Full Admin System

Započeo Neckiy, Novembar 06, 2021, 14:19:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napravio sam video na yt u kojem pravim ceo admin sistem (stavljanje, skidanje cak i kad je offline, lista, cuvanje u yini, gasenje paljenje admin chata, gasenje paljenje admin obavestenja...).
Video: https://www.youtube.com/watch?v=wQclSR9ndpw
Mnogo ljudi mi govori da sam autistican.
U pravu su...

Poz, velika pohvala sto snimas ovako nesto na yt. :)
Nisam pogledao ceo kod, ali ono sto sam video je da ne mozes ovako otvarati i postavljati varijable igracima u fajlove.
Pogledaj funkcije kao sto su ini_open, ini_write.


Citat: Terza Lazarevic poslato Novembar 06, 2021, 20:30:21 POSLE PODNE
Poz, velika pohvala sto snimas ovako nesto na yt. :)
Nisam pogledao ceo kod, ali ono sto sam video je da ne mozes ovako otvarati i postavljati varijable igracima u fajlove.
Pogledaj funkcije kao sto su ini_open, ini_write.


Hvala, znam na sta mislis, ali ovako mi je lakse a i radi bez problema pa ne znam zasto bih radio drugacije. Da li ima nekih predosti ako radim preko ini_open i ini_write?
Mnogo ljudi mi govori da sam autistican.
U pravu su...

Ima, bezveze ucitavas ceo fajl igraca i smestas u neki id koji je pretpostavljam onaj do koga igrac nikad nece doci 1000.

[pawn]
ini_open(playerPath)
ini_write('admin', 0)
.
.
.
ini_close
[/pawn]

Citat: Terza Lazarevic poslato Novembar 06, 2021, 20:46:34 POSLE PODNE
Ima, bezveze ucitavas ceo fajl igraca i smestas u neki id koji je pretpostavljam onaj do koga igrac nikad nece doci 1000.

[pawn]
ini_open(playerPath)
ini_write('admin', 0)
.
.
.
ini_close
[/pawn]
Aha jasno mi je to sto na moj nacin ucitava ceo fajl, ali ne razumem ovaj deo da smesta u neki id, ako mozes to da mi objasnis?
Mnogo ljudi mi govori da sam autistican.
U pravu su...

govorim ti za removeid, svakako nemoj vise da se opterecujes oko toga, dao sam ti bolji nacin

Okej, hvala svakako!
Mnogo ljudi mi govori da sam autistican.
U pravu su...