GTA TRILOGY [12/2021]

Započeo _DeadDon_, Novembar 04, 2021, 21:49:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav ekipa, zanima me vase misljenje o mogucoj MP modifikaciji za remasteranu verziju GTASA koja dolazi u 12 mjesecu.
Bilo bi fora

Da, bilo bi poprilicno cool, mada ne znam da li su jos uvijek poznate potrebne specifikacije konkretno sa GTA:SA?
S obzirom da samperi igraju na losijim racunarima, ne znam da li bi uopste mogli igrati.

Čisto sumnjam da će ići dalje od Petice što se tiče specifikacija, igra i dalje ima feeling old school igre (makar po traileru) , izgleda više kao nabrijani GTA:SA sa ENBom i modelima, iskreno ništa pretjerano za oduševit se kad je u pitanju GTA:SA jer imamo tu već previše modifikacija, mene više interesuju 3-ka i VC, međutim ono što me zanima jeste što je Rockstar obećao i izmjenu ponašanja igrice, kretanja lika, generalno animacije, sistem same igre i slično, tako da bi trebala biti dosta i naprednija i realističnija..
Svakako ako igrice budu bum (kao GTA:SA / GTA 5) samo je pitanje vremena kad će izaći MP (ako ne i rockstarov)

Citat: Slade poslato Novembar 05, 2021, 10:21:56 PRE PODNE
Čisto sumnjam da će ići dalje od Petice što se tiče specifikacija, igra i dalje ima feeling old school igre (makar po traileru) , izgleda više kao nabrijani GTA:SA sa ENBom i modelima, iskreno ništa pretjerano za oduševit se kad je u pitanju GTA:SA jer imamo tu već previše modifikacija, mene više interesuju 3-ka i VC, međutim ono što me zanima jeste što je Rockstar obećao i izmjenu ponašanja igrice, kretanja lika, generalno animacije, sistem same igre i slično, tako da bi trebala biti dosta i naprednija i realističnija..
Svakako ako igrice budu bum (kao GTA:SA / GTA 5) samo je pitanje vremena kad će izaći MP (ako ne i rockstarov)

Rockstar Reveals PC System Requirements For GTA: The Trilogy – The Definitive Edition
OS: Windows 10 64-Bit.
Processor: Intel Core i5-6600K/AMD FX-6300.
Memory: 8GB.
Graphics: Nvidia GeForce GTX 760 2GB/AMD Radeon R9 280 3GB.
Disk: 45GB.
Graphic Designer - Contact info
[email protected]
https://markovicdesigns.carrd.co/

Citat: DavidScript poslato Novembar 05, 2021, 18:05:10 POSLE PODNE
Rockstar Reveals PC System Requirements For GTA: The Trilogy – The Definitive Edition
OS: Windows 10 64-Bit.
Processor: Intel Core i5-6600K/AMD FX-6300.
Memory: 8GB.
Graphics: Nvidia GeForce GTX 760 2GB/AMD Radeon R9 280 3GB.
Disk: 45GB.
Mnogo trazi trilogy a bukv enb mod hahaha

Citat: Goku ^ poslato Novembar 05, 2021, 18:08:59 POSLE PODNE
Mnogo trazi trilogy a bukv enb mod hahaha
apsolutno netačno mnogo mnogo više od enb-a..

credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Ne verujem da ce izadji nes tako ali sve u svemu videcemo  :)
SA:MP /q 2018-2024


jedva cekam, da krekuju naravno hehe da predjem sve

Sto se tice ocekivanaj od trilogije, nikakva su. Predpostavljam da ce update grafiku malkice da se auta sijaju, verovatno animacije neke osnovne i movement, Mozda dodaju neki locomotion za animacije i izmene malkice fiziku za vozila.
Iskreno volio bih da resurect GTA SA kao sto su na primer ljudi uradili sa Mafia Definitive Edition, ali sumnjam da ce rockstar to uraditi. Vise ocekujem da ce release ovo, sacekati mozda godinu dana i izbaciti neki novi gta ili neki takav potez povuci. Znaci ono, ocekivanja su bukvalno neko nasminjkano sranje da se uzme kinta i cim padne prodaja da se izbaci ono na cemu se radilo duze vreme.

Sto se tice MP-a kako je neko spomenuo, sve zavisi od engina na kome ce release, ako ce samo modifikovati postojeci od gta sa, onda postoje sanse posto ljudi vec znaju strukture i logiku iza nih, dok ako izbace na nekom novom (pravi Defiitive Edition i nadmase moja ocekivanja) onda tesko da ce se iko zezati oko toga a i trebace duze vreme da se to izvede.

Citat: Deleted User poslato Novembar 08, 2021, 21:55:35 POSLE PODNE
Sto se tice ocekivanaj od trilogije, nikakva su. Predpostavljam da ce update grafiku malkice da se auta sijaju, verovatno animacije neke osnovne i movement, Mozda dodaju neki locomotion za animacije i izmene malkice fiziku za vozila.
Iskreno volio bih da resurect GTA SA kao sto su na primer ljudi uradili sa Mafia Definitive Edition, ali sumnjam da ce rockstar to uraditi. Vise ocekujem da ce release ovo, sacekati mozda godinu dana i izbaciti neki novi gta ili neki takav potez povuci. Znaci ono, ocekivanja su bukvalno neko nasminjkano sranje da se uzme kinta i cim padne prodaja da se izbaci ono na cemu se radilo duze vreme.

Sto se tice MP-a kako je neko spomenuo, sve zavisi od engina na kome ce release, ako ce samo modifikovati postojeci od gta sa, onda postoje sanse posto ljudi vec znaju strukture i logiku iza nih, dok ako izbace na nekom novom (pravi Defiitive Edition i nadmase moja ocekivanja) onda tesko da ce se iko zezati oko toga a i trebace duze vreme da se to izvede.
Unreal engine je u pitanju.

Lijepo grafički ali opet slabo, 1 samo nova stvar ovaj checkpoint na misijama ::)

Citat: Galardo poslato Novembar 08, 2021, 22:08:46 POSLE PODNE
Unreal engine je u pitanju.
Onda su jako velike sanse da ce neko reverse engineer vecinu stvari. Sad sam pogledao po prvi put kako izgleda, i jasno je zasto su takedown onaj projekat na UE4 za SA. 3 coveka iz hobija su ucinjeli vise nego najgogatijia game development kompanija :D