Pitanje oko Windows-a 7!

Započeo Perke, Oktobar 17, 2010, 11:44:43 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo posto ja imam XP na kompjuteru! Dali bi bilo dobro da install WIN 7, i naravno kako??? Samo mi je najgore sto ce sve da mi se izbrise al dobro :(

ja imam windows 7 i mogu ti reci da je jako dobra..nisam imao problema s njom a installirao sam je tako da sam dao kod jednog frenda [on se bavi compjuterima]

Sto se tice SAMPa, CODa 2,4,5,6 i Test Drive Unlimited.. Jel rade igrice normalno? PAWNO sam cuo da neradi da se mora podesavati, jer i ja se dvoumim da rusim win i stavim W7

ko kaze da pawno ne radi?? ja imam win 7 i sve lepo radi...

Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Oktobar 17, 2010, 12:58:03 POSLE PODNE
Sto se tice SAMPa, CODa 2,4,5,6 i Test Drive Unlimited.. Jel rade igrice normalno? PAWNO sam cuo da neradi da se mora podesavati, jer i ja se dvoumim da rusim win i stavim W7
ko ti je god rekao i od kodsi god cuo slago ti je...pawno radi samo ga skini otvori i radi...ja sam svjedok..

Sad nek neko odg na moje pitanje? Kako unistall ovaj i ubaciti WIN 7?

makelele

Ma nemoras taj unistall bar ja nisam bio sada samo pokreni windows 7 i instaliraj

Citat: [Boris] poslato Oktobar 17, 2010, 13:28:32 POSLE PODNE
Ma nemoras taj unistall bar ja nisam bio sada samo pokreni windows 7 i instaliraj
Ok, a kako se install?? :D

Pa windows 7 ima meÄ'u najlakÅ¡im instalacijama operativnog sustava. Samo čitaj i instaliraj nije niÅ¡ta teÅ¡ko.




ja imam windows 7 i treba ti nekih 30 minuta da instaliras...ako znas engleski stvarno je lako




Bit ce ti lako ak imas orginal disk... A ako je piratski, opet ces morat kupovat cd-key ili opet uzet piratski... Btw. Mislim da ti vista trazi duple konfiguracijske zahtjeve za igre za razliku od xp...

instaliras prvo windows 7 ultimate ili koji vec 7 onda moras aktivirat sa jednim programom koji se zove RemoveWAT
skype: marko.pintaric1 :)

Ja ti osobno preporucam windows 7 jer radi brze i bolje od win xp,Instaliras ga lijepo,nemoras brisat stare windowse,on ti to sam napravi,jedino sto ce ti ostat u C disku je windows.old,u toj mapi ce ti bit stari programi i ostalo iz te mape...I nakraju dok ga instaliras samo skini RemoveWat i pokreni,nakon nekog vremena ce ti se restartat komp i to je to,Uzivaj ;)
Mysterious roleplay