Spasite oci drugima i sebi! (ozbiljna tema)

Započeo fajnydzieciak, April 24, 2021, 02:16:59 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: ogil poslato Maj 04, 2021, 18:13:58 POSLE PODNE
Ponavljam moj post iznad. Šta se vas tiče tuđ kod?
Jel vi imate svoj - imate. Svako radi onako kako je njemu preglednije i svako ima svoj način pisanja koda, pretpostavljam da si relativno nov u svemu ovome i da još uvek ne shvataš da compiler ne čita kako kod izgleda već čita same funkcije koje su napisane. Radi po svom i uživaj i ne brini se za druge. Pozz
Alo junace, ako radis svoj mod samo za sebe da ga niko drugi ne moze videti (kod) onda pisi kako hoces sta me briga.. Znas li ti sta je open source?

Znam, i veruj mi, u ovome sam duze od tebe i znam sta sam mislio u gornjem postu. Ukoliko ne mozes da se snadjes u nekom kodu onda nemoj ni da se ukljucujes u projekat ako vec vidis da ne razumes sta je pisac u kodu hteo reci. Ne treba tebe da dotice ni kod open source projekta a ni privatnog projekta, lp

"I choose to have faith, because without that, I have nothing."


Citat: ogil poslato Maj 06, 2021, 17:39:38 POSLE PODNE
Znam, i veruj mi, u ovome sam duze od tebe i znam sta sam mislio u gornjem postu. Ukoliko ne mozes da se snadjes u nekom kodu onda nemoj ni da se ukljucujes u projekat ako vec vidis da ne razumes sta je pisac u kodu hteo reci. Ne treba tebe da dotice ni kod open source projekta a ni privatnog projekta, lp
Mozes ti biti i od pocetka sampa u ovome, svakako si opet glup :D
A sta i ja pricam sa likom koji nije video dalje od up moda  ::)

Ovakve teme nisu ni za sta korisne osim da se napravi neka svadja , prepirka pogotovo kod nas balkanaca , neka svako pise kod kako zeli , zna ili je naucio na taj nacin , nije bitan izgled nego funkcionalnost samog sistema ili cega vec drugog.

Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Maj 06, 2021, 21:01:13 POSLE PODNE
Ovakve teme nisu ni za sta korisne osim da se napravi neka svadja , prepirka pogotovo kod nas balkanaca , neka svako pise kod kako zeli , zna ili je naucio na taj nacin , nije bitan izgled nego funkcionalnost samog sistema ili cega vec drugog.
Imam mnogo toga da napisem ali znas koliko me mrzi i koliko nemam zivaca trenutno da sve pisem, samo cu lock temu jer ne vredi pricati takvima poput tebe :D