[0.3.DL] Los Flores Motel, East L.S.

Započeo realplaya, Decembar 10, 2021, 20:16:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

i dalje tvrdim da je mapa ukradena i to ne samo ova nego i prethodne i manje placi

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

Citat: Common poslato Decembar 14, 2021, 00:58:29 PRE PODNE
i dalje tvrdim da je mapa ukradena i to ne samo ova nego i prethodne i manje placi
kritican si, samo pokusavas da ispadnes pametan jer na drugaciji nacin ne mozes jer si nesposobni mali, debeli, smrdljivi, coravi klinjo koji sedi na stolici, drka masnu karu i pise komentare da ne bi ispao ono sto zapravo jeste :D
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

to za karu si dobro reko bas mi je masna i velika kurcina pozz

btw odakle ti to znas? Cudi me da klinjo od 9 godina zna sta je to uopste... Jedino sto zna cigan mali je kako ukrasti mapu.
Poslednja Izmena: Decembar 14, 2021, 01:05:50 PRE PODNE od Common

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

Citat: Common poslato Decembar 14, 2021, 01:04:45 PRE PODNE
to za karu si dobro reko bas mi je masna i velika kurcina pozz
cus "pozz", oj Boze sprzi me gromom... Ajde na discord da pricamo molim te hocu da vidim kako izgledas crnjo mali

i nije cigan nego rom cigane mali
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

"Ajde na diskord da pricamo molim te hocu da vidim kako izgledas"...

A kako ces da vidis kako izgledam ako pricamo, jel to imas sedmo culo preko boje glasa skuzis kako neko izgleda hahahahahah

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

Citat: Common poslato Decembar 14, 2021, 01:08:23 PRE PODNE
"Ajde na diskord da pricamo molim te hocu da vidim kako izgledas"...

A kako ces da vidis kako izgledam ako pricamo, jel to imas sedmo culo preko boje glasa skuzis kako neko izgleda hahahahahah
pa sa upaljenom kamerom tringoloidu
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Da mapa je vec koristena na Red country-u da ne stavljam sad link od drugih foruma ovde, vec je objavljena ta mapa(tacnije mod ali ta mapa je u modu ), to znam jer sam skidao mod i bukvalno prosao sve mape sto je imao (zbog toga sam ga i skidao :D haahah),  nije u redu samo sto predstavljas to kao svoj rad, a i realno tu psujes i napadas ljude sto ti je rekao da si ukrao mapu, prvo decko je od tebe stariji 7 godina trebas da imas neko postovanje a ne da ga psujes , a i vec kad si je uzeo kazes uzeo sam a ne tu da pustas price preko foruma, pricas o nekoj tvojoj online zaradi ogromnoj kako je ti nazivas malo da te argumentujem samo ko bih uzeo ovaj kod da ubaci u mod https://github.com/key-dee/money-color/blob/main/money-color.inc, za ovo uzimas novac? Predpostavljam da taj ko ti placa za ovakve shity gluposti ima isti koeficijent inteligencije kao i ti. Ovo slobodno shvati kao prozivku jer si mi se vise popeo na ku*ac, poceo si prvo Slejda da prozivas sad tu commona, ne razumem jel nisi zadovoljan svojim radovima pa pokusavas da ocrnis druge ili sta? o cemu se radi?

Citat: temporaryMember. poslato Decembar 14, 2021, 13:51:57 POSLE PODNE
Da mapa je vec koristena na Red country-u da ne stavljam sad link od drugih foruma ovde, vec je objavljena ta mapa(tacnije mod ali ta mapa je u modu ), to znam jer sam skidao mod i bukvalno prosao sve mape sto je imao (zbog toga sam ga i skidao :D haahah),  nije u redu samo sto predstavljas to kao svoj rad, a i realno tu psujes i napadas ljude sto ti je rekao da si ukrao mapu, prvo decko je od tebe stariji 7 godina trebas da imas neko postovanje a ne da ga psujes , a i vec kad si je uzeo kazes uzeo sam a ne tu da pustas price preko foruma, pricas o nekoj tvojoj online zaradi ogromnoj kako je ti nazivas malo da te argumentujem samo ko bih uzeo ovaj kod da ubaci u mod https://github.com/key-dee/money-color/blob/main/money-color.inc, za ovo uzimas novac? Predpostavljam da taj ko ti placa za ovakve shity gluposti ima isti koeficijent inteligencije kao i ti. Ovo slobodno shvati kao prozivku jer si mi se vise popeo na ku*ac, poceo si prvo Slejda da prozivas sad tu commona, ne razumem jel nisi zadovoljan svojim radovima pa pokusavas da ocrnis druge ili sta? o cemu se radi?
trebalo mu je 7-8h da nađe link i izvadi iz moda mapu pa da je proda za ogromnu svotu novca koju mi obicni smrtnici vidimo samo na filmovima Jason Stathama. (ako uopste imamo novca da pogledamo takve filmove pa makar bili i free)

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

Uzecu ti sve, uzecu ti sve
moja dusa je na to navikla
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

E Jevta seronja, ukradena je mapa jel?
Drug prvo sam ja radio ovaj custom objekat pa smo zajedno mappali interior i sve, znaci posaljes brate mapu lijepo i da dokazes nesto, ovako samo u prazno pričaš.
Mozda je neko takodjer koristio otvorenu verziju zgrade, ali interior nema sanse da je isti, molim te ne brukaj se.

Citat: grim reaper. poslato Decembar 14, 2021, 15:00:24 POSLE PODNE
E Jevta seronja, ukradena je mapa jel?
Drug prvo sam ja radio ovaj custom objekat pa smo zajedno mappali interior i sve, znaci posaljes brate mapu lijepo i da dokazes nesto, ovako samo u prazno pričaš.
Mozda je neko takodjer koristio otvorenu verziju zgrade, ali interior nema sanse da je isti, molim te ne brukaj se.
Ne razumem sto ste toliko nervozni, sta se toliko nervirate ako je niste ukrali ;D ;D aaaaa?
Nikad ja u prazno ne pricam hteo sam ovo jos malopre da postavim ali ajde mozda bih prekrsio neka pravila foruma ali evo

DL Link gamemoda:
http://www.mediafire.com/file/128rjh186r5w6j0/gsrp.7z/file
DL Link MySQL baze:
http://www.mediafire.com/file/mv8nw8x6cpcb1at/rcrp.sql/file

U ovom modu je ta mapa kao i jos neke sto prezentiraju kao njihove, eto druze pogledaj pozz  :P :D

Ako sam prekrsio neka pravila zajednice nek mi se obrise prethodni odgovor.

Evo palim taj server sada, saljem slike pa cemo uporediti mape ;D

Ma pusti grimove bajke, vas dva ste najobicniji pacovi sto kradete mape po ruskim i engleskim forumima a napadate aleksu sto je sa mapstealerom skidao mape sa Skill Arene. Ko o cemu, kurva o postenju!

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

Majmune, evo usao sam na server, nema ni jedna mapa slicna nasoj. Jevta, ajde uslikaj kralju da vidimo te nase mape na ovom gamemodeu..