Obavještenje: Utopia RPG/DM

Započeo Aleksandar?, Oktobar 10, 2010, 16:27:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Eto da saopstim i na forumu.. Neki to već znaju ,a neki i ne..

Počeo sam raditi GameMode od 0, pošto je onaj bio dosta zbugan(tj. još je)+ GF edit je i nije optimiziran..

Za sada sam napravio Register,Login i Admin systeme ,kao i CarOwneship system..

CarOwnership: Za sada možete imati samo jedno vozilo...Do završetka moda moći ćete imati i bicikli,motor i sva ostala prevozna sredstva...

Napravio sam i neke sitnice,kao što su Speedometar,koji cu jos usavršavati(Trenutno pokazuje samo brzinu,a planiram napraviti i koje vozilo vozite,kao i gorivo..)..


Trenutno radim na [UtopiaBot]-u i oko njega ću se stvarno potruditi da radi perfektno(koliko je to moguće)

Pitate se Å¡ta je UtopiaBot?
On će biti zadužen za otkrivanje VARALICA (cheatera) na serveru..Trenutno je završen 70%...
Å ta će sve sadržati UtopiaBot?  Pa naravno,sve ANTI hackove koji postoje :D.
Trenutno on sadrži sledeće:
AntiSpawnKill- naravno svi mrzite kada vas neko ubija na spawnu..
AntiWeaponHack-Kada sebi neko "pretvori" nedozvoljeno oružje( treba ga još doraditi)
AntiHealthHack-Kada neko sebi pretvara HP,UtopiaBot će ga banovati..


Šta je još u planu da se napravi za UtopiaBota? Planirao sam napraviti sledeće: AntiMoneyHack,AntiCarFixHack(kako se već zove :D).


ZavrÅ¡etak ovog GameModa je predviÄ'en za 2 mjeseca.. Znači za 2 mjeseca će biti 100% gotov,ali je moguće ubacivanje na server već za mjesec dana...I onda bi UPDATE bo svaku sedmicu barem jednom..

Post ću editovati svakih 7 dana...

Edit 1: Eto dovrsio sam [UtopiaBot]-a.. Kako sam ga testao zadovojan sam njime.. Za sad me nije banovao bez razloga,a banovao je sa razlogom :D.. Naravno to ce trebati testati sa vise ljud,pa cemo viditi da li radi dobro ili ne...
Uz AntiCheat sam i napravio PayDay system.. Napravljen je na slicnu foru kao sto je napravio PayDay system Extreme i objavio na forumu.. Platu dobijate svaka dva sata vase igre. .

Trenutno u izradi Bank system.. Kako bi on trebao funkcionisati?
Na serveru ce postojati 2 ili 3 banke..
Kamate ce biti drugacije... Krediti razliciti u svim bankama...
Zaboravio sam napomenuti da ce se radnja odvijati u LV-u,poznatom kao i 3 grad..

Sledece u planu mi je napraviti DONATOR system...


Novi EDIT posta ocekujte za par dana...


Bank system gotov 80%.Ovih dana nisam imao bas puno vremena za scriptanje...Pa sam napravio 80% bank systema i ispravio neke ugove koje sam uocio..
Bank System: Sve je u dialogu... Postoje tri banke... Sta sve mozete napraviti u banci.. Kao prvo morate si napraviti bankovni racun,kojeg takodje mozete i obrisati... Naravno mozete i prebacivati,uzimati,stavljati pare sa vaseg bankovnog racuna(ukoliko ga imate naravno :D)..

U tih 20% posto sto nije zavrseno spada KREDIT.. Tj. on je napravljen ali je jako zbugan..Pa tako da nisam ni uracunao u zavrseno...


Poslednja Izmena: Oktobar 20, 2010, 17:42:18 POSLE PODNE od [Utopia]Rascal

Citat: []Capone poslato Oktobar 10, 2010, 16:38:11 POSLE PODNE
najvise sto mrzim jeste je to sto nije lep opis i sto niste stavili forum link !!!!!


btw sretno xD



Ako sam dobro shvatio ovo je najava tek !
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

pa ovaj server postoji -_- www.utopia-samp.gamehosting.rs

ali koristimo editovani GF,pa se meni ne svidja i zato sam poceo raditi GM od nule...a tamo ce jedan drugi scripter fixmat bugove,ali samo velike...
Poslednja Izmena: Oktobar 10, 2010, 16:44:26 POSLE PODNE od [Utopia]Rascal

Citat: []Capone poslato Oktobar 10, 2010, 16:38:11 POSLE PODNE
najvise sto mrzim jeste je to sto nije lep opis i sto niste stavili forum link !!!!!


btw sretno xD

Zašto je tebi važan forum ?
Svaka tema tražiš forum
Zašto?
BTW sretno,i ako radiÅ¡ mod od  0 radi s ZCMD ... !

Sretno vam bilo kao i svima ostalim, koji su nedavno otvorili ili tek pokušavaju otvoriti....

Prvi post editovan.. Dodane neke stvari koje sam zavrsio za ovih par dana..

Fin opis .. Konacno neki RP server na Balkanu da je u LV , zašto ne dodaš i Bone County ( Pustinju ) :D
Konačno nešto unikantno :D Originalno

Sve cete viditi kako budem zavrsavao mode... Mogao bi biti neki test za 3-4 sedmice...

Evo malo novosti :
Nadogradjen Admyn System..
Admin lvl 3+ stisne tab,pa na igraca i  ima opcije : Ban,Kick,Warn,Poruka...

Sta planiram od organizacija i bandi napraviti?
Policiju (LVPD)
Vojsku (SWAT)
CNN
I 2 ili 3 bande...
Trenutno smisljamo imena,i gledamo da te bande nemaju ni na jednom serveru...

nadam se da ce uspiti barem jedan server koji ima radnju van LS da ima barem 30 igraca to bi bilo unikatno....

a  i ja se nadam..stvarno ulazem dosta truda u ovaj mod.jos ga radim i od 0 pa se nadam da ce biti barem 15 igraca za pocetak...

makelele

Ma de svaki server koji je otvoren mogao je uspjeti da se owneri trude nego svi odustanu u roku od mjesec dva,zato ovaj ce biti izuzetak :D
Poslednja Izmena: Oktobar 16, 2010, 18:55:55 POSLE PODNE od [Boris]

Prvi post editovan
Poslednja Izmena: Oktobar 24, 2010, 19:55:31 POSLE PODNE od ‎(॓_॔) - Čιѕтσ яєкяєαтινησ - (॓_॔)