Trazim skriptera

Započeo [LOB]Dado_Capelletti, Oktobar 12, 2010, 21:34:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Trazim skriptera koji bi mi pomogo oko mog SA-MP servera.... Koji je naravno preuzet od Raven-a.....
I koji bi htio samnom bit admin i placat hosting samnom....Po mogucnosti da je iz Zagreba

Tesko da ces ovdje nesto nac posteno ...
Ako imas jarana nekog tamo svog da se znate pravo i da volito to ;D placaj sa njima a ne ovdje traziti ... :-\

Trazis skriptera da stobom placa server.. xDD :D
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Ne vidim logiku ovde? Kako mislis da ce ti neko hteti da skripta+da placa sa tobom, bolje mu je otvori srv i eto! Valjda je logicnije da mu ti placas to sto ti skripta ili radi ??? Ili lose mislim..
Poslednja Izmena: Oktobar 12, 2010, 22:07:29 POSLE PODNE od gonss.pwn

Lol pa placaj samo ti ja vodim moj samp server sam i imam moj CS server Samp server i 2 sajta placam i sve sam tesko je tebi da odvojis 5 evra za hosting,omg
I ja trazim pomocnika :P ja sve placam samo on mi pomaze :P
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

ZicMortal


evo ja sam zanteresovan  :) ja cu skriptati dan i noc,i placacu host..sve cu ja raditi samo da imam svoj server...aj molim teeee oceees  :D :D :D ti nemoras nista raditiii i ja sam iz Zagrebaa  :D :D




Ma mislio sam da trazim nekog ko ce mi pomoc oko skriptanja..Bit samnom admin...a ovo za pare sam trazio ako moze pomoc jel ja bas i nemam nesto para..

Pa sta mislis kako ovi sto imaju vise servera placuje i forume...Kao na primer ja i ti nemozes odvojit 5 evra pa zamisli da uspes sa serverom i ovaj lik moze te zezne i admin team se ne trazi preko foruma ili preko MSN/xfire ...itd  nego ako ti je dobar priljatelj i ako igra dugo na tvoj server....................................LOL SI
Poslednja Izmena: Oktobar 13, 2010, 21:17:19 POSLE PODNE od Ryder-Covekov[EGRP]
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

fail. Dovoljno je lose kad neko trazi skriptera a daje samo Admin Status za uzvrat, ali da neko trazi skriptera plus da taj skripter placa sa njim   :D :D :D

A i kažeš nemaš baš para...

Ljepotanu, idi ganjaj Å¡kolu, ostavi se ti otvaranja servera.
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: Dado_Capelletti poslato Oktobar 13, 2010, 15:44:09 POSLE PODNE
Ma mislio sam da trazim nekog ko ce mi pomoc oko skriptanja..Bit samnom admin...a ovo za pare sam trazio ako moze pomoc jel ja bas i nemam nesto para..
nemoj otvarati ako nemas para pun mi je k ovih sto zele nesto bez para