[Pomoc]

Započeo mafica, Oktobar 13, 2010, 09:30:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

E moze pomoc ovako skino sam neki mod al bio mozda 30% samo preveden i bio je cijel zbagan.,...Ako mozete da mi nadete neki dobar po mogucnosti da je preveden 100% al da nema baggova..I ovo me zanima..Kako sebe postaviti za 1338 admina na svom kucnom serveru,,;D
UNAPRIJED HVALA!

1.Nigdje neces naci 100% preveden i da nema bugova
2.Odes u scriptfiles---users---tu najdes sebe i postavis se kao adminlevel 1338




brate netrazim sad sve bez buggova i bas sve prevedeno trazim bar da je prilicno prevedeno i nemoj sad tamo buggove da letim..:D hvala za ovo admina...Thanx

Odes u temu gamemodes i trazis,najvjerovatnije ces naci preveden ravens mod ili godfather...nece biti 100% ali ce biti oko 70-80%




ee iskreno da ti kazem pregledo sam prvih 10 stranica i skido da vidim bola to nije sve 5% prevedeno ozb..Lik napise Raven's RolePlay Preveden 100% tamo nije ni 5% take igrace treba ban...znam sad svi mislite sve zelim na gotovo al nije tako trazio sam ev i dalje trazima al ako neko zna da mi javi jer hitno mi treba,.,, :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Koliko znam, ovo treba biti preveden mod. evo ti link, pa skini i pogledaj

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=6313.0

Ovo za 1338: Pogledas koji je rcon, pa odes na srv kucas /rcon login [tvoj pass] , Kad se ulogujes /makeadmin ID 1338 i head si!
GameMode: Nadji neki ovdde u pod forumu gamemodes ili idi na forum.samp i tamo nadji neki pa ga lepo prevedi i uredi
Na muci se poznaju junaci!
Poslednja Izmena: Oktobar 13, 2010, 09:52:32 PRE PODNE od gonss.pwn

Citat: Moonwalker poslato Oktobar 13, 2010, 09:42:58 PRE PODNE
Koliko znam, ovo treba biti preveden mod. evo ti link, pa skini i pogledaj

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=6313.0


sve je to super XD...a jos da radi ta stranica odakle se skida..:S

Citat: gonss.pwn poslato Oktobar 13, 2010, 09:43:31 PRE PODNE
Ovo za 1338: Pogledas koji je rcon, pa odes na srv kucas /rcon login [tvoj pass] , Kad se ulogujes /makemaster ID 1338 i head si!
GameMode: Nadji neki ovdde u pod forumu gamemodes ili idi na forum.samp i tamo nadji neki pa ga lepo prevedi i uredi
Na muci se poznaju junaci!

/makemaster ti je za gamemasere a ne za admine -.-"




Citat: Sub Zero poslato Oktobar 13, 2010, 09:50:46 PRE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Oktobar 13, 2010, 09:43:31 PRE PODNE
Ovo za 1338: Pogledas koji je rcon, pa odes na srv kucas /rcon login [tvoj pass] , Kad se ulogujes /makemaster ID 1338 i head si!
GameMode: Nadji neki ovdde u pod forumu gamemodes ili idi na forum.samp i tamo nadji neki pa ga lepo prevedi i uredi
Na muci se poznaju junaci!

/makemaster ti je za gamemasere a ne za admine -.-"
Premino
Lol, radim nesto sa /makemaster pa mi to u glavi :D

Citat: gonss.pwn poslato Oktobar 13, 2010, 09:52:58 PRE PODNE
Citat: Sub Zero poslato Oktobar 13, 2010, 09:50:46 PRE PODNE
Citat: gonss.pwn poslato Oktobar 13, 2010, 09:43:31 PRE PODNE
Ovo za 1338: Pogledas koji je rcon, pa odes na srv kucas /rcon login [tvoj pass] , Kad se ulogujes /makemaster ID 1338 i head si!
GameMode: Nadji neki ovdde u pod forumu gamemodes ili idi na forum.samp i tamo nadji neki pa ga lepo prevedi i uredi
Na muci se poznaju junaci!

/makemaster ti je za gamemasere a ne za admine -.-"
Premino
Lol, radim nesto sa /makemaster pa mi to u glavi :D
to nije ni vazno kad nemogu u ovom obicnom GM koji mi je dosao da ukucam bilo koju komandu skoro..:D aj neki gamemod da je preveden bar 50% il dajte da je englesk ial 100% :D

Zasto jednostavno ne bi trazio?
http://forum.sa-mp.com/forumdisplay.php?f=71
ili
http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=12.0
Mozes jednostavno da ih biras! Ne moze mi tebi da damo sve na tacni :D

ee pregledao sam al jedino sto sam nasao dobar GTARP al cijel zbagannn ajde neko jos nek posta svoj sto je editovao do pola il da ima neki na engleskom nesto..

poslacu ti na pm  ;D
skype: marko.pintaric1 :)

too brate hvala ti punoo!