Project Bassivity - Reupdated Version

Započeo index, Novembar 16, 2021, 13:37:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Naziv: Project Bassivity


Vrsta: RP


Jedinstvenost: najblizi bankomat rent / fasader


Izvorni (Skripter): Ultimate RPG (Muma)


Potrebno: Imate sve na pocetku moda


Slike: https://imgur.com/a/PTT0KLn


Video: /


Skripter: Trifun


Zasluge: jevta (ja)


Download: https://github.com/jevLazar/project-bassivity


Dodatan opis: O cemu se radi zapravo, staru verziju mySQL-a R 39-6, sam zamenio na najnoviju (R41-4), te pocevsi od toga pa sve ostale include / plugine, te sam system cuvanja izmenio dodatno, vise nema gluposti na fazon ''SacuvajATM'', baza je dodatno odradjena i izmenjena (izbacene su nepotrebne stvari, tabele,kolone koje se ne koriste, dodane su tabele koje nisu imale, dodane su kolone kod users koje su bile potrebne a nisu bile kreirane (izbacene one koje se ne koriste), preimenovane neke stvari na engleskom, zatim je dodatno optimizovana). Sve kritike iz @trifun ovog posta sam uzeo u obzir. Imate tajnu komandu: /jevtabrt dobijate a7. Te sada objavljujem ovaj mod, kako bi imali dobru osnovu za nesto, LP.
Poslednja Izmena: Novembar 16, 2021, 18:35:09 POSLE PODNE od мυмα

Mollim moderatore da sklone ovo [Info] ispred teme greskom sam stavio onu ikonicu  ;D
// Snasao sam se
Poslednja Izmena: Novembar 16, 2021, 13:39:47 POSLE PODNE od BTL | jevta

Hok

*

8/10
Bijase jednom jedan decak zvan Jole je bio mlad Jole je pao pod vlak i desilo se cudo!UMRO JE STA STE MISLILI
DA CE VILA DA GA DIGNE I KAZE BIO SI DOBAR DECKO AJ ZIVI PA NISMO MI U BAJCI JEBEM MU PAJO PATKA.
████████╗░█████╗░████████╗██╗░█████╗░░█████╗░
╚══██╔══╝██╔══██╗╚══██╔══╝██║██╔══██╗██╔══██╗
░░░██║░░░███████║░░░██║░░░██║██║░░╚═╝███████║
░░░██║░░░██╔══██║░░░██║░░░██║██║░░██╗██╔══██║
░░░██║░░░██║░░██║░░░██║░░░██║╚█████╔╝██║░░██║
░░░╚═╝░░░╚═╝░░╚═╝░░░╚═╝░░░╚═╝░╚════╝░╚═╝░░╚═╝

LJUBAV JE LJUBAV

Baci novi scan fajla(ne linka nego fajla) ili upload na github pa ću izmjeniti DL i da vidim code usput

Citat: мυмα poslato Novembar 16, 2021, 13:43:56 POSLE PODNE
Baci novi scan fajla(ne linka nego fajla) ili upload na github pa ću izmjeniti DL i da vidim code usput
https://github.com/jevLazar/project-bassivity
evo pa dodaj gore ne snalazim se bas na forumu oko tema i toga  :D



Nesto mi poznat ovaj td ali nemogu se sjetit odakle. ::)
.

Citat: trifun poslato Novembar 16, 2021, 16:32:23 POSLE PODNE
spasi Gospode, sto objavih PB.   ??? :'(
Ništa nije menjano, samo sam uradio reupdate mysqla i ostalih plugina  i inc, svaka kritika što je bila na tvojoj verziji je ispravljena od strane mene





@BTL | jevta hel znas fix ovo?..
Kad se connectujem na xamp Apache i Mysql i idem na admin na mysql, onda idem new i u mysql_db kucam jevta idem go i ne moze da mi nadje sql pa da kopiram sql txt iz foldera, uopste ga nema, probao sam i sa ostalim dbovima: pb_db i srv_1086206_i6T i jednostavno nece da poveze, znas kako da to fixam?
.: INFINITY ROLEPLAY [v2.0] :.
* Mapper - Scripter *
|| Discord : Hirkiich#3814
|| Forum : infinity-gaming.epizy.com