena: Mart 11, 2022, 12:10:22 POSLE PODNE od Sablje

Citat: Sablje poslato Mart 11, 2022, 12:08:12 POSLE PODNE
Brate objavim svoj edit ideal geming koji sam radio napravim voic chat ubacio sve obrisumi sve sta objavim necu objavjivat nista samo cu rec za ovaj mod ima fixana verzija moda u modu pogledaj te malo ja sam fixo tako plugins imate 3 plugina kojima su nastavci namjerno sjebani maknite to 2 errora ima u skripti filterskripte ubacite napravite server.cgf
Javite mi se na Facebook/Sablje BJ Poslati cu vam Server.cgf
Momak sta ces ti mene di pitao da ti posaljem plugine i cfg

Citat: Sablje poslato Mart 11, 2022, 12:08:12 POSLE PODNE
Brate objavim svoj edit ideal geming koji sam radio napravim voic chat ubacio sve obrisumi sve sta objavim necu objavjivat nista samo cu rec za ovaj mod ima fixana verzija moda u modu pogledaj te malo ja sam fixo tako plugins imate 3 plugina kojima su nastavci namjerno sjebani maknite to 2 errora ima u skripti filterskripte ubacite napravite server.cgf
Javite mi se na Facebook/Sablje BJ Poslati cu vam Server.cgf

Sta ces ti "skripteru" kada koristis filterskripte  ;)

Citat: ! Paradox poslato Mart 11, 2022, 15:32:33 POSLE PODNE
Momak sta ces ti mene di pitao da ti posaljem plugine i cfg

Nasao je koga ce pitat xD

Zar se stvarno bakcete sa editovanjem modova ? Dok vi editujete modove, da ste imalo pametni i to vreme ulazete da uradite svoj mod od nule, sa vasim kodom, naucite zapravo da radite, skriptate. Umesto sto na kraju imate nesto editovano, ovako bi imali nesto svoje.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: neshallon poslato Mart 11, 2022, 17:10:39 POSLE PODNE

Zar se stvarno bakcete sa editovanjem modova ? Dok vi editujete modove, da ste imalo pametni i to vreme ulazete da uradite svoj mod od nule, sa vasim kodom, naucite zapravo da radite, skriptate. Umesto sto na kraju imate nesto editovano, ovako bi imali nesto svoje.
Dzabe ti njima pricas. Nazalost su 50% ovog foruma nauceni da je "up" nesto najbolje i najjace. Cast izuzetcima...

Citat: neshallon poslato Mart 11, 2022, 17:10:39 POSLE PODNE
Sta ces ti "skripteru" kada koristis filterskripte  ;)

Nasao je koga ce pitat xD

Zar se stvarno bakcete sa editovanjem modova ? Dok vi editujete modove, da ste imalo pametni i to vreme ulazete da uradite svoj mod od nule, sa vasim kodom, naucite zapravo da radite, skriptate. Umesto sto na kraju imate nesto editovano, ovako bi imali nesto svoje.
Cekaj, a tko ce ti to danas gledati? To ti nece nitko postovati danas, nema od toga koristi.. Danas mod od 0 nema smisla.
**#one&only**
**#qwerty**

Citat: qwertyy poslato Mart 11, 2022, 19:06:47 POSLE PODNE
Cekaj, a tko ce ti to danas gledati? To ti nece nitko postovati danas, nema od toga koristi.. Danas mod od 0 nema smisla.

Mod od nule uvek ima smisla
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: qwertyy poslato Mart 11, 2022, 19:06:47 POSLE PODNE
Cekaj, a tko ce ti to danas gledati? To ti nece nitko postovati danas, nema od toga koristi.. Danas mod od 0 nema smisla.
Nema smisla da imas nesto sto zapravo valja, nesto svoje?
Tu ces najbolje videti svoje znanje, umesto sto ces skinuti neki gamemode sa ovog foruma, dodati neke sitnice, filterskripte i launchovati server, kao sto vecina ovde radi.

Iskreno Koga nije Smorio Samp!
Poslednja Izmena: Mart 12, 2022, 07:58:08 PRE PODNE od Sablje