Reunited Community | Full Verzija

Započeo Pexara, Februar 12, 2022, 15:05:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

CitatPexara on Duty! - /pitaj
Sta bi ovo trebalo da znaci?


Citat: Pexara poslato Februar 18, 2022, 22:31:00 POSLE PODNE
HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHA
da zalosno pogledaj samo lezeci koliki su bolan do pola vrata dojde autu ja nez u sta si gledao kada si uzimao Bolji kod mene free mod koi sam fix uradio sredio ja taj nebi dao ni da se hosta to ismijavanje sampa objavljivanje takvih modova ajde sto brukas tosica mozda jeste malo lud ali sto brukas sb kazes da si dao 50e za to aaaa ??? ??? ???  Tosicu ako vidis ovo daj brt i meni kakvu ovakvu budalu da uzmem i ja sta kesa jbt

Citat: Salih258 poslato Februar 19, 2022, 00:34:53 PRE PODNE
da zalosno pogledaj samo lezeci koliki su bolan do pola vrata dojde autu ja nez u sta si gledao kada si uzimao Bolji kod mene free mod koi sam fix uradio sredio ja taj nebi dao ni da se hosta to ismijavanje sampa objavljivanje takvih modova ajde sto brukas tosica mozda jeste malo lud ali sto brukas sb kazes da si dao 50e za to aaaa ??? ??? ???  Tosicu ako vidis ovo daj brt i meni kakvu ovakvu budalu da uzmem i ja sta kesa jbt
Ej alo, postoje tacka i zarez hvala Bogu.

Citat: dre poslato Februar 19, 2022, 00:39:14 PRE PODNE
Ej alo, postoje tacka i zarez hvala Bogu.
nece ti pomoci gdje god daa stavim tacku zarez ti si glupo dijete djabe ti pare kada ne znas sta je dobro bolje onako da ssi mu dao 50e na kafu nego ovdje da se sramotis i nerviras na nasim komentarima koi su 100% istina  ??? ??? lezeci bog te alooooo a jbt koi k :-[ :-[


Citat: aezakmi22 poslato Februar 19, 2022, 08:51:27 PRE PODNE
Lep mod! :)
ne seri jbt ovo neka moja kopija hahaha
Poslednja Izmena: Februar 19, 2022, 09:33:53 PRE PODNE od αєzαкмι

Citat: Salih258 poslato Februar 19, 2022, 00:48:27 PRE PODNE
nece ti pomoci gdje god daa stavim tacku zarez ti si glupo dijete djabe ti pare kada ne znas sta je dobro bolje onako da ssi mu dao 50e na kafu nego ovdje da se sramotis i nerviras na nasim komentarima koi su 100% istina  ??? ??? lezeci bog te alooooo a jbt koi k :-[ :-[
Ajde idi u skolu molim te, nepismen si.

Citat: Salih258 poslato Februar 19, 2022, 00:34:53 PRE PODNE
da zalosno pogledaj samo lezeci koliki su bolan do pola vrata dojde autu ja nez u sta si gledao kada si uzimao Bolji kod mene free mod koi sam fix uradio sredio ja taj nebi dao ni da se hosta to ismijavanje sampa objavljivanje takvih modova ajde sto brukas tosica mozda jeste malo lud ali sto brukas sb kazes da si dao 50e za to aaaa ??? ??? ???  Tosicu ako vidis ovo daj brt i meni kakvu ovakvu budalu da uzmem i ja sta kesa jbt

Na serveru postoji kreiranje vozila preko servera ako nisi znao, ja nisam kriv sto si ti glup pa ne gledas detaljno poz.
Pexara on Duty! - /pitaj



Citat: Belkenski Kye poslato Februar 19, 2022, 12:41:54 POSLE PODNE
Ajde idi u skolu molim te, nepismen si.

De buraz opusti se djete je to.
Pexara on Duty! - /pitaj


Moze  neko da mi posalje  da bi mogo da pokrenem mod hvala

Citat: John98 poslato Februar 20, 2022, 16:26:23 POSLE PODNE
Moze  neko da mi posalje  da bi mogo da pokrenem mod hvala

Sta je tu tesko? Server.cfg napravi izmjeni plugine i cepaj...
Pexara on Duty! - /pitaj