Balkan Boss RPG

Započeo cobex, Avgust 30, 2020, 23:31:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Zanimaju me argumenti i dokazi optuzbe  :D  8)

Nema Ih  ???


NAJTAN IN HOUSE ! - PROFI TROLLER , PROFI MIRODJIJA !
JEDAN JEDINI PRODRAMER !
PRODRAMER JE PROFI LICE KOJE PRAVI DRAME KAKO BI SE ZABAVILO JER MU JE DOSADNO NAMERNO PRAVI GRESKE I JEBE MU SE STA DRUGI MISLE JER CEKA DA MU BAN ISTEKNE NA DRUGOM PROFILU !


Citat: NEJTAN PRODRAMER poslato Avgust 31, 2020, 17:16:41 POSLE PODNE
Zanimaju me argumenti i dokazi optuzbe  :D  8)

Nema Ih  ???
Dokazi
Skripter sa balkan sampa je napravio mod koji je koristio a nama se svidja pa hocemo pravo na ime, jer ne znamo da promenimo

Citat: cobex poslato Avgust 31, 2020, 17:17:59 POSLE PODNE
Dokazi
Skripter sa balkan sampa je napravio mod koji je koristio a nama se svidja pa hocemo pravo na ime, jer ne znamo da promenimo

Ti si optuzeni , cekamo prvo njihovo pa tvoje  :D


NAJTAN IN HOUSE ! - PROFI TROLLER , PROFI MIRODJIJA !
JEDAN JEDINI PRODRAMER !
PRODRAMER JE PROFI LICE KOJE PRAVI DRAME KAKO BI SE ZABAVILO JER MU JE DOSADNO NAMERNO PRAVI GRESKE I JEBE MU SE STA DRUGI MISLE JER CEKA DA MU BAN ISTEKNE NA DRUGOM PROFILU !


Citat: NEJTAN PRODRAMER poslato Avgust 31, 2020, 17:19:40 POSLE PODNE
Ti si optuzeni , cekamo prvo njihovo pa tvoje  :D
Ma bre to su njihovi dokazi sta ce me na sud gde im je imovinski papir, a ne daj Boze da imaju neke dokaze, i sto kazu uzeli likovima 100e uzeli kurac da prostis

Mod testiran, dosta lepih sistema ima, ima i lepih mapa ali previse natrpano nekako HRP... Sto se tice predhodne konverzacije ne znam u cemu je problem ali nista ne moze da se dokaze. Mod ima problem sa cuvanjem Passworda, ali je to reseno za 2 minuta, naravno mod necu raditi jer previse vremena treba da se ulozi u sredjivanju skripte i pisanja kodova.



Citat: cobex poslato Avgust 31, 2020, 20:03:44 POSLE PODNE
Ajde nabroj 3buga ako ima
Ima sad cu ti rec /zameni spamas pare bug , ne cuva se lozinka , i kad radis neki posao i prekines ga nece /ateleport i nece ni kad odes relog pise nesto u smislu da radis vec
Posalji mi fixanu verziju msm koj ti koristis hitno je jebo te
Poslednja Izmena: Avgust 31, 2020, 20:39:48 POSLE PODNE od vaske.

ne serite , jeste kupili autorska prava ? N I S T E , i da znate , mnogo nas zabole , saljite koga hocete , zPo

Citat: W3s1c.pwn poslato Avgust 31, 2020, 16:38:40 POSLE PODNE
@Lakisha.ftv  nije samo da se ukrali ime, nego i mod koji vredi vise od 500e, pa nek vide klk ce para dati ako ne obrisu mod.......

Ovaj mod 500e? Jel' se drogiras ti?





Odlican mod svaka cast 10/10 odlican isporbao sam ga kada ga ja malo doradim neke sisteme i to mod ce biti bruka a i ovako je svaka cast