[TUT] Kako napraviti PORTFORWARD na bilokojem RUTERU [UpDated]

Započeo turker_kc, Septembar 10, 2009, 21:06:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

ja sam skuzio :))))))


Citat: Bebek poslato Septembar 16, 2009, 18:40:51 POSLE PODNE
Meni neradi kad bi pojasnio onaj tut na engleskom bilo bi lakse al ovak ne.. nikako da napravim SVOJ SAMP :S:S:S:S::S:S:S:

pa radi preko ovog:

http://translate.google.hr/translate?js=y&prev=_t&hl=hr&ie=UTF-8&u=www.portforward.com&sl=en&tl=hr&history_state0=

uglavnom sve za portforward sta ti je potrebno ti pise na knjizici koju dobijes sa routerom...

ja sam tamo vidio koja mi je verzija routera i koji mi je ip za cpanel routera...

ip ti moze biti 192.168.1.X    (X je od 1 pa do 255 ;) )

nije tesko :P

ma plzzz clickajte malooo :'(

jebte ja neznam pass od mog zyxela jel mogu nekak doznat? nezz di mi je papir onaj :'( :'( :'(

meni super radi :D

uzivajte :D


boga mu jebem ocu napravit login/register a dini je u kurcu

zerocoolos

Citat: BeR0 poslato Oktobar 01, 2009, 12:31:01 POSLE PODNE
meni super radi :D

uzivajte :D


boga mu jebem ocu napravit login/register a dini je u kurcu

hahhaha, dini u kurcu??? decko nauci osnove pa onda uzmi dini...

denem ga f skriptu :D pa pocne bacat po 30 erora ? a nisam ni jednu komandu nisša napravio :D samo ga ubacio pod incrude

e ja iam onaj zyxel hw660 t3 i nece nece ja tam stavim ip pokrenem i pise mi na checkeru da mie port closed -.-

e ja sam ovo napravio i kaze da je sve Open i covjek se nemre joinat -.- WTF?? sa da radim

Citat: BeR0 poslato Oktobar 01, 2009, 15:20:12 POSLE PODNE
denem ga f skriptu :D pa pocne bacat po 30 erora ? a nisam ni jednu komandu nisša napravio :D samo ga ubacio pod incrude

bero reko sam ti da si noob i da ne pokusavas skriptat jer neznas ni SLAP naskriptat -.- xD

PS ja sam Arrow ovo sam beze radio neki nick xD

ovo zadnje nisak skonto

ovu statisticku ip adresu dje to da nadjem

pazite ljudi...znam da vas smara ovo...jbg sta ces kad smo noobovi :D...e ja sam sad isao...na to znaci SVE sam uradi..imam neki PIRELLI router...i sad..ja kod sebe KUĆI napišem onaj PUBLIC IP..i neće da mi otvori..kaže RIETRIEVING INFO...-.-...e sad..da li je to normalno..da ako ja kod sebe KUĆI ubacim PUBLIC IP adresu pa da mi ga ne očita...ili ja kod sebe kući trebam da stavim onu kućnu IP adresu. a drugovima i ostalim likovima da dam PUBLIC IP adresu? daj bože da mi uspe ovo....sanjam da imam server :D
William Robertson

Balkan Mafia 1337 admin

turker_kc

pa ti kad stavljas kucni server ti moras u samp unjet IP - 127.1.0.1:7777 ili kako vec ide nisam siguran

a kad dajes IP drugovima odes na - http://www.ip-adress.com/

i dajes im tu adresu sa portom :7777

i moras forwardati 7777 port :)

e panda brate ae me dodaj na msn [email protected]
i probaj da dodas ovo u favorite 93.86.218.144:7777
sve sam ja uradio,....forwardovao sam sve :D
William Robertson

Balkan Mafia 1337 admin

turker_kc




jel taj portforward siguran 100%, jer cuo sam da se router moze strgat?