YUBET RolePlay

Započeo ScarfyYT, Septembar 20, 2020, 17:23:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ubagovan mod do neba, al nema veze GG.
W̳h̳a̳t̳e̳v̳e̳r̳ ̳i̳s̳ ̳g̳o̳o̳d̳ ̳f̳o̳r̳ ̳y̳o̳u̳r̳ ̳s̳o̳u̳l̳,̳ ̳d̳o̳ ̳t̳h̳a̳t̳

Citat: Amarr poslato Septembar 21, 2020, 08:52:51 PRE PODNE
Ubagovan mod do neba, al nema veze GG.

Sta je ubagovano osim cos sistema da sredim?
~YouTube: Scarfy~
~Facebook: Scarfy YT~


Ovako slican mod mozda bolja skripta je moj prvi server koji sam zaigrao pre 6/7 godina nostalgia ohh

          



Citat: Diablo Mapper poslato Septembar 21, 2020, 23:11:36 POSLE PODNE
Ovako slican mod mozda bolja skripta je moj prvi server koji sam zaigrao pre 6/7 godina nostalgia ohh

Ako je YUnited Balkan RolePlay onda jeste jer je ovo kopija tog moda iz 2015te god tako nest  ;D
~YouTube: Scarfy~
~Facebook: Scarfy YT~


Ništa specijalno, ubagovan je Mod..
Sanjin

Citat: Sanjin29 poslato Septembar 22, 2020, 01:00:59 PRE PODNE
Ništa specijalno, ubagovan je Mod..

Jednostavan roleplay mod, napisi bagove osim cos sistema da sredim pa cu reupload  ;D
~YouTube: Scarfy~
~Facebook: Scarfy YT~

Vidim pišu ništa specijalno, a dugi niz godina ovaj server postoji i svaki put se napuni igračima.  :-*
CAPTAIN FOUX aka TDEGOD

Citat: fouks poslato Septembar 22, 2020, 14:53:37 POSLE PODNE
Vidim pišu ništa specijalno, a dugi niz godina ovaj server postoji i svaki put se napuni igračima.  :-*

Sad je propao jer Masa nema pojma od toga napravio Skill Arenu od unikatnog moda, a inace vjerujem da pisu nista specijalno zato sto je vecina navikla da imaju 500k i VIP na pocetnom statsu i sarenilo od TDova i mapa, inace YUB postoji od 2012  :)
~YouTube: Scarfy~
~Facebook: Scarfy YT~

Molio bi ove sto pisu da ima bagova napisu koji su ovdje ili meni na fb Scarfy YT kako bi ih sredio te reupload mod. [Ja znam za COS Sistem i to nemam namjeru sredjivati jer se treba praviti novi ili prebaciti iz nekog drugog moda, to nek rade osobe koje ce koristiti mod za svoj server.]
~YouTube: Scarfy~
~Facebook: Scarfy YT~

0, jedino na ovom modu sto si ti uradio je promjenio sa ovog moda iz YUB u YUBet.. kod apsulutno isti, cak pošto je ovo edit CLa na istim mjestima se spominje CL..  :D :D :D

Citat: hadz1c poslato Septembar 22, 2020, 17:07:55 POSLE PODNE
0, jedino na ovom modu sto si ti uradio je promjenio sa ovog moda iz YUB u YUBet.. kod apsulutno isti, cak pošto je ovo edit CLa na istim mjestima se spominje CL..  :D :D :D
Buraz mod prvo ja na ovom modu nisam radio nista osim sredio neke bagove.
Drugo ovo nije edit CLa mod je radjen od 0 s tim da su se koristile neke mape i sistemi koji su vadjeni iz CL i ATH moda.
Trece nije edit objavljene kopije "YUB" moda, ovaj je napravljen dosta prije toga.
~YouTube: Scarfy~
~Facebook: Scarfy YT~