((NG)) Nocni Grad - RolePlay

Započeo ...Neno..., Oktobar 15, 2010, 11:53:56 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

                                                                          Nocni Grad - RolePlay


                                                                                      Nocni Grad - RolePlay
                                                                         
                                                                                   www.nocni-grad.darkbb.com/


______________________________________________________________________________________________________
Uvod:

• Nocni Grad RolePlay Admin Team vam prestavlja novi Balkanski SA:MP Server.
• U ovaj server je ulozeno puno truda.Radjeno je na njemu oko 2 Mjeseca.
• Puno ima zabavnih mjesta,gdje se mozete zabavljati sa ostalim igracima.

_______________________________________________________________________________________________
Organizacije:


• Policija.
• Specijalna AntiTeroristicka Jedinica.
• Federalni Biro.
• Klicni Centar [Bolnica].
• Gradonacelnikov Ured.

_______________________________________________________________________________________________
Bande & Mafije:


• La Cosa Nostra.
• Grove Street Family.
• The Ballas Family.
• Street Racers.
• Hitman Agencija.

_______________________________________________________________________________________________
Eventi:


• Street Race.
• Guranje/Udaranje autima sa zgrade.
• Maraton.
• Moto Race.
• Karning.
• Kosarka.
• Fudbal.
• Utrka traktorima.

• Eventi ce se odrzavati svaki dan...

_______________________________________________________________________________________________
Poslovi:

• Detektiv.
• Mehanicar.
• Smetlar.
• Cistac Ulica.
• Kamiondzija.
• Taxi Vozac.
• Seljak/Farmer.
• Dostavljac Pizza.

_______________________________________________________________________________________________
Registracija & Spawn:


• Kada dodjete na nas server,prvo se trebate Registrovati.U oblacic upisite svoju zeljenu Lozinku/Password.
• Kada se logirate,stvoricete se na spawnu.Na spawnu imate nekoliko vozila koja mozete voziti.

_______________________________________________________________________________________________
Car OwnerShip:


• Na serveru ima takodje Car OwnerShip...
• Imate izbor komandi...

• /v buy-kupiti vozilo.
• /v sellto-prodati nekom igracu vozilo za odredjenu cijenu.
• /v sell-prodati auto za pare kojim ste ga kupili.
• /v park-parkirati auto.
• /v givekey-dati nekome kljuceve od auta.
• /v lock-zakljucati/otkljucati auto.

________________________________________________________________________________________________
Bizzovi & Kuce:


• Na serveru ima veoma puno Bizzova i Kuca...
• Neki od bizzova su:
• Hoteli.
• Restorani.
• Benziske Pumpe.
• Telekom LS.
• Kafane.
• Kiosk.

________________________________________________________________________________________________
Sistemi:


• Admin Sistem.
• GameMaster Sistem.
• Telefonski Sistem.
• Bank Sistem.
• 24/7 Sistem.
• Moguce posjedovanje 2 vozila.
• Polaganje za svaku skupinu vozila!

________________________________________________________________________________________________
Mjesto radnje:


• Mjesto radnje ce biti smjesteno u Los Santos-u [LS-u].Izabrao sam to mjesto zato sto je tamo najbolje za RP igru.

________________________________________________________________________________________________
Bankomati:


• Po citavom gradu imaju bankomati.
• Oni sluze da bi podigli manju kolicinu para,ili stavili manju kolicinu para na svoj racun...

________________________________________________________________________________________________
AutoSkola:


• Kada dodjete na nas server,necete imati ni jednu dozvolu,tako da cete morati ici polagati.
• Ukucajte /GPS,i nadjite "AutoSkola".Pokazace vam se crveni marker na mapi.
• Dobit cete test voznje,i ako prodjete,dobijate vozacku.

________________________________________________________________________________________________
24/7:


• 24/7 je trgovina/ducan.Tu mozete kupiti imenik,telefon,cigarete,upaljac...

________________________________________________________________________________________________
Animacije:


• Na serveru imaju i animacije,pomocu animacije mozete da sjedite,plesete itd...
• Neke od animacija su:
• /Chairsit.
• /Groundsit.
• /Dance [1-3].
• /Dealstance.
• /Lay.
• /Pee.
• /Aim [1-3].

________________________________________________________________________________________________
Chat:


• Na serveru postoji chat kojim se mozete sporazumiti sa ostalim igracima...
• Chatovi na serveru su : IC Chat & OOC Chat.
• Svaka Organizacija/Banda/Mafia ima svoj Chat...

________________________________________________________________________________________________
Admin Team:


• Neša_McNevill.

________________________________________________________________________________________________
Ostalo:


• Ubacena i skola.Dakle,morate prvo ici u skolu 1h,i morate poloziti jedan test.
• Ko upali chit,dobija automacki kick.
• Lag veci od 800,dobija se automacki kick.
• Ubaceno i pecanje.Dakle,odete u 24/7 i kupite stap.
• Ako pokusate uci u auto neke Organizacije/Bande,a niste njihov clan,automacki ce vas izbaciti iz auta.
• Takodje,imaju i govornice.
• Lutrija Los Santos-a.
• Mod je za pocetak GF edit,ali veliki edit,trudili smo se koliko je u nasoj moci.

________________________________________________________________________________________________
Kraj:


• Nadam se da cete doci u sto vecem broju,i da cete se zabaviti.
• Vas "Nocni Grad Admin Team"..

________________________________________________________________________________________________
Poslednja Izmena: Novembar 12, 2010, 16:04:10 POSLE PODNE od ...Neša...

makelele

ok sve,ali ja odem na forum i izbacimi neku stranicu isto nocni grad,ali mislim da to nije vas forum???

nista posebno...vidi se da je obicni GF edit.. nemate nista sta drugi serveri nemaju... al eto srecno...mada ne vjerujem da cete uspjeti ovako,emate forum mod GF edit...

Citat: [Utopia]Rascal poslato Oktobar 15, 2010, 12:25:26 POSLE PODNE
nista posebno...vidi se da je obicni GF edit.. nemate nista sta drugi serveri nemaju... al eto srecno...mada ne vjerujem da cete uspjeti ovako,emate forum mod GF edit...
Slažem se ..!
Al sretno!

...Neno...

Hvala  :)
Poslednja Izmena: Oktobar 16, 2010, 10:25:36 PRE PODNE od [NG]Malin-N3N0

to ce bit moj srw ip:drugi tjedan vjerojatno ali uspjet cu jer dok sam imao svoj srw bilo nas je 30 i jos vise vjerujem da cu uspjet  ;D
skype: marko.pintaric1 :)


oK JE
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

cristiane

lol jedan opisuje server  drugi preuzima credite xD pa jbt cij je server tvoj il njegov?

...Neno...

:D od nicky_boss je srv...samo sto sam ja tam adm pa im srv opisujem  ;)
Poslednja Izmena: Oktobar 16, 2010, 10:26:27 PRE PODNE od [NG]Malin-N3N0



biti ce 30 igraca i dosao je forum  ;D ;D
skype: marko.pintaric1 :)


...Neno...

Pa ip dolazi tek sljedecu sedmicu...


Ali eto strpite se , nismo ni mi svemoguci :D 8)