United City RolePlay - v1.00

Započeo undere, Decembar 11, 2021, 17:09:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

frajer uzeo moj nick, 'xza skraćenica od mumixza ahahahahahahah

Citat: мυмα poslato Decembar 17, 2021, 23:50:45 POSLE PODNE
frajer uzeo moj nick, 'xza skraćenica od mumixza ahahahahahahah
Da gospodine Muamere, veli sam vam idol i zeleo bih da budem kao vi. Kao sto ste vi zeleli bazu od jednog gamemode-a, pa posle par godina prozivate tog coveka tjst taj server. A ne prica se o tome da su uzete neke ideje iz samog tog moda i ubacene na Ultimate od strane skriptera Sace.
Poslednja Izmena: Decembar 18, 2021, 00:45:19 PRE PODNE od vići

Citat: vići poslato Decembar 18, 2021, 00:41:30 PRE PODNE
Kao sto vi zeleli BalkanNation bazu i onda posle par godina prozivate tog istog coveka tjst server.
ha?


Citat: vići poslato Decembar 18, 2021, 00:45:52 PRE PODNE
Nemoj molim te da trebam da trazim od Luke acc sa ovog foruma i da ss.
Ja i dalje ne znam o čemu ti

Citat: мυмα poslato Decembar 18, 2021, 01:41:22 PRE PODNE
Ja i dalje ne znam o čemu ti
Nije ni bitno, samo molim te odjebi od mene. Boli me k kako si se ti zvao ili zoves, kada platis da samo ti smes koristit to ime javi se.

Citat: vići poslato Decembar 18, 2021, 01:47:26 PRE PODNE
Nije ni bitno, samo molim te odjebi od mene. Boli me k kako si se ti zvao ili zoves, kada platis da samo ti smes koristit to ime javi se.
Ti si dečko poremećen, zadnje 3 godine ajmo reći ti si svaki moj "temporary" nick kopirao, od X, Dior i još koje sam imao sve nemam pojma, počni malo mozak koristit pa vidi ko od koga treba da odjebe retarde

Citat: 'xza poslato Decembar 18, 2021, 13:59:18 POSLE PODNE
Ti si dečko poremećen, zadnje 3 godine ajmo reći ti si svaki moj "temporary" nick kopirao, od X, Dior i još koje sam imao sve nemam pojma, počni malo mozak koristit pa vidi ko od koga treba da odjebe retarde
Decko shvati da si mi nebitna stavka u zivotu nemam svrhe da se ja i ti raspravljamo. Sto si ti stavio ime Dior? Kako smes da kopiras ime od kompanije Christian Dior?

Kako sam ti ja nebitna stavka ako ovo kažeš
Citat: vići poslato Decembar 18, 2021, 00:41:30 PRE PODNE
Kao sto ste vi zeleli bazu od jednog gamemode-a, pa posle par godina prozivate tog coveka tjst taj server
znači pamtiš ako sam ja šta rekao prije par godina čega se ni ja sam ne sjećam ahahahahahahaha


Citat: vići poslato Decembar 18, 2021, 15:43:34 POSLE PODNE
Sto si ti stavio ime Dior? Kako smes da kopiras ime od kompanije Christian Dior?
Dior je prezime samo po sebi, Christian Dior je ime dizajnera koji je osnovao Dior jos prije 100g, ali nije poenta što neko uzme neko ime, kao na sampu što ima 20 nekih Jack-ova i slično nego što uzastopno kopiraš moje nickove čim ja promjenim umjesto na ovom sitnom communityu da pronađeš neki svoj nick po kojem će te znati ovi što igraju i koji su na ovom forumu


Citat: vići poslato Decembar 18, 2021, 00:41:30 PRE PODNE
A ne prica se o tome da su uzete neke ideje iz samog tog moda i ubacene na Ultimate od strane skriptera Sace.
A i ovo sam tek sad vidio pošto si edit post posle odgovora, šta je to ubačeno? Sačo što je uradio na Ultimateu je 2 posla namještaj, uber, one questove i tjt otprilike, ostalo sam sve ja radio

Citat: 'xza poslato Decembar 18, 2021, 15:59:18 POSLE PODNE
Kako sam ti ja nebitna stavka ako ovo kažešznači pamtiš ako sam ja šta rekao prije par godina čega se ni ja sam ne sjećam ahahahahahahaha

Dior je prezime samo po sebi, Christian Dior je ime dizajnera koji je osnovao Dior jos prije 100g, ali nije poenta što neko uzme neko ime, kao na sampu što ima 20 nekih Jack-ova i slično nego što uzastopno kopiraš moje nickove čim ja promjenim umjesto na ovom sitnom communityu da pronađeš neki svoj nick po kojem će te znati ovi što igraju i koji su na ovom forumu

A i ovo sam tek sad vidio pošto si edit post posle odgovora, šta je to ubačeno? Sačo što je uradio na Ultimateu je 2 posla namještaj, uber, one questove i tjt otprilike, ostalo sam sve ja radio
Kolko si ti imena promenio do sad ? ahahha Kamuflaza
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Citat: 'xza poslato Decembar 18, 2021, 13:59:18 POSLE PODNE
Ti si dečko poremećen, zadnje 3 godine ajmo reći ti si svaki moj "temporary" nick kopirao, od X, Dior i još koje sam imao sve nemam pojma, počni malo mozak koristit pa vidi ko od koga treba da odjebe retarde
ALO BA JA SAM TEMPORARY!