Reunited Community | Full Verzija

Započeo Pexara, Februar 12, 2022, 15:05:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Solidan mod, nek si objavio, nazalost nisi prvi kojeg je zavaljao za nesto oko moda :D

Citat: Purdinho poslato Februar 21, 2022, 13:02:56 POSLE PODNE
Solidan mod, nek si objavio, nazalost nisi prvi kojeg je zavaljao za nesto oko moda :D

Steta steta..
Pexara on Duty! - /pitaj

Citat: Pexara poslato Februar 12, 2022, 15:05:15 POSLE PODNE
Naziv: Reunited Community


Izvorni (Skripter): ATH


Slike: https://imgur.com/gallery/An24cyr


Skripter: //


Download: https://www.sendspace.com/file/sx7xcl


Scan: Mrsko mi sad upload slab mi net.


Dodatno: Mod je objavljen iz razloga zato sto sam prevaren za 50e, gospodin Tosic IG osnivac Indigo zajednice je prodao mom drugom vlasniku i misli smo da samo mi jedini imamo ovaj mod... Ali gospodin TOSIC IG je prodavao isti mod drugim ljudima jer nismo jedini koji smo prevareni za 50e tako da sam odlucio da stavim ovaj mod na BS da drugi ne nasjedaju na skam u ostalom mozete ga editovati raditi sta zelite otvarati server itd itd nadam se da ce vam biti mod od ruke uzivajte
nije uredu to od tb sto si ovjavio ni od tosica sto je prodavao isti mod vise ljudi

Citat: GoldVexY poslato Mart 05, 2022, 14:21:20 POSLE PODNE
nije uredu to od tb sto si ovjavio ni od tosica sto je prodavao isti mod vise ljudi
Nije uredu nego u redu.



Citat: GoldVexY poslato Mart 05, 2022, 14:21:20 POSLE PODNE
nije uredu to od tb sto si ovjavio ni od tosica sto je prodavao isti mod vise ljudi

Ne seri molim te.
Pexara on Duty! - /pitaj

Citat: Pexara poslato Mart 05, 2022, 16:25:40 POSLE PODNE
Ne seri molim te.
Ne serem ja a ti idi potrudi se da zaradis pare mozd da nekad vratis svima sto si skam ne samo za mod nego za jos dost tog

Citat: ! Paradox poslato Mart 05, 2022, 17:21:44 POSLE PODNE
Ne serem ja a ti idi potrudi se da zaradis pare mozd da nekad vratis svima sto si skam ne samo za mod nego za jos dost tog

HAHAHAHAHAHAHHAHA, DA SE PRISJETIM 2020 GODINE KAD SI MOLIO ZA POZICIJU NA SERVERU I CITIRAM RJEČI TVOJE NEĆU TI SNIMAT LAJV NA SERVER AKO MI NEBUDEŠ DAO "VLASNIKA" MOLIM TE DECKO NE GUBI SE KAD NAPUNIS 18+ JAVI SE TAD CEMO JA I TI PRICAT A OVAKO TO STO PRICAS JA TE SKAM OVO ONO IMAS MOJ FB PEXARA DEV POSALJI MI SLIKE JA CU JAVNO OBJAVITI DA SAM TE PREVARIO ZA NESTO DO TAD KAD SAKUPIS DOKAZE I FOTOSOPIRAS POSTO ZNAM DA SI RETARDIRAN DA CES TO URADIT JAVI SE....

A OD MENE NECES DOBIT NA BS VISE ODGOVORA NEMOJ SE TRUDIT PISAT DZABA!!! VELIKI POZDRAV MY FRIENDS..
Pexara on Duty! - /pitaj

Citat: Pexara poslato Mart 07, 2022, 17:07:20 POSLE PODNE

HAHAHAHAHAHAHHAHA, DA SE PRISJETIM 2020 GODINE KAD SI MOLIO ZA POZICIJU NA SERVERU I CITIRAM RJEČI TVOJE NEĆU TI SNIMAT LAJV NA SERVER AKO MI NEBUDEŠ DAO "VLASNIKA" MOLIM TE DECKO NE GUBI SE KAD NAPUNIS 18+ JAVI SE TAD CEMO JA I TI PRICAT A OVAKO TO STO PRICAS JA TE SKAM OVO ONO IMAS MOJ FB PEXARA DEV POSALJI MI SLIKE JA CU JAVNO OBJAVITI DA SAM TE PREVARIO ZA NESTO DO TAD KAD SAKUPIS DOKAZE I FOTOSOPIRAS POSTO ZNAM DA SI RETARDIRAN DA CES TO URADIT JAVI SE....

A OD MENE NECES DOBIT NA BS VISE ODGOVORA NEMOJ SE TRUDIT PISAT DZABA!!! VELIKI POZDRAV MY FRIENDS..

Nisam licno rekao da si mene skam ali dosta ljudi sam video da su pisali slali su mi neki i ss a ti ako imas dokaz da sam ja tebe molio za poziciju il slicno salji dc



Citat: Dimi123321123 poslato Mart 07, 2022, 17:37:32 POSLE PODNE
Jel ima bagova,i errora

Ima par lakih bagova za rješiti. nije spec teško :D
Pexara on Duty! - /pitaj

Citat: Pexara poslato Mart 07, 2022, 20:27:16 POSLE PODNE
Ima par lakih bagova za rješiti. nije spec teško :D
mozes mi pomoc kako da resim zato sto sam tek poceo skriptat