Balkan Boss RPG

Započeo cobex, Avgust 30, 2020, 23:31:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.


Kepp Anway Kad sam teo downoald OBJASNI/TE:
A mod je Bruka 13/10
STANKOVIC

Citat: PawnoUros poslato Avgust 31, 2020, 12:51:19 POSLE PODNE
Kepp Anway Kad sam teo downoald OBJASNI/TE:
A mod je Bruka 13/10
Imas neki antivirus koji ne dozvoljana .exe, ne brini nema virusa

UKRADENO JE IME POD BROJ 1, UKRADEN MOD POD BROJ 2, POD BROJ 3 AKO NE OBRISETE MOD U ROKU OD 24h DOLAZI POLICIJA NA KUCU, IMATE ROK 24h !

MODERATORI BRISITE OVO ODMAH OVO JE KRADJA MOJ I W3S1C JE IME ODMAH DA OBRISETE IMATE ROK OD 24H  ILI ZOVEMO POLICIJU KRETENI GLUPI LOPOVI

Citat: Lakisha.ftv poslato Avgust 31, 2020, 16:20:46 POSLE PODNE
MODERATORI BRISITE OVO ODMAH OVO JE KRADJA MOJ I W3S1C JE IME ODMAH DA OBRISETE IMATE ROK OD 24H  ILI ZOVEMO POLICIJU KRETENI GLUPI LOPOVI
www.lazalazarevic.rs

DAO SAM VAM 24h DA OBRISETE ILI IDETE U POLICIJU ZBOG JEDNOG MODA, AKO MI NE VERUJETE PAR NJIH SU  OVO URADILI I ISLI SU U POLICIJU I PLATILI MI 100e DA BI ODPLATILI STETU, PA VI GLEDAJ TE SKIM SE I ZA KOJE PARA JEBETE, I AKO JE NAS BILO DVOJE, NJIH JE BILO 10 I PLATILI SU MI KAZNU, PA VI VIDITE DA LI CE DA PLATITE 100e I DA NEMA TE PRAVO NA IME ILI CE TE OBRISATI MOD I TO, ILI IDETE U POLICIJU

na to ces ti ici retarde retardirani, biraj 100e ili da obrises mod.....

MRS PICKA TI MATERINA SVABSKA JA LI KOD LAZU LAZAREVICA DA IDEM U SRED OCI TE JEBEM SIPTARU JEDAN NARKOMANU JEDAN SIPTARSKI GADU SVABSKA PICKO

IME MOG I W3S1C SERVERA KRADETE JEBAM VAS U OCI TE SUGAVE PICKA LI VAM MATERINA SVABSKA BIO SAM SINOC KOD VASE MAJKE STO SU DOBRO PRIMALE NA GRUPNJAK UHUHUHUUU,ZA 9 MESECA OCEKUJ BRATA SAMO DA SE NE METNE NA TEBE U OCI TE JEBEM KRADETE IME PICKE LI VAM MATERINE MAJKE SU VAM VIKALE JOS JOS DAJ LAKISHA JA GI KAZEM AE AE AE JEBO SAM IH CELO VECE NA GRUPNJAK JEDAN VELIKI PICE MALE KO VAS NAPARAVI KIRAE JEDNE GLUPE PICKA LI VAM MATERINA GLUPA


@Lakisha.ftv  nije samo da se ukrali ime, nego i mod koji vredi vise od 500e, pa nek vide klk ce para dati ako ne obrisu mod.......

@Galardo  i lopov samo ne krade, nego i laze........

Citat: W3s1c.pwn poslato Avgust 31, 2020, 16:38:40 POSLE PODNE
@Lakisha.ftv  nije samo da se ukrali ime, nego i mod koji vredi vise od 500e, pa nek vide klk ce para dati ako ne obrisu mod.......
daj mi dokaz da si ti napravio ovaj mod i lomim sve sto imam

I da znas da imam sve podatke na media fire ko je skidao mod i kada, tkd imaj to u obziru