[Kupujem] Gamemode scriptu - RP

Započeo Mikson, April 24, 2021, 22:31:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Koju vrstu skripte kupujete: (Npr. editirani godfathermode, ili filterskripta i sl.): RP
Namjena skripte: (npr. Treba mi za server): Za server
Ostale pojedinosti o skripti koje zelite: (npr. bilo bi pozeljno da ima 150 kuca): Odradjen sistem admina, vipa, helpera. Dinamicni sistem editovanja kuca/biznisa. Mozda neki posao(nije obavezno). Uglavnom neke najosnovnije stvari RP Server.
Vas mail: [email protected]
Vas MSN: /
Ostalo ako imate nesto nadodati: Mod ne mora biti kompletan, ja cu ga doraditi, bitno mi je da ne krecem od nule. Trazim mod koji nema bugova.

Citat: Mikson poslato April 24, 2021, 22:31:32 POSLE PODNE
Koju vrstu skripte kupujete: (Npr. editirani godfathermode, ili filterskripta i sl.): RP
Namjena skripte: (npr. Treba mi za server): Za server
Ostale pojedinosti o skripti koje zelite: (npr. bilo bi pozeljno da ima 150 kuca): Odradjen sistem admina, vipa, helpera. Dinamicni sistem editovanja kuca/biznisa. Mozda neki posao(nije obavezno). Uglavnom neke najosnovnije stvari RP Server.
Vas mail: [email protected]
Vas MSN: /
Ostalo ako imate nesto nadodati: Mod ne mora biti kompletan, ja cu ga doraditi, bitno mi je da ne krecem od nule. Trazim mod koji nema bugova.

jel bi ti odgovaralo da napravim mod trebalo bi mi 3 4 dana za ovo sta si naveo ?

Citat: Lucas.PwN poslato April 24, 2021, 23:14:47 POSLE PODNE
jel bi ti odgovaralo da napravim mod trebalo bi mi 3 4 dana za ovo sta si naveo ?
Citaj kume email, neces se pokajati.
- Osnivač, vlasnik, skripter i maper Yugo Roleplay servera.
- Stari Skill Arena igrač (Zivojin_Ciwot, Kike_Mujic, Durex, Ciwot)

SA:MP je sada, samo lijepa uspomena.

Javi mi se brate putem mail-a, ili facebooka.
Sve ti stoji u mom opisu ovog profila. :)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Ako hoces imam ti ja NL mod sa databazom, server se zvao Samp Stories i bilo je oko 60 igrača na dan na njemu i isto tako nema bugova i ima lijepih sistema nije nesto posebno ali ono osnovno ima mape sve, sistem droge, sve org lokacije vozila ma sve postavljeno samo jbg mod je iz 2017 pa treba ubaciti još neke novitete, pa ako hoces javi u poruci ovdje.
Samp Stories RP - 2023 - USKORO !

[YUB] Yunited Balkan Roleplay ako si ikada igrao znaš o čemu pričam, ukoliko želiš slike sistama i tih svih stvari javi mi se, cijena nije velika

Citat: Lucas.PwN poslato April 24, 2021, 23:14:47 POSLE PODNE
jel bi ti odgovaralo da napravim mod trebalo bi mi 3 4 dana za ovo sta si naveo ?
Druže idi ubi se molim te