GTA V SecuroServ in SA-MP

Započeo Slade, Avgust 21, 2020, 23:47:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



SecuroServ in SA-MP



Pozdrav svima, predstavljam vam SecuroServ sistem koji sam uradio za svoj City of Dreams gamemode. Više ću da objasnim ispod.



Office



Da biste postali CEO, odnosno stvorili vlastitu organizaciju (imate opciju, i da se pridružite tuđoj organizaciji na poziv), neophodno je da imate Office. Office i jeste najskuplji dio samog ulaganja u organizaciju jer pri odabiru Office-a, dajete ime svojoj organizaciji te je zvanično kreirate i možete postati CEO iste kada god želite.
Uz Office dolazi Actor koji radi na pultu i kod kojeg možete uvjek besplatno uzeti namirnice, kao i SecuroServ systems laptop, preko kojeg pristupate mnogim poslovima i informacijama. (više na slikama ispod)







CEO



Kao CEO, vi ste glava vaše kompanije. U mogućnosti ste zaposliti ljude koji će raditi za vas, uz to stavljati svoju naknadu na poslove. Poslove pokreće isključivo CEO preko SecuroServ laptopa, ili Cargo Delivery preko AdHawk laptopa u WareHouseu.






SecuroServ Laptop



Sav posao se pokreće preko ovog laptopa. Možete vidjeti informacije o svojoj organizaciji - sekcija organization, pokrenuti posao - sekcija cargo jobs, te vidjeti Weekly Challenges.

Weekly Challenge prikazuje top 5 organizacija po zarađenom novcu u protekloj sedmici. Prvih 5 dobijaju nagradu od 250k do 50k (od 1. do 5. mjesta - po razlici od 50k).









WareHouse



Kada posjedujete organizaciju, i samim time Office, neophodno je imati Warehouse, jer svi poslovi osim Special Worka zahtjevaju Warehouse: Special Cargo, Vehicle Cargo, Cargo Delivery.
U Warehouseu cuvate produkte, te dostavljate Vehicle Cargo vozila koja tada unovcite ilegalnom prodajom.
Takodjer, WareHouse je obogacen AdHawk laptopom preko kojeg i pokrećete posao Cargo Deliverya.








Special Cargo



Special Cargo predstavlja sistem krađe kombija (1 do 3 kombija) sa produktima, kojeg čuvaju bande (NPCovi sa puškama). Kada se kombi ukrade, dostavi se u Warehouse gdje se "unovči" u produkte, koji se kasnije prevoze u Cargo Deliveryu na lokacije i time profitira organizacija.










Cargo Delivery



Produkte koje dovezete u Special Cargu, morate dostaviti koristeci Cargo Delivery na AdHawk laptopu u Warehouseu.
U ovom slučaju, na mapi su prikazane samo 2 lokacije jer sam imao samo 2 produkta koje sam dovezao gore na slikama.










Vehicle Cargo



Vehicle Cargo predstavlja sistem krađe skupocjenih vozila, koje čvrsto čuvaju bande koje su plaćene da čuvaju to vozilo od bogatih vlasnika. Posao se pokreće preko SecuroServ laptopa klikom na Vehicle Cargo, a zatim trebate ukrasti (sjesti) u vozilo i dovesti ga u WareHouse. Nakon što dođete u Warehouse, isplaćena će vam biti vrijednost vozila na crnom tržistu, te će vam se odbiti od cjene onoliko koliko ste oštetili vozilo (Value Loss).












Special Work



Trenutno nemam slika, ali uskoro ću slikati detaljnije sistem Special Worka. Special work isključuje Warehouse iz posla, i vezan je isključivo za uništavanje i ubijanje. Sastoji se od ubijanja važnih ličnosti (Mafia Mobova, predsjednika) ili uništavanja skupocjene imovine (vozila/kuća).
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2020, 23:48:59 POSLE PODNE od Slade



E ovo ja zovem organizacijom pravom , a ne ono klasicno smoreno rob banke i zauzimanje zona , ovo je prica :)


Hvala puno :)

Zaboravio sam da stavim i slike Aktora na ulazu i besplatnih namirnica.





jebo majku kolko ti je vremena trebalo za ovo

credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Hvala vam puno  ;D

Citat: ᗪ卂乂 poslato Avgust 22, 2020, 00:31:01 PRE PODNE
jebo majku kolko ti je vremena trebalo za ovo

Par dana, možda 3 4, po par sati, sistem je ogroman, oko 30 40 različitih poslova, ali najteže je smisliti I napisati jezgru sistema, ostalo je išlo kao podmazano
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2020, 01:07:48 PRE PODNE od Slade



auu brate ???, nepamtim od kad sam zadnji put sreo ovakvo što na sampu, gg...

Svaka čast, za ovo treba truda.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Buraz 10/10 :D
Es ist nicht alles Gold, was glänzt

Svaka čast, konačno nesto ovako, da ne bude ona sranja jednostavna