[POMOC]Ne pokazuje mi auta ni 3d text labele

Započeo Tony Zero, Oktobar 12, 2010, 12:02:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

U GM sam dodavao auta,dodao jedan bizz i drugi put kada sam usao na kucni server uopste mi ne pokazuje auta ni 3DTextLabele na pickupima...

Auta koja su prije stojala tu,vise ih nema...tj. u samp-server.exe pise da ima 870 auta ali ih uopste ne pokazuje...ista stvar je za 3DTextLabele




Citat: Sub Zero poslato Oktobar 12, 2010, 12:02:39 POSLE PODNE
U GM sam dodavao auta,dodao jedan bizz i drugi put kada sam usao na kucni server uopste mi ne pokazuje auta ni 3DTextLabele na pickupima...

Auta koja su prije stojala tu,vise ih nema...tj. u samp-server.exe pise da ima 870 auta ali ih uopste ne pokazuje...ista stvar je za 3DTextLabele
Za aute mislim da su ti se pomješali ID
Za 3D text ti nezz...

Kao prvo nije ti fazon da munes ime mom drugu koji je vec otvorio server msm Beta verziju i koji je vec platio host a ti koji jos radis server uzmes ime :( ... A za ostalo presao si limit  :P

Citat: RedMan poslato Oktobar 12, 2010, 12:11:21 POSLE PODNE
Citat: Sub Zero poslato Oktobar 12, 2010, 12:02:39 POSLE PODNE
U GM sam dodavao auta,dodao jedan bizz i drugi put kada sam usao na kucni server uopste mi ne pokazuje auta ni 3DTextLabele na pickupima...

Auta koja su prije stojala tu,vise ih nema...tj. u samp-server.exe pise da ima 870 auta ali ih uopste ne pokazuje...ista stvar je za 3DTextLabele
Za aute mislim da su ti se pomješali ID
Za 3D text ti nezz...


kakve veze imaju ID auta kada se nijedno auto ne pokazuje.....
Citat: Produzni Kabel.pwn poslato Oktobar 12, 2010, 12:15:54 POSLE PODNE
Kao prvo nije ti fazon da munes ime mom drugu koji je vec otvorio server msm Beta verziju i koji je vec platio host a ti koji jos radis server uzmes ime :( ... A za ostalo presao si limit  :P
nisam znao za to...evo promijenicu ime  ;D stvarno nisam znao




Mozes imat maximalno 1024 textlabela... a probaj uklonit onaj bizz mozda nisi dobro postavio i sve se usralo (msm da nije to, al probaj)


ne ucita ti se sve sa ongamemodeinit... neku vrijednost si usrao, mislim da bi bilo za bizzove, jer kada pocevas broj bizzova moras i vrijednost 3dtext... povecat... i cim dodje do tog dijela eto greske pa ne nastavi ostalo ucitavat... postaj ongamemodeinit ovdje,,,

ne moze mi stati sve...ima vise od 3000 objekata...oces da ja tebi posaljem mod da vidis?? ako oces  :)





Citat: Sub Zero poslato Oktobar 15, 2010, 12:11:13 POSLE PODNE
ne moze mi stati sve...ima vise od 3000 objekata...oces da ja tebi posaljem mod da vidis?? ako oces  :)
zar si toliko gl*p pa da ne znaš preko paste bin uploadat .. -.-