BalkanCity-New

Započeo Don_Omar *//(G4$P4R)//*, Oktobar 14, 2010, 20:09:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: ZicMortal poslato Oktobar 15, 2010, 16:34:43 POSLE PODNE
Nemojte reklamirat djubrad jedna...

Oprosti...Ko je REKLAMIRAO????????????????? Salji mi sliku na PM I KAZI IME....AUTOMATSKI DOBIJA BANNNNNNNNNNNNNNNN....balkan city ce biti mirno mjesto za igru....i ne vrijedjaj

ZicMortal


Citat: ZicMortal poslato Oktobar 15, 2010, 17:03:37 POSLE PODNE
Ajde .. nisam ti ja od jucer.

hehe sad sam te procitao lol ... mislis da ce zbog jedne takve lazi meni zabranit server zbog velikog opisa i maknut ga...to mislis e pa buraz varas se ako je neko reklamirao daj sliku a ja sam sto posto siguran da niko nije kod vas reklamirao...ajde daj dokaz...

A ti si me razocarao mislio sam da te postuju kao postenog scriptera i ownera...heh odma sam misljenje promijenio....i saznao kakav si ti uopste.....

Pozdrav.![/b]

ZicMortal

Moji admini su prijavili da vi reklamirate. Mene bas boli briga sta vi radite, ako se oni meni zale da vi reklamirate onda je tako. Imas srece sta sam maknuo printf na funkciji koja provjerava reklame, odmah bih ti 5 reklama ovdje stavio.


I sta se sad tu pjenis... nece tebi nitko server zabranit (jedino ako budes ko demir), samo ti napominjem da netko od tvojih reklamira (i to dosta).

Ma sorry nesto sam nadrntan....ma neverujem da su reklamirali a ako jesu vidjet cu ko je to radio.

Evo opet Demirov server!

Guests: 13
Hidden: 0
Users: 3
Users Online:
crokuren
Demir
Ante_Dracar aka Lopa
Demir i Ante admini ...

Citat: RedMan poslato Oktobar 15, 2010, 18:40:36 POSLE PODNE
Evo opet Demirov server!

Guests: 13
Hidden: 0
Users: 3
Users Online:
crokuren
Demir
Ante_Dracar aka Lopa
Demir i Ante admini ...

LOOOOOOL ovo demirov server nije...ja sam Tony_Montana,Sony_Abruzzi zic mortal me zna....bili smo dobri a onda je oterao demira i moroa je meni skinuti gm...demirov server se pripojio nama ovo nije demirov server nego ante,francis i domagoj...tako da.......ni ja nisam owner nego adm 4 i zamolili su me da to uradim a i demir je adm 4.....rekao je posto nemam vremena vodit prostreetz da cu se pripojit i sad odma demirov server a ? nezz ni ko si ti...isti si kao mrer....[/b]

Citat: Don_Omar  *//(G4$P4R)//* poslato Oktobar 15, 2010, 18:42:54 POSLE PODNE
Citat: RedMan poslato Oktobar 15, 2010, 18:40:36 POSLE PODNE
Evo opet Demirov server!

Guests: 13
Hidden: 0
Users: 3
Users Online:
crokuren
Demir
Ante_Dracar aka Lopa
Demir i Ante admini ...

LOOOOOOL ovo demirov server nije...ja sam Tony_Montana,Sony_Abruzzi zic mortal me zna....bili smo dobri a onda je oterao demira i moroa je meni skinuti gm...demirov server se pripojio nama ovo nije demirov server nego ante,francis i domagoj...tako da.......ni ja nisam owner nego adm 4 i zamolili su me da to uradim a i demir je adm 4.....rekao je posto nemam vremena vodit prostreetz da cu se pripojit i sad odma demirov server a ? nezz ni ko si ti...isti si kao mrer....[/b]
Oprosti onda al čin vidin Demira doÄ'e mi slabo pa onda..
I nisan MreR ne brini -.-

Citat: RedMan poslato Oktobar 15, 2010, 18:44:13 POSLE PODNE
Citat: Don_Omar  *//(G4$P4R)//* poslato Oktobar 15, 2010, 18:42:54 POSLE PODNE
Citat: RedMan poslato Oktobar 15, 2010, 18:40:36 POSLE PODNE
Evo opet Demirov server!

Guests: 13
Hidden: 0
Users: 3
Users Online:
crokuren
Demir
Ante_Dracar aka Lopa
Demir i Ante admini ...

LOOOOOOL ovo demirov server nije...ja sam Tony_Montana,Sony_Abruzzi zic mortal me zna....bili smo dobri a onda je oterao demira i moroa je meni skinuti gm...demirov server se pripojio nama ovo nije demirov server nego ante,francis i domagoj...tako da.......ni ja nisam owner nego adm 4 i zamolili su me da to uradim a i demir je adm 4.....rekao je posto nemam vremena vodit prostreetz da cu se pripojit i sad odma demirov server a ? nezz ni ko si ti...isti si kao mrer....[/b]
Oprosti onda al čin vidin Demira doÄ'e mi slabo pa onda..
I nisan MreR ne brini -.-

Ma uredu je bre ma krivo mi toliko se mucim da pomognem anti i sad ovo demirov server a on samo sedeo i niss nije radio a ja se otrgo ma daj bree....iznervirao si me al ok nema veze...

ZicMortal

Demir i ostala ekipa koju je on doveo je POTJERANA, tako da Sonny_Abruzzy isto SPADA MEĐU NJIH. Odjebi s tim više 'bio sam gm, bio sam gm... ali mi je ralph skinuo', reko sam ti zašto sam ti skinuo, neču ponavljat.

I EDIT: Da, to jest demir i ekipa...
Poslednja Izmena: Oktobar 15, 2010, 18:51:35 POSLE PODNE od ZicMortal

Ovako Demir kao sto sam rekao nije owner samo admin nesto uradi ante ce mu dat ban znam njega zato.........

DA VAM JE JASNO DEMIROV SERVER NIJE

DEMIROV SERVER SE PRIPOJIO BALKAN CITYU TO JE ZABRANJENO ?? HEH

Demir ce popit ban ako nesto uradi glupo

Pa i ti si se zic bio prihvatio da demir se pripoji vama iako je bio zabranjen server jos si njima dsota podijelio gm i admine za prostreetza necu da se raspravljam....

ZicMortal

Moj je problem sto sam ja mislio da on ima mozga sa 15 godina. Ja sam pogrijesio i na sreću ispravio tu pogrešku dok nije bilo kasno za to.

Vjeruj.. da sam znao kakav je to debil kao i ostatak njegove ekipe, nebih se nikad udruzivao. Sramota.

Zic ti govori da je Demirova ekipa sa Balkan Citya sto je i istina.. On se pripojio njima i znaci da spada u njihovu EKIPU,sto samim tim svrstava i njih u NJEGOVU...

Nemam ja zivaca da se raspravljam sa zenama i da objasnjavam...a demira cemo poterat...tako da...

CitatPA AJDE VI ISKUSNI STA JEEE BREEE

sta se svadjate tu ko je skime xD