[Pomoc] Mod...

Započeo Rotcod, Oktobar 16, 2010, 09:05:06 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Posto sam se iznervirao sa raznim Raven modovima i ostalim odlucio sam praviti svoj mod ja sam sad zavrsio i register sistem samo mi pomozite oko ovog errora:


(25) : fatal error 100: cannot read from file: "dutils"


Linija:


}


??? Pomozite sto pre je to moguce

skini novi include "dutils" ili probaj u toj mapi di ti je mod odes pod pawno otvoris ga i odes files open i nadjes gamemod pa probaj onda compile.
Objasnjenje: to ti tako oce ako imas vise mapa s modovima na kompu i komp ti je zapamtijo neki pawno od prije a u tom pawnu u mapi includes nema dutilos-a pa pise da nemoze ocitat dutils... Nadam se da si shvatio....

david.pwn(258) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "string"
sad mi izadje ovaj warning
i da ja udjem ig i sad se regam i pos nisam spawn podesio u 0 sam tacki mape ali mogu se setati po gradu i sad nemogu mrdati misem levo desno ono da se rotira oko njega da podesavam sebi kameru i to...

Citatdavid.pwn(258) : warning 204: symbol is assigned a value that is never used: "string"
sad mi izadje ovaj warning
i da ja udjem ig i sad se regam i pos nisam spawn podesio u 0 sam tacki mape ali mogu se setati po gradu i sad nemogu mrdati misem levo desno ono da se rotira oko njega da podesavam sebi kameru i to...

Warning ti ne skodi nista modu pogotovo ovaj koji si ti spomenuo,a ovo sta se tice tvog spawna i da nemozes mrdat kamerom to nije stvar moda xd to je stvar tvoje igrice ili postavki u GTa San Andreasu a mozda  istvar tvog misa...

Pozz nadam se da sam ti pomogo....

Ma uklonio sam ja to :P samo sam imao onaj Sobeit pa mi je mozda nesto zeznuo :P Pitate se zasto sobeit zbog testanja bugova :P