Diler Droge - Posao

Započeo MirsoN, Decembar 15, 2021, 19:59:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav svim članovima foruma, želim da Vam predstavim posao dilera droge urađen na malo drugačiji način nego inače.





  • Pa da počnemo prvo ćemo prikazati obavijest o prihvatanju posla:
       
  • Ukoliko prihvatate posao i ujedno i ispunjavate uslova za isti (biti član mafije/bande) potrebno je kupiti sjeme kod jednog od dilera organizacija (kod istog možete kupiti sjeme, drogu i prodati drogu)





  • Nakon što smo kupili sjeme idemo na neko polje gdje policija neće lako pronaći tu drogu te je sadimo, sama komanda je /sadi. Sama sadnica biljke izgleda ovako:

  • Nakon dočekivanja da biljka sazrije dobijamo obavijest da nam je neka od biljki sazrila te da je trebamo ići obrati (treba imati na umu da svaki diler može i pokrasti Vaše biljke koje su izrasle).


  • Pronađemo biljku koja je izrasla te je uberemo nakon čega dobijem random količinu droge. (Zavisno o skillu na poslu)




  • Također, mimo toga što svaki diler može da 'ukrade' Vaš usjev policija je u mogućnosti ukoliko pronađe usjev da ga spali.

Svaka pohvala i kritika je dobrodošla.
Credits: Slade

Pohvale nadam se da turci nece traziti link haha
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Nova era CoDa?

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi




Nije lose, slican princip kao sa Miami Street-a, samo bez kradje droge


imam predlog: napravi vise vrsta droge, northern lights, silver haze, gold dust, paradise white itd. napravis zalivanje droge, mesto na kojem se sadi. Ipak ti IRL ne mozes zasaditi tako nesto bilo gde..
da igrac ulozi vremena i truda u to, obradjujes drogu u nekom warehouse-u.. na kraju proda obradjenu ili neobradjenu drogu dileru, naravno
za obradjenu dobije vise novca. Smisli nesto, budi kreativan, moze se napraviti brutalna stvar na ovoj osnovi. Svakako super izgleda, samo ne bih stavio da pise DILER na aktoru :D
Poslednja Izmena: Januar 01, 2022, 22:24:35 POSLE PODNE od realplaya
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.