Potrebna igra

Započeo TheMonk, Oktobar 15, 2010, 16:30:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi neka igrica u kojoj mogu da vozim sa volanom,moze da bude neka realna voznja ili kamioni..

i da igrica ne bude prejaka ni preslaba  :D :-\

Citat: MoNk95 poslato Oktobar 15, 2010, 16:30:49 POSLE PODNE
Treba mi neka igrica u kojoj mogu da vozim sa volanom,moze da bude neka realna voznja ili kamioni..

i da igrica ne bude prejaka ni preslaba  :D :-\
Euro truck ...

Reko sam sa manjom konfiguracijom ???

GeForce FX 5200 128mb
Service Pack 3
RAM 1.25gb
AMD 1.74GHz

Hmm mozda LevelR? Free online racing sa dosta dobrom grafikom, dobro je za stare kompove...
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Ja imam rally, super je sa volanom, ali stavim se na poziciju vozaca i idem u rally skolu, dobro je ako imas jaci komp ko ja  :D da ti podrzi jacu grafiku onda ti takoder izgled< realnije, meni je super, napisi si na youtube

Richard Burns Rally

pa ces vidit kakva je, inace meni je super, i realna je, ali i dosta teska, a to volim
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

NFS Most Wanted, ili bilo koji NFS (koliko ja znam)

Citat: Curto poslato Oktobar 16, 2010, 09:17:06 PRE PODNE
Ja imam rally, super je sa volanom, ali stavim se na poziciju vozaca i idem u rally skolu, dobro je ako imas jaci komp ko ja  :D da ti podrzi jacu grafiku onda ti takoder izgled< realnije, meni je super, napisi si na youtube

Richard Burns Rally

pa ces vidit kakva je, inace meni je super, i realna je, ali i dosta teska, a to volim

OMG!!! Hvala Curt,gledao sam na youtube,igrica je objasnila!
Ako imate neku igricu al da bude slobodna da moze da se vozikas po gradu kao u RL (i da moze volan naravno),ako moze i link i da bude po onoj konfiguraciji koju sam naveo gore..hvala

Jel dobra igra ?? :D :D
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.


landwirtschafts simulator 2010  ;D ;D
skype: marko.pintaric1 :)

3D instructor 1
Little Devil will burn you